KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2006 - 29.04.2006 - 30.04.2006

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 473
Kluby na medailových pozicích 47
Státy na medailových pozicích 5
Hodnocení 18-12-6


Ohodnocení kvality turnaje:
65.16%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 221x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Milan Blecha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jan Hanč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Aneta Bartáková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata muži Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata muži Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy Agnieszka Wolna AZS Wroclaw POL POL
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Jiří Dvořák SK Global Praha CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SK Tommi CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Chimia Valce (ROM) ROM ROM
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Daniel Prášek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg B. Gogolosi Chimia Valce ROM ROM
3. kumite ml. žáci -35kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Róbert Lexmann Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ondřej Vošoust USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Konvalinka USK Plzeň CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Alica Bretschneiderová Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
2. kumite ml. žákyně +35kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Florin Creanga Chimia Valce ROM ROM
3. kumite st. žáci -40kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Iulia Avram Chimia Valce ROM ROM
3. kumite st. žákyně -50kg Roxana Sofianu Chimia Valce ROM ROM
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Roxana Sofianu Chimia Valce ROM ROM
3. kumite st. žákyně BRH Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Dvořák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Andi-George Stifu Chimia Valce ROM ROM
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jáchym Barvínek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jiří Roček KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Soňa Al-Kaysy Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Čurgali Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Marko Lučić Lotos Zagreb CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) -70kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Václav Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Radim Šudoma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Michal Doležal Fist Ledeč CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Adam Gluchowski KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Marko Lučić Lotos Zagreb CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Lenka Koucká Růže Sokolov CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Jan Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -70kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -70kg Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Łukasz Lulek AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži -75kg Miloš Sejkora KK Přelouč CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Paul-Viorel Dinu Chimia Valce ROM ROM
2. kumite muži -80kg Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -80kg Oldřich Štefl Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite muži +80kg Dawid Wnętowski AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži +80kg Marcin Hurycz KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite muži +80kg Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová Růže Sokolov CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Valerija Lukani Lav Pula CRO CRO
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová Růže Sokolov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Petr Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Petr Kocmánek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk