KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVčSKe mládeže 2007 - 20.10.2007

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Spartak HK, VčSKe
Registrovaných jednotlivců 123
Kluby na medailových pozicích 12
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 28x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Max Maixner KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Stodola Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata muži U21 Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Michael Potocký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Ruda Culek TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vítek Černý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Václav Brynda KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Petr Vojar SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Max Maixner KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Václav Vavřín Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Martin Kaplan Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Bartoloměj Kováč Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Vladislav Hetflejš Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Petra Slavíková KK Přelouč CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Jakub Škaloud SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite team ml. dorostenci + dorostenci
1. kumite team ml. dorostenci + dorostenci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team ml. dorostenci + dorostenci SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team ml. dorostenci + dorostenci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team ml. dorostenci + dorostenci SKBU Trutnov CZE CZE
kumite team ml. dorostenky + dorostenky
1. kumite team ml. dorostenky + dorostenky SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite team ml. dorostenky + dorostenky KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team ml. dorostenky + dorostenky SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe mládeže 2010 31.10.2010
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe mládeže 2009 18.10.2009
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe mládeže 2008 19.10.2008
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk