KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Generali Cup 2014 - 15.11.2014

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
51.36%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 55x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Pulc KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) František Marek KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Zdeněk Žák Sokol Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Šolín TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Jan Válka Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Macháček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Novotný KCK Team CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Alexander Lichner ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Samuel Loch ŠŠK Prievidza SVK SVK
5. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Bohuslav Dušek KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jonáš Szanyi Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Laura Kmeťová ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Jessica Hubálková Kasr Žamberk CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Markéta Paulů Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Simona Franková ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Jana Drymlová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Berenika Huttová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Smetanová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tibor Malinský Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nelly Natalie Jelinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Valérie Vosková KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Solař Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Stránský KCK Team CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Albert Vacek KCK Team CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Petra Dušková KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Sofie Wagnerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata muži Roman Krátký KCK Team CZE CZE
3. kata muži Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata muži Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata muži David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
2. kata ženy Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata ženy Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KCK Team CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Martin Koubek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vojtěch Valčík KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Matias Kunstmüller SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Zdeněk Žák Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Pavel Krátký ml. KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Lukáš Klein KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Daniel Krátký KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jonáš Sýkora KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jan Šulc KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jan Nedělčev Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Vojtěch Šulc KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Zaťko ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jan Bukovský KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg David Beneš KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Ondřej Šikola SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Vojtěch Železo TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Matyáš Moravec KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jakub Exler Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Roman Šilar KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Karel Hovádek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg David Kolínek Kobra Kladno CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Adámek Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Pertl Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Samuel Loch ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Müller KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Kaška Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mikuláš Lejsek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Alexander Lichner ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Štěpánek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sylvia Mišeje ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Pavlína Hrdinová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Viktorie Smutková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Jessica Hubálková Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Victoria Parish Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Veronika Mišáková TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Romana Árvová ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Jana Drymlová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alena Kuťáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Kovařík Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Štogryn KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Kadrmas Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Radek Krucký Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Suchomel KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Matěj Rychetský KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg David Haltmar KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Petr Škalda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Tadeáš Moravec KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Patrik Šebök KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Barbora Vacková KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Monika Gregorová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nelly Natalie Jelinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Jirásek KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Vanický Kasr Žamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Hůlka KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ivan Brabec Chotěboř CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Dušková KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Kuchyňková KK Přelouč CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Führbacher Sokol Sadská CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Ondřej Wojewoda ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -75kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Martin Blatoň ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
5. kumite muži -75kg Petr Šuranský Sokol Pardubice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Filip Vitha SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -84kg Tomáš Braun Sokol Pardubice CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Tomáš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Braun Sokol Pardubice CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Martina Malčická MSK Praha CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy BRH Martina Malčická MSK Praha CZE CZE
kumite team žáci
1. kumite team žáci Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite team žáci Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite team žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite team žáci ŠŠK Prievidza SVK SVK
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KCK Team CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KCK Team CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk