KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2007 - 28.04.2007 - 29.04.2007

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Spartak HK
Registrovaných jednotlivců 460
Kluby na medailových pozicích 54
Státy na medailových pozicích 6
Hodnocení 18-12-6


Ohodnocení kvality turnaje:
65.82%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 354x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu David Šerák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jozef Urbanovský KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata ml. žáci (7-11) Shotokan do 6.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) Shotokan do 6.kyu Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Shotokan do 6.kyu Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Shotokan do 6.kyu Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Shotokan do 6.kyu David Šerák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (7-11) Shotokan od 5.kyu
2. kata ml. žáci (7-11) Shotokan od 5.kyu Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Shotokan od 5.kyu Jan Hanusek KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Shotokan od 5.kyu Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-11) Goju-ryu + Shito-ryu
1. kata ml. žáci (7-11) Goju-ryu + Shito-ryu Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Goju-ryu + Shito-ryu Patrik Zelinka NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Goju-ryu + Shito-ryu Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Goju-ryu + Shito-ryu Jozef Urbanovský KK Europa Trenčín SVK SVK
kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Tereza Horčicová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) Shotokan do 6.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) Shotokan do 6.kyu Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Shotokan do 6.kyu Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Shotokan do 6.kyu Tereza Horčicová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Shotokan do 6.kyu Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) Shotokan od 5.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) Shotokan od 5.kyu Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Shotokan od 5.kyu Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Shotokan od 5.kyu Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Shotokan od 5.kyu Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13) Shotokan
1. kata st. žáci (12-13) Shotokan Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Shotokan Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Shotokan Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Shotokan Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Alena Luongová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) Shotokan
1. kata st. žákyně (12-13) Shotokan Alena Luongová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Shotokan Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Shotokan Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Shotokan Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) Goju-ryu
1. kata st. žákyně (12-13) Goju-ryu Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Goju-ryu Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15) Shotokan
1. kata dorostenci (14-15) Shotokan Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Shotokan Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Shotokan David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Shotokan Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Emma Andrews Tanaka Martial Arts Academy USA USA
2. kata dorostenky (14-15) Romana Havierová KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
kata dorostenky (14-15) Shotokan
1. kata dorostenky (14-15) Shotokan Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Shotokan Kristýna Pučanová KK Jeseník CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Shotokan Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Shotokan Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata dorostenky (14-15) Goju-ryu + Shito-ryu
1. kata dorostenky (14-15) Goju-ryu + Shito-ryu Emma Andrews Tanaka Martial Arts Academy USA USA
2. kata dorostenky (14-15) Goju-ryu + Shito-ryu Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Goju-ryu + Shito-ryu Romana Havierová KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Goju-ryu + Shito-ryu Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
kata muži
1. kata muži Łukasz Wolny AZS Wroclaw POL POL
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Roman Lysoněk TARO KAN CZE CZE
kata muži Shotokan
1. kata muži Shotokan Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži Shotokan Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata muži Shotokan Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Shotokan Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata muži Goju-ryu + Wado-ryu
1. kata muži Goju-ryu + Wado-ryu Marek Chovančík Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata muži Goju-ryu + Wado-ryu Ondřej Kříž TARO KAN CZE CZE
3. kata muži Goju-ryu + Wado-ryu Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata muži Goju-ryu + Wado-ryu Roman Lysoněk TARO KAN CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Agnieszka Wolna AZS Wroclaw POL POL
2. kata ženy Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata ženy Shotokan
1. kata ženy Shotokan Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ženy Shotokan Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy Shotokan Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Shotokan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata ženy Shito-ryu
1. kata ženy Shito-ryu Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy Shito-ryu Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Roman Lysoněk TARO KAN CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SVČ Domeček Brno CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Hanusek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Arturs Keiselis Samuraj Madona LAT LAT
2. kumite ml. žáci -35kg Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci BRH Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně BRH Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Malgorzata Drabek Klub sportowy BUSHI POL POL
3. kumite ml. žákyně BRH Marta Pastwa Klub sportowy BUSHI POL POL
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anna Lei SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Iveta Pluskalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Karolína Mlíková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite st. žákyně BRH Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Roman Páleník MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Juraj Jurčák Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Robin Žďárek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Felip Nguyen KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Kučera Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Kubát Baník Příbram CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Ondřej Kříž TARO KAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Viliam Križan Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -75kg Valentin Danila Club Sportiv Dacicus Orastie ROM ROM
3. kumite junioři (16-17) -75kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite muži -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Łukasz Klujew AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži -60kg Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite muži -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -70kg Jarosław Szamański AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži -70kg Robert Dastych Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -70kg Luboš Růdl SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -75kg Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Łukasz Lulek AZS Wroclaw POL POL
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -80kg František Doleček Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Josef Drahokoupil SKK Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Dawid Wnętowski AZS Wroclaw POL POL
2. kumite muži +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži +80kg Grigore Sanducu Club Sportiv Dacicus Orastie ROM ROM
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži BRH Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Eva Spanior Club Sportiv Dacicus Orastie ROM ROM
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Natalia Nowak UKS Osir Kleczew POL POL
3. kumite ženy +60kg Iva Kolomazníková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Aneta Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Aneta Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy BRH Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Petr Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Robert Dastych Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jan Skrbek SKK Hradec Králové CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Club Sportiv Dacicus Orastie (ROM) ROM ROM
2. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Baník Příbram CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team muži TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite team muži Club Sportiv Dacicus Orastie (ROM) ROM ROM
3. kumite team muži AZS Wroclaw (POL) POL POL

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk