KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2008 - 15.11.2008

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate n/O
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
45.59%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Dušan Poláček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Viktoria Ernestová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Grzegorz Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata muži Jan Borgula SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata muži Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ženy Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Ondřej Lacina Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Martin Tázlar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jiří Vedral Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Tomáš Havlíček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Buriny Jedrzey KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Hlavatý Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Martin Hlavatý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Palušák USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natalia Glogowska KKS Tora Legnica POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Motl Budo Lanškroun CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Libor Navrátil Budo Lanškroun CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Michek SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Klára Zatloukalová Budo Lanškroun CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Petra Šilarová Budo Lanškroun CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -70kg Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg Zdeněk Vidlička Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži -80kg František Doleček Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži BRH Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team st. žáci TJ Jeseník CZE CZE
3. kumite team st. žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team st. žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team st. žákyně KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team st. žákyně KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kumite team muži
1. kumite team muži KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži Karate Polička CZE CZE
3. kumite team muži SŠKS Pardubice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Open 2019 20.10.2019
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk