KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Kesl Cup 2017 - 04.03.2017

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel SK Kesl Ryu Shotokan, PSKe
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
57.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 25x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Nguyen SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Přemysl Vondrák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Samuel Hoffman Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Adam Novák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Josef Koskuba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Král Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jan Částka KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Přemysl Vondrák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Karel Vacek SKC Louny CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bareš Kabu Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Stránský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Michaela Válková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Veronika Rešová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Emma Štěpánková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Sibřinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jessica Šalomová TJ Karate Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Slezáková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Elen Kozlová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Yevgeniia Bulygina SK Trial CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Křenková Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Rostislav Tot SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jindřich Bukovský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Kvido Kefurt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Robert Ljubojevič TJ Karate Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Nový SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Hradský Kobra Kladno CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Adéla Dušková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Natálie Strnadová Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Hošková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Adéla Dušková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Richard Rothbauer Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Zachař TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Chybíková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Nikola Konůpková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata muži Daniel Oplt EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata muži Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata muži Petr Plaček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata muži Jakub Prahl PSK Olymp Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ženy Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
3. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Radek Frühauf SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař TJ Karate Praha CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Pekarovič SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Ctibor Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Andršová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Pavla Šimonová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Šuba Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Linc Glaverbel Teplice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Karel Vacek SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Částka KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Tománek Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Čermák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Štěpán Mička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Míka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Příhoda Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vašek Lehký KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ladislav Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Polák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Zdeněk Šimon SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Kučera SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Řezanka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Pracna SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Milan Vopálka SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Carlos Tanino Mendes SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Andrej Dunai TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dimitrii Usaty SK Trial CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Natálie Nováková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Mrázová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Marková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Laura Pohanková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Janů SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Andrea Šimonová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Václav Růzha Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jenker Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Lžičař TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Antonín Štainbruch SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Veronika Mišáková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Veronika Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Monika Krupičková SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Doušová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Pavlína Škaldová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Kubák TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Slavík SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Konůpková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pavlína Ondrejková SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Čekalová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Sotonová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Chybíková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -67kg Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite muži -67kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Karel Braný SK Trial CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jan Zahradnický SK MP CZE CZE
2. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
3. kumite muži +84kg Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Petra Vávrová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jan Zahradnický SK MP CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Martin Pšenička SK MP CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk