KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žáků 2006 - 1. kolo - 20.05.2006

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Registrovaných jednotlivců 160
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
31.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Aleš Mudrik Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Martin Anichobr SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SK Tommi CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SKBU Trutnov CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Hanusek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Daniel Prášek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Lušovský Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Martin Palušák USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Jakub Červinka USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Beneš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Martin Zelenka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg David Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Jan Skoupil Karate Klub Kadaň CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jaroslav Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Dita Broncová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anežka Opelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk