KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2008 - 31.05.2008

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Kamura Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 426
Kluby na medailových pozicích 43
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 53x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Michał Jaśkowiec Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Radomir Markunowicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata st. žáci (12-13) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Dan Mára KC Podbořany CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Denis Lempart Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Mateusz Cymbalista Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Katarzyna Dubel Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Kamila Klečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Linke KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Paweł Wolny Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata junioři (16-17) Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Petrů EMĚ Mělník CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Lucie Papíková KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Šťastná Sport Relax CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
2. kata muži Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata muži Sebastian Gruszecki Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata muži Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata muži Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ženy Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ženy Anna Šťastná Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy Ludmila Křížová KC Dragons Rosice CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-11) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team juniorky (16-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team juniorky (16-17) Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team muži Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
3. kata team muži SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team muži KC Dragons Rosice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Luzian Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žáci -30kg Dawid Komorowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Daniel Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Robin Herbig Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ml. žáci -41kg Nico Föller Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ml. žáci -41kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Benjamin Köhler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žáci +41kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ml. žáci +41kg Toni Stein Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ml. žáci +41kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lisa Wohlfarth Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Paula-Sophie Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žákyně -35kg Weronika Tuńska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žákyně -35kg Marianna Ćwiklińska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žákyně -35kg Jasmin Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Sophie Böttcher Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Ługowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žákyně +35kg Diana Králová KC Žatec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Janet Štréblová KC Žatec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Stanislaw Korzeb Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite st. žáci -39kg Michael Fousek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Felix Grünberg Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite st. žáci -39kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Stanislav Klíma Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Kamil Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Antonín Sus TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Dominik Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Łukasz Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kumite st. žáci -52kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Aaron Philipp Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite st. žáci -52kg Karel Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Michał Jaśkowiec Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite st. žáci -52kg Václav Riedl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Marek Hytych Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite st. žáci -60kg Radomir Markunowicz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Marcin Krykowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Philipp Winkler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Samira Michalek KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Šmajclová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Charly Feike Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Kaňka SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Benjamin Bienek Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mateusz Jakub Stępień KK Shobuken Łódź POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Denis Lempart Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Richtr KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Mikeska KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Polák TARO KAN CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Pleskač KC Žatec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Libor Hájek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Phuc Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Katarzyna Dubel Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Kneisslová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kamila Klečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Adamová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marie Slováčková KC Žatec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Julia Friedensohn KEN Budo Heiligenstadt GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Wiktoria Mierzwińska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adriana Bejger Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Červená Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marcela Pospíšilová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Fořt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Pěnkava SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Ducháček KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Pavel Kugler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Arkadiusz Blatkiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Novák Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Dominika Bestová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite juniorky (16-17) BRH Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) BRH Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jan Vosáhlo KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -60kg Philipp Nestler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite muži -60kg Stephan Rewohl Sei Wa Kai Team GER GER
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -70kg Philipp Müller Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite muži -70kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -70kg Eric Sagasser Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite muži -70kg Sebastian Gruszecki Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite muži -70kg Matěj Řezáč Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -80kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži -80kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -80kg Martin Blatoň Baník Karviná CZE CZE
5. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite muži +80kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite muži +80kg Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži +80kg Miroslav Roman Baník Karviná CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži BRH Eric Sagasser Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite muži BRH Stephan Rewohl Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite muži BRH Matěj Řezáč Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite muži BRH Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Katja Weser Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ženy -53kg Sarah Kudell Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy -53kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ženy +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Sarah Kudell Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ženy BRH Katja Weser Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ženy BRH Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
5. kumite team junioři (16-17) Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži KC Žatec CZE CZE
2. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
kumite team ženy
1. kumite team ženy Česká republika CZE CZE
2. kumite team ženy SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite team ženy Sei Wa Kai Team (GER) GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk