KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Steven Balzan Francie FRA 2 900
2. Mohamed El Kotby Egypt EGY 1 600
2. Alejandro Molina Arencon Španělsko ESP 1 600
4. Maximilian Bauer Německo GER 1 1 500
5. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 1 452
6. Marciano Dekker Fudoshin Roermond NED 5 1 428
7. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 11 2 1 1 414
8. Dris Aimen Alžírsko ALG 1 400
8. Rafik Benchikh Alžírsko ALG 1 400
8. Zeyad Sharaby Egypt EGY 1 400
11. Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 11 1 1 1 346
12. Kol Kabashi Elson Sport & Karate SUI 1 1 340
13. Strahinja Rajković Černá Hora MNE 1 1 316
14. Rayan Baroudi Francie FRA 1 300
14. Maxime Leclaire Francie FRA 1 300
14. Arthur Menezes Brazílie BRA 1 300
14. Masood Parviz Írán IRI 1 300
14. Sabir Ahmet Uygur Turecko TUR 1 300
19. Máté Munkácsy Maďarsko HUN 4 1 280
20. Jerome Brown Anglie ENG 1 1 1 252
21. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 6 1 226
22. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 5 2 1 220
23. Martin Petreski KK Sport 94 - Prilep MKD 2 1 216
24. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 5 2 2 1 214
25. Mohamed Ali Najar Tunisko TUN 1 200
25. Mirko Boltar Slovinsko SLO 1 200
25. Veselko Brkic Bosna a Hercegovina BIH 1 200
25. Cagri Candan Turecko TUR 1 200
25. Ilyass Es Zaouy Maroko MAR 1 200
25. Jonas Richard Friis Pedersen Dánsko DEN 1 200
25. Anil Korkmaz Turecko TUR 1 200
25. Lucas Lira Brazílie BRA 1 200
25. Kamran Madani USA USA 1 200
25. Hiroya Shinohara Japonsko JPN 1 200
25. P. Topalidis Řecko GRE 1 200
36. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 1 2 188
37. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 1 174
38. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 4 1 1 1 167
39. Tibor Hidasi Maďarsko HUN 2 1 2 160
40. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 4 1 2 152
41. Kevin Korte Dánsko DEN 2 150
42. Andre Gratzer Rakousko AUT 1 1 1 149
43. Gábor Hárspataki Maďarsko HUN 2 1 146
43. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 1 1 146
45. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 3 1 3 144
46. Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE 3 4 5 2 141
47. Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE 1 4 4 136
47. Aleš Vydra SKC Louny CZE 4 1 1 136
49. Máté Gréczi Maďarsko HUN 1 2 2 2 134
50. Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX 2 2 132

Stránka: 1/11
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů