KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žáků 2007 - 3.kolo - 13.10.2007

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa, ČSKe
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
52.94%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Martin Anichobr SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Filip Filgas Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Dan Mára KC Podbořany CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Radka Vejdovská Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Zenkerová Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aneta Faitová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata team st. žáci (12-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Amfora Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Foltýn Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matyáš Hvozda KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Miroslav Rompotl Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Jakub Klíma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jiří Bosák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jan Večerek Baník Karviná CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Grebík SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Habr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Lukáš Dvořák Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -40kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Hejnová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
NP seniorů 2007 - 2.kolo 03.02.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk