KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žáků 2006 - 2. kolo - 21.10.2006

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Registrovaných jednotlivců 144
Kluby na medailových pozicích 20
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
55.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Fialová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Hovorka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Smejkalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Sport Relax CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Michal Bíša Karate Klub Kadaň CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Šimon Branda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jan Konvalinka USK Plzeň CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Pavel Daňko KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Oliver Jansta Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -40kg Štěpán Vavruška Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Daniel Švarc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Martin Rusnák Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Tomáš Pánek Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Matěj Češka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Marek Kolář Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg David Herzig Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Petr Holárek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Petr Gombita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Jeřábek SKM Bílina CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Peřinová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Alena Navrátilová Masada Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Kourková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk