KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVčSKe mládeže 2010 - 31.10.2010

Město Dvůr Králové n/L
Stát Česká republika
Pořadatel Karate-do Dvůr Králové n/L
Registrovaných jednotlivců 101
Kluby na medailových pozicích 11
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Pleslová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Jannatay Shamshieva Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Michal Benda Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Matěj Makeš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Tázlar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Kalivoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Jannatay Shamshieva Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dmitrij Raški KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Karolína Füllsacková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team dorostenci + junioři
1. kumite team dorostenci + junioři SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team dorostenci + junioři KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenci + junioři KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team dorostenky + juniorky
1. kumite team dorostenky + juniorky KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team dorostenky + juniorky KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe mládeže 2009 18.10.2009
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe mládeže 2008 19.10.2008
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
MVčSKe mládeže 2007 20.10.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk