KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 - 19.11.2016

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 200
Kluby 29
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
56.58%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 19x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Michal Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Michal Polák Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Lukáš Živnůstka Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Josef Saran TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jan Stránský Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Daniel Fraibiš Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Přemysl Vondrák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Martin Gaube SKC Louny CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Filip Vaněček TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Ondřej Šimek Makoto KK Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Moshe Harries Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (8 let) Martina Rajnochová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Zuzana Keršlágerová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Natálie Pokorná Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Agáta Toušková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Viktorie Vlčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Tereza Boušková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Elen Kozlová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Mai Trang Pham TJ Karate Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Kraus Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Chába Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Suchý SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Dominik Zachař TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Háková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Janečková TJ Karate Praha CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Tomáš Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jindřich Bukovský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Štěpán Šubrt TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Rostislav Tot SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Kryštof Kaván Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matěj Machata SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matys Duy Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Adéla Dušková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Michaela Hrušková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Klára Kučerová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Jiřina Valouchová Karate Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenci + junioři
1. kata dorostenci + junioři Daniel Beneš JKA CZE CZE
2. kata dorostenci + junioři Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci + junioři Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci + junioři Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci + junioři Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci + junioři Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata dorostenci + junioři Ondřej Koriťák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci + junioři Josef Pechar TJ Karate Praha CZE CZE
kata dorostenky + juniorky
1. kata dorostenky + juniorky Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenky + juniorky Bára Veselá Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky + juniorky Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata dorostenky + juniorky Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kata dorostenky + juniorky Marie Pazderková Baník Příbram CZE CZE
5. kata dorostenky + juniorky Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenky + juniorky Andrea Vyjdáková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata duo žáci 7-14
1. kata duo žáci 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata duo žáci 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 Sport Relax CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 SKC Louny CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 Target Sport Milovice CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 SKC Louny CZE CZE
kata duo žákyně 7-14
1. kata duo žákyně 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata duo žákyně 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 TJ Karate Praha CZE CZE
kata duo dorostenci 15-17
1. kata duo dorostenci 15-17 Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata duo dorostenci 15-17 Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata duo dorostenci 15-17 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata duo dorostenci 15-17 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo dorostenci 15-17 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo dorostenci 15-17 TJ Karate Praha CZE CZE
kata duo dorostenky 15-17
1. kata duo dorostenky 15-17 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata duo dorostenky 15-17 Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata duo dorostenky 15-17 Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata duo dorostenky 15-17 Baník Příbram CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Matyáš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Šimek Makoto KK Praha CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg David Chačatrjan KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Martin Pracna SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Adam Uhýrek Baník Příbram CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Jakub Šteinz SK Karate Most CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg František Laňka KBU Tanvald CZE CZE
kumite st. žákyně -48kg
1. kumite st. žákyně -48kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -48kg Ivanna Anikeeva KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žákyně +48kg
1. kumite st. žákyně +48kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +48kg Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +48kg Michaela Andrašiová Baník Příbram CZE CZE
3. kumite st. žákyně +48kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně +48kg Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) -56kg
1. kumite dorostenci (14-17) -56kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) -56kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -56kg Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -56kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -56kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -56kg Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) -67kg
1. kumite dorostenci (14-17) -67kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) -67kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -67kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) -67kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -67kg Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) -67kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-17) -67kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) +67kg
1. kumite dorostenci (14-17) +67kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) +67kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) +67kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) +67kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) +67kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) +67kg Cyril Popek Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-17) BRH
1. kumite dorostenci (14-17) BRH Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-17) BRH Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) BRH Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-17) BRH Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) BRH Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-17) BRH Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-17) BRH David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-17) -58kg
1. kumite dorostenky (14-17) -58kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-17) -58kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) -58kg Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) -58kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-17) -58kg Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-17) -58kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-17) +58kg
1. kumite dorostenky (14-17) +58kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-17) +58kg Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-17) BRH
1. kumite dorostenky (14-17) BRH Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-17) BRH Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) BRH Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-17) BRH Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-17) BRH Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Generali Cup 2016 05.11.2016
Karate Lions Cup 2016 30.10.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk