KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků 2007 - 02.12.2007

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKR SU Ústí nad Labem
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 18-12-6-3-1


Ohodnocení kvality turnaje:
54.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 54x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Robin Beshir Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Secká Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Aneta Faitová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) SKM Bílina CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Sport Relax CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) SK Tommi CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Amfora Praha CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Svatek KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Černý SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matyáš Hvozda KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Josef Kocman TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Jakub Torák Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Michael Fousek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Pavel Polák Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Václav Riedl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Jakub Klíma SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Karel Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci +40kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Milan Janků Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Petr Illner SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Martin Rusnák Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Hendrych Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg David Kaňka SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jiří Bosák Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg David Richtr KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Švarc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Libor Hájek Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -40kg Karolína Kneisslová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -40kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -40kg Michaela Vavříková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Šmajclová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Andrea Kohútová Kabu Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Eva Bečvářová Budó škola KK Písek CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007 01.12.2007
Mistrovství ČR mládeže 2006 - dorost a junioři 03.12.2006
Mistrovství ČR mládeže 2006 - žáci 02.12.2006
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2005 16.10.2005
Mistrovství ČR žáků a ml. dorostu 2005 15.10.2005
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk