KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků 2007 - 02.12.2007

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKR SU Ústí nad Labem
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 18-12-6-3-1


Ohodnocení kvality turnaje:
54.91%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 56x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Robin Beshir Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Aneta Faitová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) SKM Bílina CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Sport Relax CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) SK Tommi CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Amfora Praha CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matyáš Hvozda KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Josef Kocman TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Jakub Klíma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jiří Bosák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Libor Hájek Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -40kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -40kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -40kg Michaela Vavříková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Eva Bečvářová Budó škola KK Písek CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007 01.12.2007
Mistrovství ČR mládeže 2006 - dorost a junioři 03.12.2006
Mistrovství ČR mládeže 2006 - žáci 02.12.2006
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2005 16.10.2005
Mistrovství ČR žáků a ml. dorostu 2005 15.10.2005
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk