KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2016 - 17.09.2016

Město Vamberk
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamber
Registrovaných jednotlivců 225
Kluby 32
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
27.78%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Dočkálek Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Filip GRYF Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kučera GRYF Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Dan Geller KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Válková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Fibichová GRYF Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Nikola Radostová GRYF Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Diana Fantová GRYF Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eva Otrubová KK Jeseník CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Chybíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Barbora Chaloupková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Olga Polášková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Monika Vencálková KK Jeseník CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Pavel Valenta Sokol Tišnov CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kata muži
1. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata muži Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata muži Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata muži Štěpán Řezníček Sokol Tišnov CZE CZE
5. kata muži Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Miroslav Volek Vakado Kutná Hora CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Žaneta Ručková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Alexandr Šimák KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Karlík KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg František Konrád GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Matěj Bartoš SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Antonín Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vojtěch Bartoš SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Maxmilián Křeček GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jan Duna GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jakub Thoma GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jakub Fambulík KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Filip GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jan Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Frinta GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Bušák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dawid Grzybalski KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Oscar Paris KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Sedláček TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Sofia Mazur GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Nikola Radostová GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Eliška Fibichová GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Anna Hošáková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Markéta Křečková GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Petra Stárková GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Diana Fantová GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg David Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dominik Mňuk TJ Sokol Stěžery CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Michael Bartoš GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Feifič ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Pavel Slezák TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Markos Hernandez KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Ladislav Bartoš SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nikola Chybíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Zuzánek GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Vejdělek TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Lis KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Olga Polášková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Franc SKK Olomouc CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Roksana Wojciechowska KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Artur Trubicki KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite muži -84kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži +84kg Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži BRH Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite muži BRH Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kocmánek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Miroslav Volek Vakado Kutná Hora CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) KK Lichnice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk