KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2017 - 3.kolo - 21.10.2017

Město Dubňany
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Karate Klub Kyjov
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
69.32%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 22x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Gita Čáslavová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Literová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Linda Šumová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Bidrmanová HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Hrajnohová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Pohl TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Armando Morales Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Bílek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Oldřich Vašíček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eliška Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Marek Beránek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Havránek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg František Hlaváček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Věra Vachtová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Bílek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dan Geller KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Oldřich Vašíček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Kryštof Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Hana Bělová SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Nikola Kusebauchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk