KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2016 - 1.kolo - 11.06.2016

Město Lovosice
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Sport Union Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 282
Závodníci v kategoriích 421
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
31.52%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 23x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Pohl TARO KAN CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Sára Korešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Vyhnal Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Hradský Kobra Kladno CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Kratochvílová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nikola Melicharová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Řezanka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Petr Jovanovič Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg John Nguyen KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Havlíček SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ladislav Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Pracna SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Flajšinger GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Černý SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Oldřich Vašíček Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jiří Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Miglová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šebestová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Agáta Nováková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ron Sieger Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Michael Bartoš GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Adam Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Lana Potrebenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Aljona Drahanová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Lucie Mrázová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Michaela Satrapová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk