KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2017 - 28.10.2017

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Karate TJ Sokol Nymburk, StřČSKe
Registrovaných jednotlivců 235
Kluby 40
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
42.86%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Bušek GRYF z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu František Konrád GRYF z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Vít Zahajský TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Štěpán Dvořák GRYF z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Kopsa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Živnůstka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Damián Glazar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) František Novotný Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nella Šumková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eliška Fibichová GRYF z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Josefína Novotná Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Michaela Magdičová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Machalová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Filip Havlíček ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Michael Brejcha GRYF z.s. CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Daniel Kráčmar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Barbora Chaloupková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Andrea Dymešová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Eliška Šulcová Sokol Nymburk CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Plaček ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) František Vaník Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tadeáš Ďurčanský Sokol Nymburk CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jindřich Stiller Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Maštalýřová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Karolína Králová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kata muži David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kata muži Jakub Bošek SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ženy Tereza Maštalýřová Karate Vision Praha CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Elemir Kubíni Masada Praha CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Stř.ČSKe CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate Vision CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let TJ Karate Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jakub Fajt Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Damián Glazar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Lukáš Živnůstka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Soukup SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ladislav Husák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lea Kořínková Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lenka Machalová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Dan Geller KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Robin Samek Sokol Nymburk CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Antonín Štainbruch SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Andrej Dunai TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ron Sieger Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Plaček ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Lipowski ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jindřich Stiller Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Karolína Králová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži -75kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +80kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži +80kg Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite muži +80kg Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži BRH Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Elemir Kubíni Masada Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk