KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 - 18.11.2017

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 297
Kluby 38
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
43.75%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Ondřej Bareš Kabu Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Štěpán Fiedler TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci (9 let)
1. kata ml. žáci (9 let) Jan Křesálek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Marek Churavý Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (9 let) Michal Boušek TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žáci (9 let) Štěpán Svoboda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (9 let) Denis Fér SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata ml. žáci (9 let) Adam Hurdálek SKBU Trutnov CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Petr Peterka SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Antonín Skala Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jaroslav Garay TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Churavý Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Marek Kučera KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vít Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Eliáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu David Švácha TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Jan Stránský KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Jan Částka KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Přemysl Vondrák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (8 let) Iveta Vondráková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Ella Kittnerová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Klementina Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (8 let) Lucie Aidlpesová SKC Louny CZE CZE
7. kata ml. žákyně (8 let) Tereza Dragounová SKBU Trutnov CZE CZE
kata ml. žákyně (9 let)
1. kata ml. žákyně (9 let) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) Sofia Mazur GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Sylva Havlíčková Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (9 let) Vendula Fafková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (9 let) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Adéla Mládková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anežka Mládková Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anna Nosálková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Veronika Hušková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Hušková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Eliška Javanská SC Flair CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Anna Lišková SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Lucie Paterová KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Lukáš Rajnoch Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Marek Boura GRYF Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Doušová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Vobecký Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Nový KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Filip Vobecký Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Thoma GRYF Liberec CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Tomáš Urban Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Pavel Kleandr TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Tereza Boušková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Christina Fedotová Losmanová Kabu Praha CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Šárka Jiříková Dům dětí a mládeže Praha 7 CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kateřina Kubecová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Krausz Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Zachař Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Hrušková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Mehi Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Karolína Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kata duo žáci 7-14
1. kata duo žáci 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata duo žáci 7-14 Sokol Sadská CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 Red Dragon Team CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 GRYF Liberec CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 Target Sport Milovice CZE CZE
kata duo žákyně 7-14
1. kata duo žákyně 7-14 Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata duo žákyně 7-14 KK Topoľčany SVK SVK
3. kata duo žákyně 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 Target Sport Milovice CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata duo žákyně 7-14 Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata duo žákyně 7-14 Karate Vrchlabí CZE CZE
kata duo dorostenci 15-17
1. kata duo dorostenci 15-17 Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata duo dorostenci 15-17 Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata duo dorostenci 15-17 Karate Vision CZE CZE
3. kata duo dorostenci 15-17 Karate Vision CZE CZE
5. kata duo dorostenci 15-17 Karate Vision CZE CZE
kata duo dorostenky 15-17
1. kata duo dorostenky 15-17 Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata duo dorostenky 15-17 Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata duo dorostenky 15-17 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata duo dorostenky 15-17 Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matyáš Brož KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Běle SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Václav Dudl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matěj Uhýrek Baník Příbram CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Javanský SC Flair CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Šimon Zálabský KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hasan Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Uhýrek Baník Příbram CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Erik Kubíni Masada Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofia Mazur GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Jana Hloušková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sylva Havlíčková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucie Malenová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Javanská SC Flair CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Aneta Schleiferová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucie Kolankiewiczová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg David Chačatrjan KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Marek Frinta GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Vedral GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marek Boura GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Robert Kříž Baník Příbram CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Marek Novák Sport Relax CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Daniel Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Andrej Dunai TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Diana Fantová GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Háková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Adéla Polanská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Aneta Stinková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Hana Bělová SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Kusebauchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Ondráček KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Zachař Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Kříž KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrea Galová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Andrašiová Baník Příbram CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Andrašiová Baník Příbram CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk