KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Bohemia Open 2016 - 24.09.2016

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel Fight Club České Budějovice
Registrovaných jednotlivců 282
Státy 4
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
32.69%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 13x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bednář TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) David Mašek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Filip Pohl Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Cirklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Mia Simonová SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Hošková TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Heřmanová SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Adéla Matoušková SK BUDO Hostivař CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Arnošt Razima SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Oliver Simon SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sára Kovaříková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Andrea Vyjdáková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Matoušek SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Matyáš Soukup SK BUDO Hostivař CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Hrůzová SK BUDO Hostivař CZE CZE
kata muži
2. kata muži Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata muži Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata muži David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Dragon Neratovice CZE CZE
5. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Karate Klub Spektra Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Míka Tameshi-wari Borovany CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Bednář TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Mašek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Oldřich Komárek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Hynek Mráz TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Narvik Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Škopek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marius Freiwald Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Novák Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Oldřich Vašíček Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Chvosta Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Rudolph Roy Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Cirklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Hannah Langhammer Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Mia Simonová SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Jaqueline Meinert Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Laura Pohanková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Miglová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sylvia Mišeje SK KK Kanicuka SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Laura Röder Sei Wa Kai Team GER GER
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Heřmanová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Anton Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Lukáš Jenker Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Skřivánek SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Zdeněk Bouček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Rašková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Soukupová SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite st. žákyně +48kg
1. kumite st. žákyně +48kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
2. kumite st. žákyně +50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Barbora Čekalová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Matoušková SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Sebastian Weidelt Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Mikeš Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Oliver Simon SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Kovaříková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Matoušek SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Novák SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Matyáš Soukup SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Hrůzová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite muži -67kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite muži -75kg Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Marek Babor SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Marek Babor SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite muži BRH Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite muži BRH Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Elvira Djemileva SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk