KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2005 - 16.04.2005

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK karate Spartak HK
Kluby na medailových pozicích 47
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
51.56%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 16x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu František Andrle Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Tomáš Brzák Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Miroslav Kolář Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Patricie Klapalová Atara Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Lucie Secká Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Radek Mottl Masada Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Robert Šarocký Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jan Faltus KCK Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Vojtěch Šalanský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Adriana Jelínková Spartak Slatiňany CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Kristýna Hauserová Masada Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Denisa Canincová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Buriková Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Zuzánková SC Flair CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Jaroslava Přibylová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Náhlovská SC Flair CZE CZE
kata muži
1. kata muži Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata muži David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži Michal Hrnčíř SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Sport Relax CZE CZE
2. kata team muži Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Ondřej Nejezchleb SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Jan Mikeska KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Mocháň Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Daniel Švarc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Marek Kolář Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Švec Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Peřinová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Secká Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Vrzalová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Patrik Tomášik SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Aleš Valenta SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Matěj Pokorný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Švarc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Žubretovský Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Jiří Švarc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Markéta Rozenská KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Denisa Canincová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Adriana Jelínková Spartak Slatiňany CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Monika Palečková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Denisa Canincová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Petra Šímová Sokol Blatná CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Andreas Dzikos Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Neubert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Marek Pohl Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jiří Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Aleš Vokál Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Marek Netík Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Simona Koucká KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Latzelová KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Duranová Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Rygl SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Netík Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Adrian Niciejewski KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite junioři (16-17) -60kg Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Artur Trubicki Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Hovorka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Tomáš Hála Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Matěj Kohoutek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Pavel Šíma Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Norbert Nowicki KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite junioři (16-17) +75kg Jakub Vovsík SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Lenka Pokorná Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Dominika Prokopcová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Jana Šalanská Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Andrea Bartošová Masada Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Aramayis Tokhyan SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -60kg Roman Steiner Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite muži -60kg Janis Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Miroslav Štefan Sport Relax CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -65kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -65kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -65kg Przemyslav Sitek KKS Tora Legnica POL POL
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -70kg Pavel Švojgr Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -70kg Milan Gančár SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Miloš Pastelák Slovan Broumov CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Martin Šauer TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Václav Rek KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Luboš Dražil KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Tomáš Brynda Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Lukáš Krojidlo Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži +80kg Martin Němeček Slovan Broumov CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jiří Kotala Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži +80kg Ondřej Troch Baník Příbram CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži BRH Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Martin Němeček Slovan Broumov CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Šípek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Lucie Zbořilová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Dana Ripperová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Růžena Novotná Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Martina Daťková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Tereza Věchetová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Lucie Mansbartová KK Odry CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Spurná SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Růžena Novotná Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Zbořilová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Grand Prix Ostrava 2014 15.11.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk