KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVČSKe mládeže 2005 - 18.09.2005

Město Litomyšl
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Jiskra Litomyšl
Kluby na medailových pozicích 11
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
35.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Mužík Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Lukáš Matěna Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Černohousová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži U21 Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata muži U21 Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Pavel SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Martin Nepovím Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Daniel Bílek KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Martin Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Mužík Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Daniel Hroza SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Aleš Valenta SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jakub Dvořák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Pavel Janisch SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Voldán Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Roček KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Hurdálek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Dvořák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Zdeněk Křivka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Mužík Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Simona Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Matěna Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Dagmar Kocůrková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Kateřina Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Kateřina Černohousová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe mládeže 2010 31.10.2010
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe mládeže 2009 18.10.2009
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe mládeže 2008 19.10.2008
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk