KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ostrava 2017 - 04.11.2017

Město Ostrava
Stát Česká republika
Pořadatel Karate tygr Ostrava, Hakuba karate Ostrava
Kluby na medailových pozicích 72
Státy na medailových pozicích 9
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Oskar Szkolnicki Zarzewie Prudnik POL POL
2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Patryk Witek KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata ml. žáci (7-9) Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Danylo Voskalo Kensey UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-9) Jan Blahut Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Přibyl V.I.P. Sport Club Olomouc CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Zinovii Koshlan Kensey UKR UKR
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Viktor Beno KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Marcin Delewicz Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matyáš Konopčík KODOKAI Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Kacper Murawski Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Artem Romanchuk Kensey UKR UKR
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Vladimir Stepchenko White Wall RUS RUS
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Filip Pohl TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Dmytro Malyk Arey Lviv UKR UKR
5. kata ml. žáci (10-11) Orest Sheremeta Kensey UKR UKR
5. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Tymur Nikulin PCMA Union UKR UKR
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Patryk Witek KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Gracjan Grobelny Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Iurii Denisov White Wall RUS RUS
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Adam Tkaczyk Mat-Bud Klub Karate Kiritsu POL POL
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Neiner Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Raynoch KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Franciszek Pura KS Ronin POL POL
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Martin Rouš V.I.P. Sport Club Olomouc CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Vanesa Borisová Slovšport Trnava SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Alina Dyakiv Kensey UKR UKR
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Predanocy KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Sofia Štefaneková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Katarína Klučárová 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Julia Sworek PKK Pleszew POL POL
7. kata ml. žákyně (7-9) Julia Rudnicka Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kata ml. žákyně (7-9) Alžbeta Škorvánková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Michelle Grznárová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Adéla Hrajnohová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Iga Daszkiewicz Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Natálie Pokorná Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Elen Hojgrová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Sabina Světlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Vanda Hvězdová KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nela Řehová Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Elena Eidler Frieways Karateklub AUT AUT
2. kata ml. žákyně (10-11) Melanie Trejo Frieways Karateklub AUT AUT
3. kata ml. žákyně (10-11) Maja Borzecka KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata ml. žákyně (10-11) Viviana Kováčová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata ml. žákyně (10-11) Hana Škorvánková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Vanesa Klimplová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anastazja Dudzik KS Ronin POL POL
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Yuliia Krot PCMA Union UKR UKR
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Milena Gumula KS Ronin POL POL
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Alicja Guzdek KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Roman Hrčka ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Michal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Patryjach LZS Głubczyce POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Stefano Piva ASD Centro Studi Arche ITA ITA
7. kata st. žáci (12-13) Filip Pohl TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Richard Šlehofer ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Natasa Gamová ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Melanie Trejo Frieways Karateklub AUT AUT
5. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nina Kňazovčíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Roman Hrčka ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
3. kata dorostenci (14-15) Vasile Oanta ASD Centro Studi Arche ITA ITA
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Tobolák Goju Kai Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Bartlomiej Babinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Fulara KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Michał Polak KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Aleksandra Bartoszewska Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Tamara Vidová Goju Kai Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Karolina Zelasko Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Nina Dziedzic Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Kyra Koch Frieways Karateklub AUT AUT
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vasile Oanta ASD Centro Studi Arche ITA ITA
2. kata junioři (16-17) Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Bartlomiej Babinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata junioři (16-17) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tobias Stockinger Frieways Karateklub AUT AUT
7. kata junioři (16-17) Tymoteusz Tobiasinski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anna Kowalska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata juniorky (16-17) Nina Szomolányiová Goju Kai Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Magdalena Kruczek Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata juniorky (16-17) Anna Stebelska Kensey UKR UKR
7. kata juniorky (16-17) Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Damian Lućinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata muži U21 Aleksander Adamóv Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
3. kata muži U21 David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
7. kata muži U21 Dominik Guzdek KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata muži U21 Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Laura Meneghetti ASD Centro Studi Arche ITA ITA
2. kata ženy U21 Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ženy U21 Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ženy U21 Tamara Szomolányiová Goju Kai Bratislava SVK SVK
5. kata ženy U21 Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata ženy U21 Anna Stebelska Kensey UKR UKR
7. kata ženy U21 Daria Węcławiak Średzki Klub Karate Shotokan Mikasa POL POL
7. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata muži
1. kata muži Peter Fabian Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kata muži Damian Lućinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata muži Aleksander Adamóv Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata muži Grzegorz Wer KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata muži Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Laura Meneghetti ASD Centro Studi Arche ITA ITA
3. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Tamara Szomolányiová Goju Kai Bratislava SVK SVK
5. kata ženy Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata ženy Katarzyna Janikowska KS Ronin POL POL
7. kata ženy Magdalena Kubatek AZS Wroclaw POL POL
7. kata ženy Julia Niżyńska Zarzewie Prudnik POL POL
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) David Valenta Zarzewie Prudnik POL POL
2. kata Masters muži (+40 let) Zdzislaw Mitula UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
3. kata Masters muži (+40 let) Rastislav Miklič KK Junior Prešov SVK SVK
3. kata Masters muži (+40 let) Radoslav Šmída Slovšport Trnava SVK SVK
5. kata Masters muži (+40 let) Artur Zaręba UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Výběr Středočeského kraje CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Kensey UKR UKR
5. kata team žáci (7-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
5. kata team žáci (7-13) Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
2. kata team žákyně (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team žákyně (7-13) KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
3. kata team žákyně (7-13) Frieways Karateklub AUT AUT
5. kata team žákyně (7-13) KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
5. kata team žákyně (7-13) Średzki Klub Karate Shotokan Mikas POL POL
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata team ženy Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nestor Korpan PCMA Union UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Marcel Kornes KS Ronin POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Tomi SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Tarasienko Mat-Bud Klub Karate Kiritsu POL POL
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Patryk Witek KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Natan Olichwer WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Viliam Bartoš ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Oskar Szkolnicki Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Vasilík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Glet SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Artur Talama PCMA Union UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Danylo Voskalo Kensey UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Markus Ribbestad Karateklubb Elit SWE SWE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Gracjan Grobelny Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Richard Turčaník KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Kostelný KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Michálek KK Spartak Myjava SVK SVK
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Štěpán Přibyl V.I.P. Sport Club Olomouc CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukas Mečír Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Nazar Goriachyi PCMA Union UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Samuel Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Oleh Ravlyk PCMA Union UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ostap Bodnar PCMA Union UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Iurii Denisov White Wall RUS RUS
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Nemček Slovšport Trnava SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Oliver Ivančík Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Maksym Stetsiv PCMA Union UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Maksym Kravchuk PCMA Union UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bohdan Reshavets PCMA Union UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ľubomír Havlík KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Samuel Zríni KK Spartak Myjava SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dmytro Malyk Arey Lviv UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Markiian Romanyshyn PCMA Union UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tymur Nikulin PCMA Union UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Orest Sheremeta Kensey UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Samuel Harag Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Kulíšek KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Roman Oliinyk Kensey UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Davyd Yashchuk PCMA Union UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Macíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Eduard Schwarz V.I.P. Sport Club Olomouc CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lenny Turaz Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Yelisey Kondrashov Samuray UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Bohunický Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Danylo Potapov Arey Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Dufala ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Jozef Vasilík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Samuel Kocian ŠK Nová Baňa SVK SVK
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michalina Wysocka WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Vanesa Borisová Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Melissa Balážová KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Vanesa Ondrkálová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nina Kocianová ŠK Nová Baňa SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Julia Rudnicka Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Noel Jelenová SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Kulhánková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karin Malchová KK Torashiro Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Alexandra Katarína Sekelská ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Julia Sworek PKK Pleszew POL POL
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Polina Shyndiuk Kensey UKR UKR
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Yelyzaveta Kachanovych PCMA Union UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zuzana Mišovýchová KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marta Cieślak Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Olha Vynohradova Arey Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Jeseničová KK Torashiro Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Zedníková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Yuliia Krot PCMA Union UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Bidyuk Samuray UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Stefania Buchtová KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Svetlana Babilia ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktoria Šoltésová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viviana Kováčová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Malwina Lampkowska Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Lyubomyr Kindrat Arey Lviv UKR UKR
2. kumite st. žáci -39kg Serhiy Pohulyaev Arey Lviv UKR UKR
3. kumite st. žáci -39kg Matej Lanko KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Sámel V.I.P. Sport Club Olomouc CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vladyslav Vivsyanyy PCMA Union UKR UKR
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Samuel Masaryk ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Oleh Ovras PCMA Union UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Anatolii Bessarabov PCMA Union UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Oskar Lydka KS Ronin POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Filip Foltýn KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Michal Florczak PKK Pleszew POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Volodymyr Balobanov Arey Lviv UKR UKR
3. kumite st. žáci -52kg Timotej Žbodák 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
5. kumite st. žáci -52kg Šimon Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Sworek PKK Pleszew POL POL
7. kumite st. žáci -52kg Oleh Herus PCMA Union UKR UKR
7. kumite st. žáci -52kg Zakhar Podolets PCMA Union UKR UKR
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Konrad Frankiewicz KS Ronin POL POL
2. kumite st. žáci -60kg Artur Senyk PCMA Union UKR UKR
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Branislav Jaroš Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Martin Lenart ŠK Nová Baňa SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Paweł Klima UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite st. žáci +60kg Oskar Żmijewski UKS Satori Mikolow POL POL
5. kumite st. žáci +60kg Pavlo Lutsyshyn PCMA Union UKR UKR
5. kumite st. žáci +60kg Maksym Sheremeta PCMA Union UKR UKR
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sofiya Zalypska Arey Lviv UKR UKR
2. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Osiejewska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Julia Grzelak PKK Pleszew POL POL
5. kumite st. žákyně -42kg Oliwia Filipczyk UKS Satori Mikolow POL POL
5. kumite st. žákyně -42kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Dominika Halgašová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Sabina Kruľáková ŠK Nová Baňa SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Zina Smižanská Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Olesia Kolodna Samuray UKR UKR
5. kumite st. žákyně -50kg Maria Kopala KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kumite st. žákyně -50kg Katarína Kadlečíková Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Marta Mazurchak PCMA Union UKR UKR
2. kumite st. žákyně +50kg Sofia Musii PCMA Union UKR UKR
3. kumite st. žákyně +50kg Erika Ribbestad Karateklubb Elit SWE SWE
3. kumite st. žákyně +50kg Yuliya Sapsa Kensey UKR UKR
5. kumite st. žákyně +50kg Julia Bartodziej KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Dagmar Brziaková KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
7. kumite st. žákyně +50kg Yuliia Nykolyn Kensey UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Szymon Sprancel KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Matúš Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Konstyantin Andryeyev ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Orest Hlynskyy Kensey UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Nazar Mysholivskyi Kensey UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Rafal Grela WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Dominik Bohunický Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Matej Melicher ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Marek Simun ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Kacper Baracz Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Yuriy Kolodiy PCMA Union UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Nazar Lishchynskyi Kensey UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Avriam Snokrot Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Krzysztof Michalski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Marek Pavlak KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Adam Jurák ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Michal Turčaník KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) +65kg Marek Beňuš ŠK Nová Baňa SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) +65kg Dominik Tarnawski PKK Pleszew POL POL
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Dawid Sobkowiak PKK Pleszew POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Yuriy Kolodiy PCMA Union UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Marek Simun ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Petr Havlásek SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Diana Schlettová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Aleksandra Bartoszewska Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Wiktoria Wesołowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Julia Piotrowska Rawicki klub karate Surem POL POL
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lukrécia Lachká Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Zita Bakayová KK Torashiro Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Eva Kozárová KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Natalia Budzyn KS Ronin POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Izabela Szurowska Rawicki klub karate Surem POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Anna Górna Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Weronika Szczypka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Izabela Szurowska Rawicki klub karate Surem POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Zita Bakayová KK Torashiro Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Natália Vargová2 KK Torashiro Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Sarah Babicová ŠK Nová Baňa SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Natalia Budzyn KS Ronin POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Bartosz Kleniewski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
3. kumite junioři (16-17) -65kg Konrad Tanaś PKK Pleszew POL POL
5. kumite junioři (16-17) -65kg Pavlo Baran Arey Lviv UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -65kg Dmytro Zubrytskyy PCMA Union UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Lenart ŠK Nová Baňa SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -65kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Oleksandr Zlobin PCMA Union UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -75kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Mateusz Lapot KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Kamil Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite junioři (16-17) -75kg Alex Buček 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -75kg Tomáš Fančo Rapid Bratislava SVK SVK
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Mateusz Cieślar KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite junioři (16-17) +75kg Pavlo Pokora PCMA Union UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) +75kg Michał Szostecki Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
5. kumite junioři (16-17) +75kg Denis Buchta KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +75kg Yuriy Sereda PCMA Union UKR UKR
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Mateusz Cieślar KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite junioři (16-17) BRH Maksym Didych PCMA Union UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) BRH Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Dmytro Zubrytskyy PCMA Union UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) BRH Alex Buček 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) BRH Yevhen Sendetskyy Samuray UKR UKR
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikola Miksaiová ŠK Nová Baňa SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Paulina Kern LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Magdalena Kruczek Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Antonina Opas WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite juniorky (16-17) -60kg
1. kumite juniorky (16-17) -60kg Tereza Dobiášová KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -60kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -60kg Ema Kasanová ŠK Nová Baňa SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -60kg Weronika Tomczyk Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -60kg Emilia Ratajska Zarzewie Prudnik POL POL
kumite juniorky (16-17) +60kg
1. kumite juniorky (16-17) +60kg Jelena Smižanská Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +60kg Paulina Banat WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Nikola Miksaiová ŠK Nová Baňa SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Paulina Banat WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite juniorky (16-17) BRH Sarah Hrnková AC UNIZA Žilina SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) BRH Ema Kasanová ŠK Nová Baňa SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) BRH Weronika Tomczyk Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kumite muži U21 -70kg
1. kumite muži U21 -70kg Adrian Mituła UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
2. kumite muži U21 -70kg Ostap Hunchak PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži U21 -70kg Lukasz Banczyk UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite muži U21 -70kg Łukasz Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite muži U21 -70kg Adrian Brejnak UKS Satori Mikolow POL POL
kumite muži U21 +70kg
1. kumite muži U21 +70kg Piotr Słota WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite muži U21 +70kg Mykhaylo Ivan Filipenko PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži U21 +70kg Pavlo Pokora PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži U21 +70kg Róbert Roth ŠK Nová Baňa SVK SVK
5. kumite muži U21 +70kg Nazariy Iskiv Kensey UKR UKR
5. kumite muži U21 +70kg Peter Meliš Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ženy U21 -60kg Katarzyna Janikowska KS Ronin POL POL
3. kumite ženy U21 -60kg Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite ženy U21 -60kg Weronika Mikulska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite ženy U21 +60kg Klaudia Szymanska KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Oleksandr Khakhula PCMA Union UKR UKR
2. kumite muži -70kg Denys Kopytko PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži -70kg Łukasz Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite muži -70kg Ostap Hunchak PCMA Union UKR UKR
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Piotr Słota WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite muži -80kg Mykhaylo Ivan Filipenko PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži -80kg Kacper Dąbek Rawicki klub karate Surem POL POL
3. kumite muži -80kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
5. kumite muži -80kg Kamil Rosiński WKSA Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite muži -80kg Michal Tomek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Yaroslav Horuna PCMA Union UKR UKR
2. kumite muži +80kg Mariusz Migdalski Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite muži +80kg Nazariy Iskiv Kensey UKR UKR
3. kumite muži +80kg Bartłomiej Sołtysiak PKK Pleszew POL POL
5. kumite muži +80kg Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite muži +80kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Denys Kopytko PCMA Union UKR UKR
2. kumite muži BRH Yaroslav Horuna PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži BRH Oleksandr Khakhula PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži BRH Mariusz Migdalski Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite muži BRH Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
5. kumite muži BRH Róbert Roth ŠK Nová Baňa SVK SVK
7. kumite muži BRH Peter Meliš Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Ingrid Suchánková Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy -60kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ženy -60kg Weronika Mikulska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite ženy -60kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite ženy -60kg Violeta Kovalova PCMA Union UKR UKR
5. kumite ženy -60kg Anastasiya Myastkovska PCMA Union UKR UKR
7. kumite ženy -60kg Katarzyna Janikowska KS Ronin POL POL
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Halina Melnyk Arey Lviv UKR UKR
2. kumite ženy -68kg Miroslava Kopúňová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite ženy -68kg Daria Orzechowska Kamikaze Gryfino POL POL
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ženy +68kg Evelin Szabó Wadofight HUN HUN
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ingrid Suchánková Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy BRH Miroslava Kopúňová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
3. kumite ženy BRH Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite ženy BRH Halina Melnyk Arey Lviv UKR UKR
5. kumite ženy BRH Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ženy BRH Lucia Langošová KK Junior Prešov SVK SVK
7. kumite ženy BRH Diana Juráková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
7. kumite ženy BRH Weronika Mikulska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Marián Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite Masters muži (+40 let) Peter Kover Budokan Zvolen SVK SVK
3. kumite Masters muži (+40 let) Michal Turčaník KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
5. kumite Masters muži (+40 let) Krzysztof Kępski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk