KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2017 - 30.09.2017

Město Vamberk
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 235
Kluby 32
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
56.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Marek Jalůvka Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Tóth KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-9) Václav Krátký KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Machota Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Hubka Kasr Žamberk CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ivan Kovach KARATEDO Němčice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Merhulík KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Alexej Štilicha Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žáci (10-11) Jan Krátký KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Macháček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Kopsa Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vašek Lehký KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Sekaninová KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Johana Stejskalová KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Marie Kobernyk Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Nela Poskerová KK Jeseník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Pavlína Dušková KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Horáčková Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Anna Pawerová KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anna Lišková SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) František Marek KCK Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Müller KCK Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Rajnoch Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vlad Balan KCK Team CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Filip Ručka Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Krátký KCK Team CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Háková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Hájková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nela Celarová KCK Team CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eva Otrubová KK Jeseník CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Markéta Dittmannová ŠSK Karate Karviná CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Natálie Strnadová Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tobiáš Suchánek KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Lžičař SC Flair CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Martin Feifič ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Nový KCK Team CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Nikolas Badura ŠSK Karate Karviná CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Sopčák KCK Team CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Olga Polášková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Válková SKK Olomouc CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Pavlíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Sáblík Sokol Tišnov CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jindřich Stiller KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kata muži
1. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata muži Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata muži Štěpán Řezníček Sokol Tišnov CZE CZE
5. kata muži Michal Franc SKK Olomouc CZE CZE
5. kata muži Oldřich Lžičař SC Flair CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy Jana Dušková Kasr Žamberk CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař SC Flair CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Jana Dušková Kasr Žamberk CZE CZE
kata duo žáci 7-14
1. kata duo žáci 7-14 KK Topoľčany SVK SVK
2. kata duo žáci 7-14 Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 KCK Team CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 KCK Team CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 KCK Team CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 KK Topoľčany SVK SVK
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) KCK Team CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) KCK Team CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let KCK Team CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let KCK Team CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata team dorostenci (14-15) Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata team dorostenci (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vít Mareš KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Václav Krátký KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vojtěch Bartoš SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Tomáš Machota Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Matyáš Dvořák SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jindřich Mičík KARATEDO Němčice CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Milan Kropáček Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Lukasz Sabat AGE-KAN Shotokan Club Bogatynia POL POL
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Ivan Kovach KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Ondřej Vágner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Olek Szeremeta AGE-KAN Shotokan Club Bogatynia POL POL
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Damián Glazar KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Szymon Niezgoda Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vladimír Kobernyk Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jan Kopsa Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Tomáš Veselý KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Tomáš Hubka Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg David Jirásek KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg David Hubka Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Patrik Tomíček Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Haryk Bartosz Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Tobiáš Nový KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Lukáš Pavlík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Alexandr Šimák KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Martin Šprinc KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Alexej Stilicha Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mateusz Jasinowski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Matyska KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vašek Lehký KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Šolín KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Richard Kuhn KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kacper Rodziewicz Karate Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šulc KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Mádle KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bartosz Niezgoda Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Merhulík KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Tománek Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktorie Sekaninová KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Poskerová KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Marie Kobernyk Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Jessika Wróblewska Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Tereza Havelková SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Pavlína Dušková KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Sylva Havlíčková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Vanesa Blažková KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Zuzanna Chomont Karate Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Lenka Horáčková Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Adéla Mládková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Anežka Mládková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Soňa Pončíková SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Marie Fejfarová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Anna Pawerová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adéla Blažková KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Šantrochová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alicja Maslowska Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martina Bien Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Válková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Piotr Smigielski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg David Jirouš Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Igor Gacura Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Müller KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Dawid Grzybalski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Pawel Grzybalski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite st. žáci -52kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Marcin Górniak KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite st. žáci -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Nedělčev Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Maciej Mulawa KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žáci -60kg Albert Dřímal KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Oscar Paris Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Ladislav Bartoš SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Strus AGE-KAN Shotokan Club Bogatynia POL POL
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Mišáková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Štěpánka Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Johana Bečková Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Háková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Weronika Domanska AGE-KAN Shotokan Club Bogatynia POL POL
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Borková SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Pavlína Škaldová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Kučera KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Hanuš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Feifič ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Sopčák KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Badura ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Markos Hernandez KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tobiáš Suchánek KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Lipowski ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Matušková KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Medunová Sokol Tišnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pavlíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Brázdilová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Válková SKK Olomouc CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jindřich Stiller KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Vlček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži +67kg
1. kumite muži +67kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži +67kg Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +67kg Michal Franc SKK Olomouc CZE CZE
3. kumite muži +67kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Franc SKK Olomouc CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kocmánek KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk