KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVČSKe mládeže 2006 - 14.10.2006

Město Dvůr Králové nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel VČSKe
Kluby na medailových pozicích 10
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
45.45%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Karel Hodík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata muži U21 Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata muži U21 Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži U21 Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -40kg Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +40kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jiří Roller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Pavlína Dušková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Matěj Pokorný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Dvořák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Voldán Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Daniel Pelíšek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe mládeže 2010 31.10.2010
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe mládeže 2009 18.10.2009
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe mládeže 2008 19.10.2008
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk