KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2016 - 09.04.2016

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 278
Kluby 32
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
42.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Jan Křesálek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Petr Zítko Sport Relax CZE CZE
kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Jan Stránský Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Matyáš Kala SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Antonín Skala Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Valentýna Hrazdírová SK Trial CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Jana Hloušková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Natálie Pokorná Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Viktorie Vlčková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Lenka Horáčková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Klára Vávrová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Agáta Toušková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klára Vávrová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Aleksandr Jordanov Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Jakub Šaffek SKM Bílina CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Rosťa Pruknar GRYF Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Anita Třísková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Vacková KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Anna Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu
1. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Adam Janda Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Pavel Vácha Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Karel Kraj Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Fabianová Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Helena Baiblová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Vorlíčková Sport Relax CZE CZE
kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu
1. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Bára Veselá Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Sára Kovaříková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nikola Šímová GRYF Liberec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži U21 Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži U21 David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy U21 Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
3. kata ženy U21 Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
kata team ml. žáci -10 let
1. kata team ml. žáci -10 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata team ml. žáci -10 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žáci -10 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žáci -10 let GRYF Liberec CZE CZE
kata team ml. žáci 8.-7.kyu
1. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Karate Silesia Opava CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SKM Bílina CZE CZE
kata team ml. žákyně -10 let
1. kata team ml. žákyně -10 let Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žákyně -10 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žákyně -10 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team ml. žákyně 8.-7.kyu
1. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu
1. kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team mix
1. kata team mix Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team mix Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Filip Ulrych Kasr Žamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Nikita Bočkov SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Dominik Faltus SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Filip Flajšinger GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Ondřej Filip GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Richard Havelka SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Aleksandr Jordanov Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg David Beneš KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Tomáš Vančura SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Daniel Krátký KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Vojtěch Šulc KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Albert Dřímal KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg David Nový SK Trial CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Babůrek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Smolák SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Kišš Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Lenka Horáčková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Martina Kopecká Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Ivanna Anikeeva KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Ester Pruknarová GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lana Potrebenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Jindřich Bukovský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Adam Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg Antonín Štainbruch SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg Lucie Hrdinová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg Anna Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Anna Dudová SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Barbora Vacková KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Markéta Kačírková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kamil Staník Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Felix Altenburg Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Slouka SKM Bílina CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Karel Kraj Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Pavlína Ondrejková SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Kateřina Kopecká SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk