KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR mládeže 2023 - 02.12.2023

Město Karlovy Vary
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKeKK
Registrovaných jednotlivců 208
Závodníci v kategoriích 218
Kluby 48
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
41.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci
1. kata dorostenci David Šťáhlavský Fight club Praha CZE CZE
2. kata dorostenci Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata dorostenci František Rozner Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
7. kata dorostenci Martin Foltýn KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata dorostenci Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
9. kata dorostenci Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
9. kata dorostenci Víctor Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata dorostenky
1. kata dorostenky Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenky Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Veronika Rešová Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
9. kata dorostenky Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kata junioři
1. kata junioři Ondřej Šťáhlavský Fight club Praha CZE CZE
2. kata junioři Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
3. kata junioři Jan Stránský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kata junioři Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata junioři Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
5. kata junioři Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
7. kata junioři Jan Bárta Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
7. kata junioři David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
9. kata junioři Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata juniorky
1. kata juniorky Barbora Vachoutová Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata juniorky Natálie Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky Adéla Jůnová Champions team z.s. CZE CZE
3. kata juniorky Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky Silvie-ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata juniorky Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata juniorky Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
9. kata juniorky Quynh-anh Nguyen Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE CZE
9. kata juniorky Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Vít Masař BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata muži U21 Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Filip Smutný KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Alice-jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Tereza Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci -52 kg
1. kumite dorostenci -52 kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci -52 kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Tomislav Vrecion SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Daniil Trofimov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci -52 kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci -57 kg
1. kumite dorostenci -57 kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci -57 kg Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Martin Enev SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Jan Šourek GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci -57 kg Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci -57 kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenci -63 kg
1. kumite dorostenci -63 kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci -63 kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Jaroslav Farabauer SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci -63 kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite dorostenci -63 kg Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci -63 kg Kryštof Franka Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci -63 kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci -70 kg
1. kumite dorostenci -70 kg Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci -70 kg Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Lukáš Musil SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg Matěj Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite dorostenci -70 kg Miroslav Kučera SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci +70 kg
1. kumite dorostenci +70 kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci +70 kg Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Jan Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Filip Sigler KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci +70 kg František Řehák KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci +70 kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -47 kg
1. kumite dorostenky -47 kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -47 kg Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -47 kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky -47 kg Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky -47 kg Valerie Dlabolová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky -47 kg Elen Kotarová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite dorostenky -47 kg Eliška Papšíková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -54 kg
1. kumite dorostenky -54 kg Kateřina Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -54 kg Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Anna Koupalová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky -54 kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky -54 kg Julie Kalbáčová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky -54 kg Tereza Kulhánková ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenky -61 kg
1. kumite dorostenky -61 kg Sára Kneževićová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite dorostenky -61 kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -61 kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -61 kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky -61 kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky -61 kg Andrea Vašková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky -61 kg Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky +61 kg
1. kumite dorostenky +61 kg Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +61 kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky +61 kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky +61 kg Maria Tahirova Fight club Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky +61 kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky +61 kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky +61 kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky +61 kg Emma Kubečková GRYF z.s. CZE CZE
kumite junioři -61 kg
1. kumite junioři -61 kg Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři -61 kg David Kastl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři -61 kg Josef Linhart TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři -61 kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři -61 kg Aaron Havlík SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite junioři -61 kg Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite junioři -61 kg Jakub Korda TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite junioři -61 kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite junioři -68 kg
1. kumite junioři -68 kg Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři -68 kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Radek Tirala Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři -68 kg Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
kumite junioři -76 kg
1. kumite junioři -76 kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři -76 kg Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Václav Lugert Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Jiří Snížek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg Jan Málek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg Jan Švenda TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite junioři -76 kg Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
kumite junioři +76 kg
1. kumite junioři +76 kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři +76 kg Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Jakub Macíček ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite junioři +76 kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite junioři +76 kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři +76 kg Karel Benda Champions team z.s. CZE CZE
kumite juniorky -53 kg
1. kumite juniorky -53 kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky -53 kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky -53 kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky -53 kg Lucie Špalková Sport Club K3 CZE CZE
5. kumite juniorky -53 kg Aneta Brožová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky -53 kg Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky -53 kg Jana Ražná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite juniorky -59 kg
1. kumite juniorky -59 kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky -59 kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky -59 kg Vendula Marková TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite juniorky -59 kg Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky -59 kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite juniorky -59 kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky -59 kg Vanese Klimplová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky -59 kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky -66 kg
1. kumite juniorky -66 kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky -66 kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky -66 kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky -66 kg Elen Kozlová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky -66 kg Anna Hošáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite juniorky -66 kg Jana Vacinová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite juniorky -66 kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky +66 kg
1. kumite juniorky +66 kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky +66 kg Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky +66 kg Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky +66 kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky +66 kg Jana Bělicová KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite juniorky +66 kg Veronika Havlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky +66 kg Tereza Vojtíšková Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky +66 kg Viktorie Žwaková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite muži U21 -75 kg
1. kumite muži U21 -75 kg Dominik Kočandrle SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -75 kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75 kg David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75 kg Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -75 kg Tomáš Gabriel Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75 kg Adam Hošák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite muži U21 -75 kg Tanino Carlos-mendes Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite muži U21 +75 kg
1. kumite muži U21 +75 kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite muži U21 +75 kg Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +75 kg Jiří Endršt Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 +75 kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži U21 +75 kg Jan Horák Champions team z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 +75 kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite muži U21 +75 kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite muži U21 +75 kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -61 kg
1. kumite ženy U21 -61 kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61 kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61 kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61 kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ženy U21 -61 kg Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy U21 -61 kg Viktorie Brožková TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite ženy U21 +61 kg
1. kumite ženy U21 +61 kg Klára Muzikářová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +61 kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite ženy U21 +61 kg Tereza Chaloupková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy U21 +61 kg Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite ženy U21 +61 kg Eliška Rychlá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy U21 +61 kg Alžběta Škorpilová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
7. kumite ženy U21 +61 kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žactva 2023 03.12.2023
Mistrovství ČR Masters 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR seniorů 2023 02.12.2023
Mistrovství ČR žactva 2022 04.12.2022
Mistrovství ČR dorostu, juniorů, U21, seniorů a Masters 2022 03.12.2022
Mistrovství ČR 2021 04.12.2021-05.12.2021
Mistrovství ČR 2020 19.12.2020-20.12.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk