KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Generali Cup 2017 - 04.11.2017

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Registrovaných jednotlivců 385
Kluby 32
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
75.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 49x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jan Jaroš Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Adam Pejcha Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vladimír Kobernyk Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jan Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Palan KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Mikuláš Pater Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Adrian Grella Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Dalibor Kolínko Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Vít Mareš KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matouš Motyčka KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Tomáš Hubka Kasr Žamberk CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Vojtěch Sibera KCK Team CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vašek Lehký KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Macháček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Radovan Mrkvička KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Churavý Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Antonín Skala Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jan Kopsa Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Patrik Tomíček Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matěj Roček KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tobiáš Nový KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Lukáš Zeman Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Jana Hloušková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Sylva Havlíčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Marie Kobernyk Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Hrnčiariková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adina Matoulková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Martina Rajnochová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Kristýna Čermáková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Pavlína Dušková KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Urbanová KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Vendula Baudischová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Soňa Štěrbová Sokol Sadská CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Dostálová Karate-do Litomyšl CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Adéla Mládková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anežka Mládková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Tina Kavánová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anna Kubečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Marie Fejfarová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Eliška Hodovalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anna Bryšková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Vendula Břusková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Ondřej Jalůvka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Nový SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Roman Forhachi Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Daniel Kráčmar KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Vlček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Denis Alivojvodič Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Štěpán Mička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Rajnoch Slavia TU Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Chaloupková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Doušová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Háková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nela Celarová KCK Team CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Alexandra Kříbalová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Nový KCK Team CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Sopčák KCK Team CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Monika Gregorová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Anna Faltová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Nečas KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Solař Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Lukáš Vlček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Sofie Wagnerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Iva Holomková Karate-do Litomyšl CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KCK Team CZE CZE
2. kata muži Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
3. kata muži Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Oldřich Lžičař SC Flair CZE CZE
5. kata muži Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata muži Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata muži Erik Roubínek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Květa Ramešová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata ženy Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata ženy Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata ženy Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KCK Team CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Jaroslav Peřina Kasr Žamberk CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Ctibor Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař SC Flair CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Květa Ramešová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Jana Dušková Kasr Žamberk CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Petra Andršová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Pavla Šimonová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Václav Krátký KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vít Mareš KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Filip Hemerka Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jindřich Mičík KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Panocha Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Matouš Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Tomáš Machota Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg David Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Marek Churavý Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jan Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Ondřej Vágner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Ondřej Mondek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Michal Pošvář KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Palan KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vladimír Kobernyk Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Alexandr Šimák KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jan Kopsa Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Michal Dvořák Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Tomáš Veselý KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jan Lukeš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Tobiáš Kráčmar KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Tobiáš Nový KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Kryštof Kosař Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Martin Šprinc KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Filip Kočí KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Lukáš Lipenský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matěj Zsellér SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marián Zelený KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vančura SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Pirkl Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Soukup SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Čermák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vašek Lehký KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Richard Havelka SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Richard Kuhn KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Krátký KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Šolín KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Merhulík KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Pavel Krátký ml. KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Mádle KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šulc KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Pavlasová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Jana Hloušková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sylva Havlíčková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Marie Kobernyk Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Soňa Štěrbová Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Tereza Havelková SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kristýna Čermáková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Lada Klížová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nela Kubelková KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Veronika Rešová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Josefína Novotná Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Vanesa Blažková KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Nikol Hoffmanová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Michaela Magdičová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Anežka Mládková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Johanka Hájková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Marie Fejfarová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Adéla Mládková Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Aneta Brožová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Huyen Trang Nguyen SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adéla Blažková KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Anna Bryšková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Kamila Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Simona Brychtová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Tina Kavánová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Dostálová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Sleiferová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Šantrochová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucie Kolankiewiczová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Ondřej Jalůvka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Dominik Gábriš Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg David Nový SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Roman Forhachi Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg František Šenkyřík KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Alexandr Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Daniel Kráčmar KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Marian Štangl Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Andrš SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Zdeněk Šimon SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg David Chačatrjan KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Jirouš Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Müller KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg František Marek KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Albert Dřímal KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Toppisch SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Lukáš Krkavec Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jan Nedělčev Kasr Žamberk CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Höfer KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Exler Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Antonín Štainbruch SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Daniel Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Barbora Chaloupková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Mišáková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Štěpánka Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Polanská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Andrea Šimonová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nikola Kusebauchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Bednářová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Veronika Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Kříbalová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Hanuš SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Zachař Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Kaška Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Sopčák KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Poner Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch David Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Slavík SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Faltová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Vendula Brožová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Hrdinová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Gregorová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Hitzger Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Stehlík Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Vlček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Nádvorník Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Dušková KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
2. kumite muži -75kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Artur Trubicki Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -84kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -84kg Lukáš Honc Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite muži -84kg Vojtěch Zoubek Chotěboř CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite muži +84kg David Kaválek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Erik Roubínek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži BRH David Kaválek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Lukáš Honc Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Kristýna Zemanová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Novotný Kasr Žamberk CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jaroslav Peřina Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Radim Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák KK Lichnice CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci KCK Team CZE CZE
2. kumite team st. žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team st. žáci KCK Team CZE CZE
3. kumite team st. žáci KK Lichnice CZE CZE
5. kumite team st. žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite team st. žáci Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Dragon Neratovice CZE CZE
2. kumite team st. žákyně KCK Team CZE CZE
3. kumite team st. žákyně KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team st. žákyně Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite team st. žákyně Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) KCK Team CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) KCK Team CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team ženy KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk