KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 - 19.11.2016

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 200
Kluby 29
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
67.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 25x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Michal Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Michal Polák Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Lukáš Živnůstka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Josef Saran TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jan Stránský Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Daniel Fraibiš Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Přemysl Vondrák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Martin Gaube SKC Louny CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Filip Vaněček TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Ondřej Šimek Makoto KK Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Moshe Harries Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (8 let) Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Zuzana Keršlágerová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Natálie Pokorná Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Veronika Bohuslavová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Agáta Toušková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Viktorie Vlčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Tereza Boušková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Mai Trang Pham TJ Karate Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Chába Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Suchý SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Dominik Zachař TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Janečková TJ Karate Praha CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jindřich Bukovský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Štěpán Šubrt TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Rostislav Tot SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Kryštof Kaván Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matěj Machata SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matys Duy Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Adéla Dušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Michaela Hrušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Klára Kučerová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Jiřina Valouchová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenci + junioři
1. kata dorostenci + junioři Daniel Beneš JKA CZE CZE
2. kata dorostenci + junioři Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci + junioři Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci + junioři Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci + junioři Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci + junioři Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata dorostenci + junioři Ondřej Koriťák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenci + junioři Josef Pechar TJ Karate Praha CZE CZE
kata dorostenky + juniorky
1. kata dorostenky + juniorky Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenky + juniorky Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky + juniorky Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata dorostenky + juniorky Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky + juniorky Marie Pazderková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kata dorostenky + juniorky Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenky + juniorky Andrea Vyjdáková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata duo žáci 7-14
1. kata duo žáci 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata duo žáci 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 Sport Relax CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 SKC Louny CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 Target Sport Milovice CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 SKC Louny CZE CZE
kata duo žákyně 7-14
1. kata duo žákyně 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata duo žákyně 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 TJ Karate Praha CZE CZE
kata duo dorostenci 15-17
1. kata duo dorostenci 15-17 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata duo dorostenci 15-17 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata duo dorostenci 15-17 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata duo dorostenci 15-17 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo dorostenci 15-17 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo dorostenci 15-17 TJ Karate Praha CZE CZE
kata duo dorostenky 15-17
1. kata duo dorostenky 15-17 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata duo dorostenky 15-17 Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata duo dorostenky 15-17 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata duo dorostenky 15-17 Baník Příbram CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Šimek Makoto KK Praha CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Viliam Pavlovský Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Jakub Šteinz SK Karate Most CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg František Laňka KBU Tanvald CZE CZE
kumite st. žákyně -48kg
1. kumite st. žákyně -48kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -48kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně +48kg
1. kumite st. žákyně +48kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +48kg Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +48kg Michaela Andrašiová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +48kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +48kg Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) -56kg
1. kumite dorostenci (14-17) -56kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) -56kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -56kg Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -56kg Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -56kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -56kg Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) -67kg
1. kumite dorostenci (14-17) -67kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) -67kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -67kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -67kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -67kg Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -67kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-17) -67kg Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) +67kg
1. kumite dorostenci (14-17) +67kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) +67kg Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) +67kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) +67kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) +67kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) +67kg Cyril Popek Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) BRH
1. kumite dorostenci (14-17) BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) BRH Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) BRH Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) BRH Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) BRH Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) BRH Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-17) BRH David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-17) -58kg
1. kumite dorostenky (14-17) -58kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-17) -58kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) -58kg Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) -58kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-17) -58kg Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-17) -58kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-17) +58kg
1. kumite dorostenky (14-17) +58kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-17) +58kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-17) BRH
1. kumite dorostenky (14-17) BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-17) BRH Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) BRH Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) BRH Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-17) BRH Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk