KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2017 - 1.kolo - 03.06.2017

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKBU Trutnov
Registrovaných jednotlivců 313
Závodníci v kategoriích 507
Kluby 47
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
62.16%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 37x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Hejma SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jáchym Jetel SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater Karate Černošice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Martina Rajnochová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Jana Hloušková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Malá SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Anna Kazdová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Javanská SK Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Havlíček SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anna Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kata team ml. žákyně (7-10) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) GRYF Liberec CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Target Sport Milovice CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Harvilko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Havránek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Hejma SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Libor Matoušek Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nikolas Stambolidis Karate Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Běle SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Tománek Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Řezanka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Hnilička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl Champions Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Flajšinger GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Uhýrek Baník Příbram CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šulc KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dočkálek Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Král Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Štěpánka Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Anna Kazdová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Emma Kubečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolína Marcínová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Krajčovičová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Rajtrová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Javanská SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Marková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Paterová Karate Černošice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Kudrnová SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Natálie Kroupová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Králíková SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Viktorka Mašková SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Agáta Nováková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Vanesa Dandová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Laura Pohanková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Anna Lišková SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Daniel Havlíček SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Chačatrjan KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Marek Trnovský SK Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg David Vedral GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg František Marek KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Marek Boura GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Šulc KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Leoš Vedral SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Maxim Simon SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg David Štyks SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Lukáš Sirotek SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Michaela Miglová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Eva Šebestová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Nina Pražáková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Janů SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Diana Fantová GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Heřmanová SK BUDO Hostivař CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
NP žactva 2016 - 2.kolo 23.10.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk