KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2017 - 08.04.2017

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 459
Kluby 39
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
75.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci -6 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -6 let 8.-7.kyu Dominik Stránský Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci -6 let 8.-7.kyu Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci -6 let 8.-7.kyu Marcel Smatana KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci -6 let 8.-7.kyu Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Ondřej Bareš Kabu Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Marek Churavý Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Adrian Grella Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Štěpán Svoboda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Jan Křesálek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu František Konrád GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Petr Zítko Sport Relax CZE CZE
kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Mikuláš Pater Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Miroslav Müller Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Štěpán Dvořák GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Stránský Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Karel Vacek SKC Louny CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jan Stránský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vladislav Hout Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu David Švácha TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Kala SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Petr Matyska KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Antonín Skala Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Filip Vobecký Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně -6 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -6 let 8.-7.kyu Eliška Malá SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně -6 let 8.-7.kyu Emma Kubečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně -6 let 8.-7.kyu Anna Havelcová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně -6 let 8.-7.kyu Ester Nováková Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Rozálie Pokorná Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Valerie Kuzněcová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Natálie Pokorná Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Sofia Mazur GRYF Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Paterová Red Dragon Team CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Křenková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Aneta Schleiferová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Kvido Kefurt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Končel Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Urban Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Hradský Kobra Kladno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Lucie Dračková Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Zuzana Losová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Anna Salavcová Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Hošková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu
1. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Jakub Scholz Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Pavel Vácha Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Jindřich Bukovský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu František Vaník Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Kraus Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Hlobeň SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Zachař Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Bára Veselá Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Kratochvílová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matěj Lang Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Lukáš Dedouch Shikukai Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy U21 Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kata team ml. žáci -8 let
1. kata team ml. žáci -8 let Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci -8 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žáci -8 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žáci -8 let GRYF Liberec CZE CZE
kata team ml. žáci -9 let
1. kata team ml. žáci -9 let Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žáci -9 let Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci -9 let Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci -9 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team ml. žáci 8.-7.kyu
1. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu GRYF Liberec CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Sokol Sadská CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) KCK Team CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SKC Louny CZE CZE
kata team ml. žákyně -9 let
1. kata team ml. žákyně -9 let Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně -9 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team ml. žákyně 8.-7.kyu
1. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu KCK Team CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) KCK Team CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kata team st. žáci (12-13) GRYF Liberec CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Václav Krátký KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Jan Kopsa Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Jakub Hasan Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Nikita Bočkov SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Filip Ulrych Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Karel Vacek SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Daniel Stránský Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Damián Kyus KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jan Tománek Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Jakub Olejník SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Jan Mádle KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Roman Kuneš SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Radek Tirala Karate-Do Sokolov CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Jan Šulc KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Marek Novák Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Marek Kolomazník SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Tomáš Veselý KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleš Hrdina KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Hynek Mráz Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Šupka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Šolín KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vašek Lehký KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Merhulík KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Šimun Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -27kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -27kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -27kg Lucie Paterová Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -27kg Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -32kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -32kg Alexa Pavlovová Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -32kg Anna Kazdová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +32kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +32kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +32kg Anna Marie Kyšová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +32kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Štěpánka Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Linda Pavlasová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Karolína Marcínová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Sofia Mazur GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Hana Batystová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Sylva Havlíčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Adéla Blažková KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Kateřina Vávrová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Markéta Křečková GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Nikola Radostová GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Markéta Müllerová Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Adéla Marcínová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Vanesa Dandová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Anna Chudíková Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Marková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Laura Pohanková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Kroupová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Tomáš Urban Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Vojtěch Šulc KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg David Švácha TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Patrik Hasan Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Jakub Exler Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Marek Balog Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Jan Thoma GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Chačatrjan KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg František Marek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Albert Dřímal KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Lžičař TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Antonín Štainbruch SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Anna Salavcová Sport Relax CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Barbora Chaloupková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Lucie Dračková Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Barbora Dušková SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pavlíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Monika Krupičková SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Adéla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Zachař Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch David Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Hrdinová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Nováková SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Bohdan Jonáš Red Dragon Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Vlček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk