KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2018 - 24.03.2018

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Karate TJ Sokol Nymburk, Středočeský svaz karate
Registrovaných jednotlivců 405
Kluby 57
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 48
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
46.43%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Churavý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Štěpán Fiedler TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Ondřej Hlad SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Švácha TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Adrian Gorecki ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Timmy Nguyen Tien Thanh Kobra Kladno CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Martin Javanský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Marie Kyšová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Yevgeniia Buligina SK Trial CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lucie Aidlpesová SKC Louny CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Klára Čmejlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Helena Přechová Sport Úvaly CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Sokolová Sport Úvaly CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Vladislav Hout Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Taras Putimtsev SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu František Tichý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Josef Burger Sokol Dymokury CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Tomáš Zezula SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Andrea Dymešová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Tereza Boušková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Barbora Podveská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ladislav Novák Sokol Nymburk CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Karolína Králová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kalina Slavova Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Kavalír Sport Relax CZE CZE
2. kata muži Jakub Bošek SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE CZE
7. kata muži Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata muži Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Vladimír Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Eva Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Jana Dušková KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Pavla Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kubešová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Výběr Středočeského kraje CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Klub Spektra Praha CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team muži ŠSK Karate Karviná CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jakub Fajt Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Josef Kolařík SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Matěj Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Konieczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Georgis Maximilian Karadzos Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hasan Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Veronika Anna Zázvorková TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Huyen Trang Nguyen SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Olejník SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Petr Drahokoupil Sokol Nymburk CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Robin Samek Sokol Nymburk CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Matouš Demko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Robert Kříž TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Patrik Hasan Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Filip Havlíček ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Filip Doubek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ron Sieger Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Novotný Sokol Nymburk CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Andrašiová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Jonáš Kříž K3 CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -60kg
1. kumite juniorky (16-17) -60kg Pavlína Ondrejková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -60kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -60kg Karolína Králová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -60kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +60kg
1. kumite juniorky (16-17) +60kg Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +60kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +60kg Gabriela Kružíková TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Christian Morcillo Gallardo SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite muži -80kg Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +80kg Jiří Ruibar MSKA Krmelín CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži +80kg Pavel Novotný K3 CZE CZE
5. kumite muži +80kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
5. kumite muži +80kg Robert Pacák K3 CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži BRH Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Ruibar MSKA Krmelín CZE CZE
5. kumite muži BRH Christian Morcillo Gallardo SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Robert Pacák K3 CZE CZE
7. kumite muži BRH Pavel Novotný K3 CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Petr Pazderka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk