KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2017 - 29.04.2017

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Kamura Ryu Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 310
Kluby 64
Kluby na medailových pozicích 53
Státy na medailových pozicích 8
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
43.75%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Oskar Szkolnicki Zarzewie Prudnik POL POL
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Kastl Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jan Stránský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Linda Šumová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nina Kňazovčíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Julia Mojsak Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Alexander Oravec KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Stella Kolodziej KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Háková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Juliane Reuter KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Bára Veselá Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tadeja Namestnik KK Lovrenc SLO SLO
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Brezočnik KK Lovrenc SLO SLO
3. kata junioři (16-17) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Maksymilian Szczypkowski Budokan Wroclaw POL POL
2. kata muži U21 Damian Lućinski Budokan Wroclaw POL POL
3. kata muži U21 Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lena Holm HSV karate Cottbus GER GER
2. kata ženy U21 Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata muži
1. kata muži Maksymilian Szczypkowski Budokan Wroclaw POL POL
2. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Damian Lućinski Budokan Wroclaw POL POL
3. kata muži Grzegorz Wer KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata muži Jan Brezočnik KK Lovrenc SLO SLO
5. kata muži David Kraus Karate Silesia Opava CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata ženy Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ženy Lena Holm HSV karate Cottbus GER GER
3. kata ženy Christin Martinek HSV karate Cottbus GER GER
5. kata ženy Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ženy Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Radoslav Šmída Slovšport Trnava SVK SVK
2. kata Masters muži (+40 let) Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Ctibor Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nace Bajgot KK Lovrenc SLO SLO
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Kastl Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Oskar Szkolnicki Zarzewie Prudnik POL POL
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Damián Kyus KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Nikolas Žák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Čermák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Macháček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Králíková SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Julia Mojsak Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Polanská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Caroline Hessler KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Roland Csato Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite st. žáci -39kg Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jan Částka KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Gergely Nyíri Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite st. žáci -45kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Chačatrjan KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Daniel Varga Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite st. žáci -52kg Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ron Sieger Sokol Sadská CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ádám Dvorák Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite st. žáci -60kg Martin R. Lien Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite st. žáci -60kg Nils Fiedler Bushido Stollberg GER GER
3. kumite st. žáci -60kg Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tommy Kuchinke Bushido Stollberg GER GER
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Mads Sælid Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
5. kumite st. žáci +60kg Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Osiejewska Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite st. žákyně -42kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Alžběta Mrkvičková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Ivanna Anikeeva KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Monika Krupičková SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Pavlína Škaldová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Fredrik Sundby Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ádám Dvorák Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kristian Hjerpaasen Asker Karate NOR NOR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nils Fiedler Bushido Stollberg GER GER
kumite dorostenci (14-15) -63kg
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tommy Kuchinke Bushido Stollberg GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Henrik Rydstrøm Sarpsborg karate NOR NOR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mads Sælid Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Theodor Gundersen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Theodor Gundersen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
2. kumite dorostenci (14-15) BRH David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Mads Sælid Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
3. kumite dorostenci (14-15) BRH David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Nils Fiedler Bushido Stollberg GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ylva Bue Forberg Asker Karate NOR NOR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Zofia Osiejewska Budokan Wroclaw POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Annika Sælid Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Frid Hjerpaasen Bærum Kampsport NOR NOR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marie Dahl Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sára Kovaříková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Annika Sælid Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Michell Süß Bushido Stollberg GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Marie Dahl Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Nora Handelsby Sarpsborg karate NOR NOR
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Paulina Banat Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Słota Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Kristian Hjerpaasen Asker Karate NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Fredrik Sundby Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Henrik Rydstrøm Sarpsborg karate NOR NOR
5. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Brezočnik KK Lovrenc SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Dániel Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) +76kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Theodor Gundersen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite junioři (16-17) BRH Jan Brezočnik KK Lovrenc SLO SLO
3. kumite junioři (16-17) BRH Dániel Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) BRH Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Michell Süß Bushido Stollberg GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Ylva Bue Forberg Asker Karate NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lara Hammon Musashi Weimar GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Nora Handelsby Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Frid Hjerpaasen Bærum Kampsport NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sarah Hunold Musashi Weimar GER GER
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Annika Sælid Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Marie Dahl Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Julia Knörnschild Karate Dojo Naila GER GER
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Eirill Bungum Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
2. kumite juniorky (16-17) BRH Annika Sælid Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) BRH Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) BRH Lara Hammon Musashi Weimar GER GER
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Tommy Kamhaug Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite muži U21 -68kg Daniel Cho Johnsen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
3. kumite muži U21 -68kg Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite muži U21 -68kg Yannic Noah Zeulner Bushido Stollberg GER GER
5. kumite muži U21 -68kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite muži U21 -78kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite muži U21 -78kg Florian Misera HSV karate Cottbus GER GER
3. kumite muži U21 -78kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Ismail Bellemkhannate Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite muži U21 +78kg Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
3. kumite muži U21 +78kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite muži U21 BRH Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
3. kumite muži U21 BRH Ismail Bellemkhannate Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite muži U21 BRH Tommy Kamhaug Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite muži U21 BRH Hans Fiedler Bushido Stollberg GER GER
5. kumite muži U21 BRH Florian Misera HSV karate Cottbus GER GER
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite ženy U21 -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Pernille Hov Stumberg Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Andrine Hilton Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite ženy U21 +60kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Andrine Hilton Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite ženy U21 BRH Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tommy Kamhaug Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite muži -67kg Daniel Cho Johnsen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
3. kumite muži -67kg Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite muži -75kg Kamil Rosiński Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite muži -75kg Hans Fiedler Bushido Stollberg GER GER
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Ismail Bellemkhannate Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite muži +84kg Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
3. kumite muži +84kg Jaromír Pokorný Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite muži +84kg Michał Bąbos AZS Wroclaw POL POL
5. kumite muži +84kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Ismail Bellemkhannate Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite muži BRH Alexander Drechsler Karate Dojo Naila GER GER
3. kumite muži BRH Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
3. kumite muži BRH Tommy Kamhaug Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite muži BRH Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
5. kumite muži BRH Jaromír Pokorný Sport Relax CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Valentina Tassin CSEN Karate Piemonte ITA ITA
2. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Pernille Hov Stumberg Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Gitte H. Brünstad Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite ženy -68kg Andrine Hilton Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite ženy -68kg Julia Knörnschild Karate Dojo Naila GER GER
3. kumite ženy -68kg Alessia Pappapicco CSEN Karate Piemonte ITA ITA
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Charlotte Grimm Musashi Weimar GER GER
2. kumite ženy +68kg Linda Stasi CSEN Karate Piemonte ITA ITA
3. kumite ženy +68kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Angela Sasanelli CSEN Karate Piemonte ITA ITA
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Gitte H. Brünstad Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite ženy BRH Linda Stasi CSEN Karate Piemonte ITA ITA
3. kumite ženy BRH Angela Sasanelli CSEN Karate Piemonte ITA ITA
3. kumite ženy BRH Valentina Tassin CSEN Karate Piemonte ITA ITA
5. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Bærum Kampsport NOR NOR
2. kumite team dorostenky (14-15) SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite team junioři (16-17) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate Vision CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite team muži Sarpsborg karate NOR NOR
kumite team ženy
1. kumite team ženy Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite team ženy Musashi Weimar GER GER
3. kumite team ženy CSEN Karate Piemonte ITA ITA

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Austrian Junior Open 2013 22.06.2013-23.06.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk