KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Závodníci a jejich úspěchy:
české - zahraniční - všechny -
Jméno:

Dominik Krejčí

Klub:SKBU Trutnov, z. s.
Země: CZE Česká republika

Medaile: Zlato 2x     Stříbro 3x     Bronz 6x

Pořadí v žebříčcích:
kategorie Pořadí
ČR 680.
kata st. žáci (12-13) (ČR) 274.
kumite dorostenci (14-15) -70kg (ČR) 25.
kumite ml. žáci (10-11) +41kg (ČR) 95.
kumite st. žáci -45kg (ČR) 226.
kumite st. žáci -60kg (ČR) 75.
kumite st. žáci +60kg (ČR) 31.
Můžete nahrát foto tohoto závodníka
PoziceTurnajDisciplínaDatumBody
5. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo kumite dorostenci (14-15) -70kg 11.03.2018 6
5. Mistrovství ČR 2017 kumite dorostenci (14-15) -70kg 02.12.2017 8
3. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 kumite dorostenci (14-15) -70kg 18.11.2017 8
5. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo kumite dorostenci (14-15) -70kg 11.11.2017 6
2. Generali Cup 2017 kumite dorostenci (14-15) -70kg 04.11.2017 16
2. Shotokan Cup 2017 kumite dorostenci (14-15) -70kg 30.09.2017 16
5. Grand Prix Ústí n/L 2017 kumite dorostenci (14-15) -70kg 29.04.2017 6
3. Pohár nadějí 2017 kumite dorostenci (14-15) -70kg 08.04.2017 8
7. Mistrovství ČR 2016 kumite st. žáci +60kg 03.12.2016 4
2. Generali Cup 2016 kumite st. žáci +60kg 05.11.2016 16
5. NP žactva 2016 - 2.kolo kumite st. žáci +60kg 23.10.2016 6
1. Shotokan Cup 2016 kumite st. žáci -60kg 17.09.2016 24
3. NP žactva 2016 - 1.kolo kumite st. žáci +60kg 11.06.2016 12
3. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2016 kumite st. žáci +60kg 07.05.2016 8
1. Pohár nadějí 2016 kumite st. žáci +60kg 09.04.2016 24
5. Grand Prix Ústí n/L 2015 kumite st. žáci -60kg 16.05.2015 6
5. Velká cena Trutnova 2015 kumite st. žáci -45kg 21.02.2015 4
3. Generali Cup 2014 kumite st. žáci -60kg 15.11.2014 8
7. Generali Cup 2014 kata st. žáci (12-13) 15.11.2014 2
3. Shotokan Cup 2014 kumite ml. žáci (10-11) +41kg 27.09.2014 8
7. Shotokan Cup 2012 kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu 06.10.2012 2
Celkem:    198

^ nahoru

 Tisk 

Nově evidovaní závodníci:

Kordyuk | Arol | Yalçin | de Ruiter | Bakhuysen | Rajala | Laâttar | El Attar | Ziulkovska