KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Závodníci a jejich úspěchy:
české - zahraniční - všechny -
PoziceTurnajDisciplínaDatumBody
7. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2010 kumite dorostenci (14-15) -63kg 08.05.2010 2
3. Silesia Cup 2009 kumite dorostenci (14-15) -57kg 07.11.2009 4
1. Mistrovství ČR žáků 2008 kumite st. žáci -60kg 07.12.2008 48
5. Mistrovství ČR žáků 2008 kata st. žáci (12-13) 07.12.2008 8
1. Silesia Cup 2008 kumite st. žáci -52kg 08.11.2008 12
3. Silesia Cup 2008 kata st. žáci (12-13) 08.11.2008 4
2. Ostrava Grand Prix 2008 kumite st. žáci -52kg 25.10.2008 16
5. Ostrava Grand Prix 2008 kata st. žáci (12-13) 25.10.2008 4
3. Grand Prix Ústí n/L 2008 kata st. žáci (12-13) 31.05.2008 8
2. Wakizaši Cup 2008 kumite st. žáci -52kg 17.05.2008 8
7. Mistrovství ČR žáků 2007 kata st. žáci (12-13) 02.12.2007 1
3. NP žáků 2007 - 3.kolo kumite st. žáci -50kg 13.10.2007 4
3. Shotokan Cup 2007 kumite st. žáci -50kg 06.10.2007 2
3. NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) kata st. žáci (12-13) 26.05.2007 4
1. Grand Prix Hradec Králové 2007 kata ml. žáci (7-11) Goju-ryu + Shito-ryu 28.04.2007 18
1. Grand Prix Hradec Králové 2007 kumite ml. žáci +40kg 28.04.2007 18
3. Grand Prix Hradec Králové 2007 kata ml. žáci (7-11) 28.04.2007 6
2. Mistrovství ČR mládeže 2006 - žáci kumite ml. žáci -40kg 02.12.2006 12
3. Mistrovství ČR mládeže 2006 - žáci kata ml. žáci (7-11) 02.12.2006 6
1. NP žáků 2006 - 2. kolo kata ml. žáci (7-11) 21.10.2006 12
1. NP žáků 2006 - 2. kolo kumite ml. žáci -40kg 21.10.2006 12
2. Grand Prix Ústí n/L 2006 kata ml. žáci (7-11) 27.05.2006 4
3. Grand Prix Ústí n/L 2006 kumite ml. žáci +35kg 27.05.2006 2
2. NP žáků 2006 - 1. kolo kumite ml. žáci -35kg 20.05.2006 8
7. NP žáků 2006 - 1. kolo kata ml. žáci (7-11) 20.05.2006 1
1. Grand Prix Hradec Králové 2006 kumite ml. žáci -35kg 29.04.2006 18
2. Morava Open 2005 kumite ml. žáci -35kg 29.10.2005 8
2. Mistrovství ČR žáků a ml. dorostu 2005 kumite ml. žáci -35kg 15.10.2005 12
Celkem:    262

^ nahoru

 Tisk 

Nově evidovaní závodníci:

Kolářová | Vokřálová | Dřímal | Dědek | Křák | Špásová | Hloušek | Kekely | Šebetka