KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2014 - 27.09.2014

Město Vamberk
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 270
Kluby 35
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
39.13%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 23x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Samuel Mandúch KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-9) Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Zeman Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Michal Grepl SKK Olomouc CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Bartosz Król KKS Tora Legnica POL POL
5. kata ml. žáci (10-11) David Lžičař TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Radovan Skaličan KK Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žáci (10-11) Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Štěpánka Volfová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Mišáková TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Kunertová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Bialková TJ Fulnek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Martyna Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aleksandra Macuga KKS Tora Legnica POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Pilařová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Říman TJ Fulnek CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ondřej Šrámek Karate Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Kateřina Antošová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Sivák Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Aneta Mauri SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
3. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata team žáci (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Samuel Mandúch KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vojtěch Valčík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Daniel Vašek ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Michal Vrba TJ Fulnek CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Adam Bušák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Ondřej Šikola SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jakub Mikule GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg David Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Adámek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Pertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michael Bartoš GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bartosz Król KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Patryk Papros KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Malinski KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Stohnyj KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alexandr Stehlík SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Štěpánek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Sylvia Mišeje ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Štěpánka Volfová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Nikola Kunertová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martyna Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jaroslav Prais GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jakub Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Dawid Król KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Radek Krucký Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Michal Lysko GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Matěj Rychetský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Tadeáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +52kg
1. kumite st. žáci +52kg Samuel Vašiček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci +52kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +52kg Tadeáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Andrea Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Beáta Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Aleksandra Macuga KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Valérie Vosková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Langpaul Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Hůlka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Smolka TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pavla Šormová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Klimešová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Julie Richterová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Mateusz Szczygieł KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Müller SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Sivák Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Mauri SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Michala Kamenická TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Michala Kamenická TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Aneta Mauri SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Zdeněk Bombera Sokol Pardubice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Artur Trubicki KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite muži -75kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite muži -75kg Petr Šuranský Sokol Pardubice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Ondřej Wojewoda ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Kocmánek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kocmánek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Miroslav Roman ŠSK karate Karviná CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk