KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků 2008 - 07.12.2008

Město Hodonín
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Nidoshinkan Dojo
Registrovaných jednotlivců 195
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
44.44%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 63x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Adamovič Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Martina Salvová KK Jeseník CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Ovečková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Barbora Říhová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Marek Obracaj Baník Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jakub Košutek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Martin Poláček Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Gábina Janků Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Alexandra Ryglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Stanislav Klíma Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Josef Kocman TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Kyjovský Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Ondřej Kalousek KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Šimon Branda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vladislav Fořt KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Václav Vacek KK Kladno CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sandra Suralová KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Šmajclová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Eliška Sládková Sokol Sadská CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Caroline Podhorová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk