KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žáků 2006 - 3.kolo (North Bohemia) - 04.11.2006

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
41.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jan Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Natália Mikušková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Kůtová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) John Novotny Wernigeröder GER GER
3. kata st. žáci (12-13) Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Bibiána Havzijiová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Urban Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Kevin Fard Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite ml. žáci -35kg Joshua Robinson NKA ENG ENG
3. kumite ml. žáci -35kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Daniel Prášek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Martin Turoň KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Róbert Lexmann Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci -40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jan Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Jan Holub Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Stanislav Červený KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg František Šafr SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg David Herzig Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Matěj Šíma KK Litvínov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jaroslav Sládek Masada Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Bibiána Havzijiová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Alica Bretschneiderová Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Alena Vranková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Kourková SPORT UNION, z. s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk