KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) - 26.05.2007

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Kamura Ryu Ústí nad Labem, ČSKe
Registrovaných jednotlivců 229
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
44.64%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 42x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Martin Anichobr SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Alena Luongová SKR SU Lovosice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Amfora Praha CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Tobias Kirchhoff Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
2. kumite ml. žáci -30kg Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Ondřej Nejezchleb KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Felix Grünberg Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Daniel Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Florian Kümmel Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite ml. žáci -35kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Clemens Köhler Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žáci -40kg Toni Stein Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žáci -40kg Martin Žabka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Marius Dittrich Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žáci +40kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Sebastian Termanini TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Benjamin Bienek Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite st. žáci -40kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Tobias Tücks Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite st. žáci -50kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Špička TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -40kg Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Maria Gerstenberger Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Zuzana Struková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Katja Kormann Seishinkai Jena GER GER
2. kumite st. žákyně +50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
NP seniorů 2007 - 2.kolo 03.02.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk