KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2018 - 3.kolo - 17.11.2018

Město Dubňany
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, JSK ČSKe
Registrovaných jednotlivců 308
Závodníci v kategoriích 445
Kluby 46
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
65.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Nečasová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Ester Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Marie Krahulová KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Františka Kašparová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Křenková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Novotný SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Marečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) GRYF Liberec CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vít Kučera L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Vyroubal SK Karate Olomouc CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Václav Kubala TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Kiprý Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Wagner Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Filip GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Josef Kolařík SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Bouchnerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Věra Vachtová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Klaudie Pexová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Emma Kubečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Noel Jelenová SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Novotný SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg David Jirouš Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Amir Bouallagui SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Jakub Zrůstek KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Ondřej Pazdera SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Viktorka Mašková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Antonie Lachoutová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 2.kolo 06.10.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo 22.09.2018
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk