KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2021 - 3.kolo - 10.10.2021

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, KrSKe, SKK Spartak Hradec Králové
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 24
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
75.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 3x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) František Bauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Bajro Osmanovič TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Dan Dolana Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Adam Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) David Oprea Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Maxim Falion Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Kunc KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Stehlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Soňa-Pavlína Pfeifrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Beatris Beníšková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Zora Doubková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Sophie Reková Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Stehlíková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Viktoria Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Terezie Částková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Kolková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Červená SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Pracnová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Dorotka Pavelková KARATE Havířov CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Konůpková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Krepsová Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Pavlína Svobodová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Diana Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Matouš Akademie karate Olomouc, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Alexander Kleymenov TJ Karate České Budějovice CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) David David Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Vít Kučera L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Rešová Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Dudová KARATE Havířov CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Petra Fialová Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Emma Kubečková GRYF z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kuncová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Sebastian Kopfstein TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Kyzek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Sameš SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Hoda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Mikuláš Věrný TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bajro Osmanovič TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg František Bauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kolin Kašík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ben Maružán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Ruth TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Oprea Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Štěpán Kunc KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Svoboda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Dudl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Vislocký Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Křápek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dmitrij Vaněk TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gustav Fiala TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Štěpán Stehlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Richard Král GRYF z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Přikryl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Zikmund TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Abdulajev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nikola Rojíková SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Beatris Beníšková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Stehlíková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktoria Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Zora Doubková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eva Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sára Burianová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Štérová SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Soňa-Pavlína Pfeifrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ella Pantoflíčková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Myroslava Savko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zuzana Kolková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Zajoncová SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Bromová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Diana Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eva Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Natálie Štěpánová SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Emma Kutláková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Kulhánková SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Viktorie Schrbená KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
13. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Natálie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nikola Pracnová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Krepsová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Eliška Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Filip Matouš Akademie karate Olomouc, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -39kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Daniel Hluchý Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Matyáš Mozgala SKK Budo Havířov CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Štěpán Foltýn K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Jan Šourek GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
13. kumite st. žáci -52kg David David Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -52kg Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
13. kumite st. žáci -52kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite st. žáci -52kg Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
13. kumite st. žáci -52kg Roman Sivák KARATE Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Alexander Kleymenov TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Pavel Pytel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Václav Dudl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matěj Hekele K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Lukáš Olšiak TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Rypalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Klaudie Pexová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Andrea Vašková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Viktorie Adámková SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Emma Kubečková GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Petra Fialová Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Anna Koupalová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 3.kolo 09.10.2021
NP žactva 2021 - 2.kolo 19.09.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 2.kolo 18.09.2021
NP žactva 2021 - 1.kolo 13.06.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2021 - 1.kolo 12.06.2021
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo 04.10.2020
NP žactva 2020 - 1.kolo 27.09.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk