KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Generali Cup 2016 - 05.11.2016

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Registrovaných jednotlivců 308
Kluby 32
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
60.56%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 45x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Petr Matyska KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Šimon Zwilling ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Václav Krátký KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Palan KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Filip Hubka KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Hubka KCK Team CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Šolín KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Kučerová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Julie Novotná TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Simona Brychtová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Anna Bryšková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Dostálová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Doušová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nela Celarová KCK Team CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišáková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Barbora Chaloupková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Mrkvičková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Petr Škalda KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Šmída Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Šprincová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Vacková KCK Team CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Nelly Natalie Jelinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson KK Lichnice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Lejsek Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Šmída Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Dominik Harnach TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Iva Holomková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata muži Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata muži Roman Krátký KCK Team CZE CZE
3. kata muži David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata muži Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata muži Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata muži Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ženy Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KCK Team CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Petr Matyska KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Richard Kuhn KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Kristián Kučera TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Alexandr Šimák KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Václav Krátký KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vít Mareš KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Michal Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jakub Hasan Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Martin Šprinc KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Ondřej Mondek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Tobiáš Nový KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Matyska KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Hnilička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Šolín KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleš Hrdina KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ladislav Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vašek Lehký KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Mádle KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Macháček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Merhulík KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Krátký ml. KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vlad Balan KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Marek KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Krátký KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Sedláček TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Oscar Paris Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Šulc KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Floriš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Kubeček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kateřina Kučerová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Anna Bryšková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Sylva Havlíčková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Simona Brychtová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Dostálová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Pavlína Hrdinová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Elen Kozlová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Huifeng Wu SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Roman Šilar KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Müller KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Kaška Kasr Žamberk CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Bukovský KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Höfer KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Slezák TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Mišáková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nikola Rosová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Aljona Drahanová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Alžběta Mrkvičková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Pavlína Škaldová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Nikola Doušová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Suchomel KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Vejdělek TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Vlček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Laura Humlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Vacková KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nelly Natalie Jelinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Lejsek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Šmída Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Harnach TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Stehlík Kasr Žamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Klimeš TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Růžička Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Klusáčková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Iva Holomková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite muži -70kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -70kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -70kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite muži -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite muži -80kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -80kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži +80kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Erik Roubínek Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite muži +80kg Jakub Fořt KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kocmánek KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Novotný Kasr Žamberk CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team st. žákyně SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team st. žákyně KCK Team CZE CZE
3. kumite team st. žákyně KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team žáci
1. kumite team žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team žáci KCK Team CZE CZE
3. kumite team žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite team žáci KCK Team CZE CZE
5. kumite team žáci KCK Team CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KCK Team CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team dorostenky + juniorky
1. kumite team dorostenky + juniorky KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team dorostenky + juniorky SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenky + juniorky KCK Team CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži KK Lichnice CZE CZE
3. kumite team muži Karate Lions Pardubice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Karate Lions Cup 2016 30.10.2016
North Bohemia 2016 15.10.2016
Bohemia Open 2016 24.09.2016
Shotokan Cup 2016 17.09.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk