KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 - 05.05.2018

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel KK Jeseník
Registrovaných jednotlivců 283
Závodníci v kategoriích 433
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Artur Vaculík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Wojciech Patryjach LZS Głubczyce POL POL
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Marek Tropp Central Poprad SVK SVK
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Oskar Szkolnicki LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Klaudiusz Leliński LZS Głubczyce POL POL
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Martin Rouš VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Lukasz Nakonieczny LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tadeáš Ilnický Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Adam Sedmak Central Poprad SVK SVK
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Kamil Uruski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Nela Řehová HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Emilia Zapotoczna LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Alexandra Lajošová Central Poprad SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Maja Kowalczyk LZS Głubczyce POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Sabina Světlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Hana Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Zuzanna Barwieniec LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
7. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Tereza Nadevašková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Julia Hac LZS Głubczyce POL POL
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Cimbotová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Lea Kucová Central Poprad SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kristýna Hubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Elen Rebeka Horáková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Karolína Světlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Michal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Maciej Kowalczyk LZS Głubczyce POL POL
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Pawel Boźek LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sarah Ernestová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
2. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tymoteusz Tobiasinski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata junioři (16-17) Ferdinand Hudáček Central Poprad SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Štěpán Mikulenka VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Emilia Ratajska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kata juniorky (16-17) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Magdalena Kruczek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata juniorky (16-17) Karolina Zelasko LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata juniorky (16-17) Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Markéta Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Marek Tropp Central Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Navoj Central Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Škrobánek Fudoshin Žulová CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Kachyňa Fudoshin Žulová CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Josef Kolařík SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kacper Golaś KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Oskar Szkolnicki LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Bedryjowski KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Kolařík SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Sedmak Central Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Alexandra Lajošová Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Řehová HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kaja Wirska KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lea Kucová Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Zuzanna Smolarek KKS Tora Legnica POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite st. žáci -39kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Miroslav Selecký Karate Klub Zvolen SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Filip Mareš Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Filip Havlíček ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Komárová SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Sylvia Mišeje Karate klub Kanianka SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Alexandra Janíková Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Adéla Marková KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Nella Šumková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Julia Bartodziej KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nikola Kusebauchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite st. žákyně +50kg Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Šilc Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Slavomír Horička Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednár KARATE Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Kusebauchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Hnatiuk LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ferdinand Hudáček Central Poprad SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Magdalena Kruczek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Karolina Zelasko LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Emilia Ratajska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktória Mišejová Karate klub Kanianka SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2019 18.05.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk