KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Závodníci a jejich úspěchy:
české - zahraniční - všechny -
Jméno:

David Šťáhlavský

Klub:Red Dragon Team
Země: CZE Česká republika

Medaile: Zlato 4x     Stříbro 6x     Bronz 8x

Pořadí v žebříčcích:
kategorie Pořadí
ČR 437.
kata ml. žáci (7-9) (ČR) 15.
kumite ml. žáci (7-9) -27kg (ČR) 14.
kumite ml. žáci (7-9) -32kg (ČR) 32.
Můžete nahrát foto tohoto závodníka
PoziceTurnajDisciplínaDatumBody
2. NP žactva 2018 - 1.kolo kata ml. žáci (7-9) 09.06.2018 24
2. NP žactva 2018 - 1.kolo kumite ml. žáci (7-9) -32kg 09.06.2018 24
1. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 kumite ml. žáci (7-9) -27kg 05.05.2018 24
2. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 kata ml. žáci (7-9) 05.05.2018 16
3. Grand Prix Ústí n/L 2018 kata ml. žáci (7-9) 21.04.2018 12
3. Grand Prix Ústí n/L 2018 kumite ml. žáci (7-9) -27kg 21.04.2018 12
1. Wakizaši Cup 2018 kumite ml. žáci (7-9) -30kg 24.03.2018 24
7. Wakizaši Cup 2018 kata ml. žáci (7-9) 24.03.2018 2
3. Mistrovství ČR 2017 kumite ml. žáci (7-9) -27kg 02.12.2017 16
1. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 kata ml. žáci (8 let) 18.11.2017 24
1. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 kumite ml. žáci (7-9) -32kg 18.11.2017 24
3. Grand Prix Ostrava 2017 kata ml. žáci (7-9) 04.11.2017 12
3. Wakizaši Cup 2017 kata ml. žáci (7-9) 28.10.2017 8
5. NP žactva 2017 - 3.kolo kumite ml. žáci (7-9) -27kg 21.10.2017 6
2. NP žactva 2017 - 2.kolo kata ml. žáci (7-9) 07.10.2017 24
5. NP žactva 2017 - 2.kolo kumite ml. žáci (7-9) -27kg 07.10.2017 6
2. NP žactva 2017 - 1.kolo kumite ml. žáci (7-9) -27kg 03.06.2017 24
3. NP žactva 2017 - 1.kolo kata ml. žáci (7-9) 03.06.2017 12
5. Grand Prix Ústí n/L 2017 kata ml. žáci (7-9) 29.04.2017 6
2. Kesl Cup 2017 kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu 04.03.2017 16
3. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 kata ml. žáci (8 let) 19.11.2016 8
7. NP žactva 2016 - 3.kolo kata ml. žáci (7-9) 13.11.2016 3
3. Bohemia Open 2016 kumite ml. žáci (7-9) -27kg 24.09.2016 8
Celkem:    335

^ nahoru

 Tisk 

Nově evidovaní závodníci:

Kordyuk | Arol | Yalçin | de Ruiter | Bakhuysen | Rajala | Laâttar | El Attar | Ziulkovska