KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Morava Open 2005 - 29.10.2005

Město Kopřivnice
Stát Česká republika
Pořadatel ASK Tatra Kopřivnice
Registrovaných jednotlivců 217
Kluby na medailových pozicích 39
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
33.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 3x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Patrik Haluš KK Nováky SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Marek Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Bárka Hoffmannová Bushido Poprad SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Peter Dermek Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Monika Čulenová Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Dominika Prokopcová Masada Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Jakub Záboj Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata muži Tomasz Stoszek KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata muži Piotr Szymala KS Shindo Cieszyn POL POL
kata ženy
1. kata ženy Miroslava Vašeková TARO KAN CZE CZE
2. kata ženy Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata ženy Ivana Laštůvková Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Pavel Colledani Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Marek Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Jakub Loučný Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Matěj Němec KK Shisei Trnava SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Viktor Jančík KK Revúca SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Juraj Kvoček KK Shisei Trnava SVK SVK
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Maciej Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kumite st. žáci -40kg Martin Zelenka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Ivan Mikulský ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Adam Valčík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Richard Hajdóny MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Robert Šarocký Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Sylvester Pečimon Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Hulín TJ Sokol Žilina SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Brian Males Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg David Velič Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Martin Gazgaňák KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Ján Juříček Hanko Kai Senica SVK SVK
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně -40kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Tamara Zavacká Bushido Poprad SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Miriam Šošovicová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Dominika Tatarová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Markéta Rozenská KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Petra Pavelková KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Tereza Májková KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Klára Kostelníčková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Kurica KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Granát KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Ditte ŠKK NB SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -60kg Ondřej Hájek KK Odry CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Nekuda SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Ľuboš Goffa Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -70kg Martin Rozbroj Baník Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Dalibor Janošec Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Marek Kostka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -60kg
1. kumite dorostenky -60kg Ľudmila Uhrinová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky -60kg Bibiana Uhrinová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky -60kg Monika Latzelová KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenky +60kg
1. kumite dorostenky +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +60kg Zuzana Kubalová TJ Sokol Žilina SVK SVK
3. kumite dorostenky +60kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
kumite muži -68kg
1. kumite muži -68kg Roman Ando UMB Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite muži -68kg Michal Polovka UMB Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži -68kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -68kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
kumite muži -78kg
1. kumite muži -78kg Svatopluk Sekanina Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -78kg David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži -78kg Václav Macháň KK Jeseník CZE CZE
3. kumite muži -78kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži +78kg
1. kumite muži +78kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite muži +78kg Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite muži +78kg Piotr Szymala KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite muži +78kg Martin Šťastný Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite muži BRH Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite muži BRH Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ženy -60kg Lucie Zbořilová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Zuzana Kodajková SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Monika Valachovičová ŠKK NB SVK SVK
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Monika Valachovičová ŠKK NB SVK SVK
3. kumite ženy BRH Zuzana Kodajková SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Zbořilová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk