KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár VčSKe mládeže 2008 - 01.03.2008

Město Jablonné nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel KCK Team, VčSKe
Kluby na medailových pozicích 12
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
52.78%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Roček KASR ŽAMBERK CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Zdeněk Puš KK Přelouč CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Záleský Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Milan Pech Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Bém Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Dominik Hlavatý Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Mlejnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Hlavatý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Stibůrek Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Radko Týle Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iveta Pluskalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Vaňatka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Roček KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Bílek KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Rostislav Cáb KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Pohár VčSKe mládeže 2011 05.03.2011
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe mládeže 2010 27.02.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe mládeže 2009 01.03.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk