KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Trutnova 2015 - 21.02.2015

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKBU Trutnov
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 20x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dostál Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Klein KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Milan Molnár SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jonáš Szanyi Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Adámek Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šikola SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Zamouřil Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Martyna Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Daria Dykas KKS Tora Legnica POL POL
5. kata ml. žákyně (10-11) Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Petra Doležalová SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eva Venclová SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Václav Mrštík Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Houžvička Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Suchomel KCK Team CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Michala Kopřivová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Jana Rálišová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anna Faltová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Stránský KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sofie Wagnerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Antošová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Štaudová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Petra Dušková KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kata muži
1. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata muži David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata muži Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata muži Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata muži Josef Mišák TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kata muži Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ženy Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata ženy Monika Salfická Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) KCK Team CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Klein KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Klein KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Škaryd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Valčík KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Pertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Adámek Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Kaška Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Tomáš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Bartosz Król KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Höfer KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patryk Stohnij KKS Tora Legnica POL POL
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Amálie Suchánková KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martyna Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Krzysztof Ogurek KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Daniel Havrda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Suchomel KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Petr Škalda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Michala Kopřivová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbara Dylewicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Tsoomoo Enkhbold SC Karate Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Jana Drymlová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Monika Gregorová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Šárka Nováková SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Klára Muknšnáblová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Vanický Kasr Žamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Stehlík Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Dušková KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Klusáčková SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Mariusz Adamkiewicz KKS Tora Legnica POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Slavík Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Vít Urban SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Michala Kamenická TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jaromír Kubát Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jan Kašpar SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite muži +84kg Kamil Hromádko Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži +84kg David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži BRH Kamil Hromádko Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži BRH David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy BRH Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk