KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2006 - 27.05.2006

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Kamury Ryu Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 310
Kluby na medailových pozicích 16
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
58.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Stanislav Klíma SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Khasent Kaleová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci +35kg
1. kumite ml. žáci +35kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +35kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +30kg
1. kumite ml. žákyně +30kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +30kg Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +30kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +30kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Jan Tůma KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg František Šafr SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Martin Bošiak Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2018 03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk