KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Grand Prix Hradec Králové - Žebříček

<< Propozice

Země: cze eng egy geo isr cyp hun ger ned nor pol aut rus svk uae ukr usa srb cro fra ita aus bel lat est tur bih lux mas arm kos swe bul

↑ pro žebříček závodníků klikni na vlajku státu ↑

Nejlepší kluby

1. Ukrainian Team UKR 8680b.
2. TJ Karate České Budějovice CZE 7990b.
3. Fight Club České Budějovice CZE 5146b.
4. Ukraine UKR 4418b.
5. Ahly Club EGY 4231b.
6. Egypt EGY 3215b.
7. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2733b.
8. Central Slovakia SVK 2535b.
9. SPORT UNION, z. s. CZE 1978b.
10. Czech republic CZE 1856b.
11. Karate Kachi Nitra SVK 1754b.
12. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1728b.
13. Sport Relax CZE 1542b.
14. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1522b.
15. Hungary HUN 1446b.
16. Team Lviv UKR 1385b.
17. MŠK Žiar nad Hronom SVK 1292b.
18. Mizuchi Karate Team NOR 1286b.
19. Katsudo Sabinov SVK 1277b.
20. SK Karate Shotokan Liberec CZE 1234b.
21. KK Ekonóm Trenčín SVK 1203b.
22. Team Viking Norway NOR 1195b.
23. Slovakia SVK 1183b.
24. Belgrade K.F. SRB 1135b.
25. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1111b.
26. Odessa United Team UKR 1105b.
27. Latvia LAT 1065b.
28. Kumade Topoľčany SVK 1055b.
29. KK Farmex Nitra SVK 1052b.
30. Arashi Sportsclub HUN 1048b.
31. USK Slavia Liberec CZE 981b.
32. Baltijas Karate Club LAT 955b.
33. Unity 99 Rotterdam NED 948b.
34. Luxemburg LUX 945b.
35. Tczewski Klub Karate-do POL 905b.
36. TARO KAN, z.s. CZE 889b.
37. Poland POL 885b.
38. Siberian Karate League RUS 840b.
39. Karate Vision Praha CZE 786b.
40. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 767b.
41. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 757b.
42. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 747b.
43. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 724b.
44. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 700b.
45. Bodaikan Szczecin POL 686b.
46. KK Kretovič Košice SVK 685b.
47. SKBU Trutnov, z. s. CZE 663b.
48. Bushido Waltershausen GER 657b.
49. ŠŠK Bratislava SVK 644b.
50. Norway NOR 614b.
51. WKSA Budokan Wroclaw POL 610b.
52. Shihan Poprad SVK 595b.
53. Rapid Bratislava SVK 582b.
54. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 574b.
55. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 570b.
56. Champions Club BEL 568b.
57. Donetskaya oblast UKR 560b.
58. Sen-bin Karate Team UKR 550b.
59. KC Dragons Rosice CZE 543b.
60. Budó škola KK Písek CZE 523b.
61. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 519b.
62. ŠŠK Prievidza SVK 500b.
62. KS Olimp Łódź POL 500b.
64. VSK VŠB TU Ostrava CZE 498b.
65. KK DRAP Partizánske SVK 490b.
66. PKK Pleszew POL 470b.
67. Gokken Chwaszczyna POL 465b.
68. Dukla Banská Bystrica SVK 460b.
69. Champion UKR 455b.
69. Sarpsborg karate NOR 455b.
71. Kaisho Białystok POL 445b.
72. Vojvodina SRB 435b.
73. KK Champion Team POL 430b.
74. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 399b.
75. Oddíl karate Hlinsko CZE 392b.
76. JKAWF UKR 380b.
76. Sportschool van den Nieuwendijk NED 380b.
78. Karate Klub Ústí nad Labem CZE 378b.
79. KS Shindo Cieszyn POL 374b.
80. Dynamic KSE Budapest HUN 362b.
81. KK Detva SVK 350b.
81. Malaysia MAS 350b.
83. Cobra Ryu Strakonice CZE 348b.
84. Senshi KC HUN 330b.
85. KEN Budo Heiligenstadt GER 325b.
86. Karate Klub Chodov CZE 324b.
87. Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 320b.
87. Ippon LAT 320b.
89. AZS Wroclaw POL 314b.
90. Zanshin Magdeburg GER 300b.
90. UPJŠ Košice SVK 300b.
92. Shindokan Karate ISR 295b.
93. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 286b.
94. ERIS-N RUS 285b.
95. KKK No-Kači Belgrade SRB 284b.
96. KK Union Košice SVK 280b.
97. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 278b.
98. Harasuto Karate Klub POL 270b.
99. KK ABC Komárno SVK 260b.
100. KV Sachsen - Anhalt GER 257b.
101. SC Banzai Berlin GER 255b.
102. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 251b.
103. ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK 250b.
103. Samuraji LAT 250b.
103. UKS Hitotsu Ostrzeszów POL 250b.
106. SK Tommi Praha CZE 242b.
107. Karate-Dojo Mayen-Mendig GER 240b.
107. TJ karate Nové Hrady CZE 240b.
107. Sportowy klub karate - Senshi POL 240b.
110. KK Europa Trenčín SVK 238b.
111. KARATEDO Němčice CZE 232b.
112. ZZO Čadca SVK 231b.
113. Musashi Weimar GER 220b.
114. GRYF z.s. CZE 215b.
115. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 213b.
115. Baník Havířov CZE 213b.
117. Sport Club Flair o.s. CZE 210b.
118. Laugaricio Trenčín SVK 208b.
119. KK Topoľčany SVK 205b.
120. Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN 200b.
120. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 200b.
122. KK Neretva Mostar BIH 195b.
122. Choku Gym Zaandam NED 195b.
122. SK Budo, TJ Start Havířov CZE 195b.
125. Lav Pula CRO 190b.
126. KK Trstená SVK 187b.
127. KK Samobor Anindol CRO 185b.
128. TJ Skvrňany Plzeň CZE 182b.
129. Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL 180b.
129. Volgograd Region RUS 180b.
131. CMK Banská Bystrica SVK 176b.
132. Zarzewie Prudnik POL 175b.
133. Bodrum Spor TUR 172b.
134. Sakura Rumia POL 170b.
134. Arey Lviv UKR 170b.
134. Karate klub Prievidza-FKŠ SVK 170b.
137. Impuls Ponte Rosso SRB 168b.
138. KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK 165b.
138. Slovšport Trnava SVK 165b.
140. Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 158b.
141. Karate Velké Meziříčí CZE 157b.
142. Kamikaze Stargard Szczeciński POL 155b.
143. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 150b.
144. EMĚ Mělník CZE 147b.
145. Bonsai Tomaszów Maz. POL 145b.
145. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 145b.
147. LZS Głubczyce POL 140b.
147. KK Litvínov CZE 140b.
147. Wado SE HUN 140b.
150. Łódzki Klub Karate Shotokan POL 138b.
151. KK Nidan Zawadzkie POL 137b.
152. Kusengo Hodonín CZE 136b.
153. Wakajishi Karate SWE 130b.
153. KK Taiyo Kolárovo SVK 130b.
155. SVČ DOMEČEK Brno CZE 128b.
155. Martial Arts Club Dynamex RUS 128b.
157. Hässelby Karate Dojo SWE 125b.
157. Kosovo KOS 125b.
159. Georgia GEO 120b.
159. Titul Russia RUS 120b.
159. KK Žilina SVK 120b.
159. Armenia ARM 120b.
163. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 118b.
164. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 117b.
165. Karate Advanced Pordenone ITA 116b.
166. Sportovní klub Mates CZE 115b.
167. KC Strassen LUX 110b.
168. Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL 109b.
169. Kono Karate Klub HUN 108b.
169. TAN LAT 108b.
171. Hungarian JKA Team HUN 100b.
171. Budai XI HUN 100b.
173. Bushido Strakonice CZE 98b.
173. Schick Ryu Praha CZE 98b.
175. Chimia Valce ROM 96b.
175. CVČ Slavia Humenné SVK 96b.
177. SKP karate Písek CZE 95b.
178. Australia AUS 93b.
179. TJ Karate Praha CZE 89b.
180. TJ Baník Příbram - Karate CZE 85b.
181. SCM Goju-ryu Brno CZE 80b.
181. Karate Do Smaal NED 80b.
181. KAI SEI HUN 80b.
181. Zadrugar SRB 80b.
181. KK ŠK Real Klub Trenčín SVK 80b.
186. Sokol Nymburk CZE 78b.
186. KSA ATEMI Bielsko-Biała POL 78b.
188. Hegyvidék HUN 75b.
188. KK Torashiro Nitra SVK 75b.
188. Karate Panthers Český Krumlov CZE 75b.
188. Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 75b.
192. Hanko Kai Senica SVK 72b.
192. KV Thüringen GER 72b.
194. ŠKP PŠ Košice SVK 70b.
194. Karate Klub MUGEN Nemšová SVK 70b.
194. KKS Lębork POL 70b.
197. SKK Hradec Králové CZE 66b.
198. Bushi-Do Bydgoszcz POL 65b.
199. SK MP CZE 63b.
200. KKS Tora Legnica POL 62b.
201. Israel ISR 60b.
201. Rana Karateklubb NOR 60b.
201. Leader RUS 60b.
201. Arashi Legnica POL 60b.
201. Obornicki Klub Karate do Shotokan POL 60b.
201. Black Bull SE HUN 60b.
201. KC Žatec CZE 60b.
208. KARATE TESY Shotokan CZE 56b.
208. SKC Louny CZE 56b.
210. Karate Klub Klatovy CZE 55b.
211. Karate Vrchlabí CZE 52b.
212. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 51b.
213. Troll Karate Team NOR 50b.
214. WIKF ENG 48b.
215. Ippon KK Rakovník CZE 45b.
215. MMA Self Defence - Karate CZE 45b.
215. Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 45b.
215. Kido Karate AUT 45b.
219. KK Odry CZE 44b.
219. KC Wedding GER 44b.
221. Club Sportiv Dacicus Orastie ROM 42b.
221. KK Přelouč CZE 42b.
223. Shintaikan Villingen GER 40b.
223. KK Iglow Spišská Nová Ves SVK 40b.
223. Masada Praha CZE 40b.
223. KK Sloboda Tuzla BIH 40b.
223. Mabushi Veigné FRA 40b.
223. Karate-Schule-Morina Freudenstadt GER 40b.
223. Moss Karateklubb NOR 40b.
230. Sportclub EDU-DO EST 39b.
231. Tanaka Martial Arts Academy USA 36b.
231. TJ Metropol Košice SVK 36b.
231. Lotos Zagreb CRO 36b.
231. Sporting Budo Budapest HUN 36b.
235. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 35b.
236. Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 33b.
237. Kamikaze Mladá Boleslav CZE 32b.
238. PSE Shindo HUN 30b.
238. Růže Sokolov CZE 30b.
238. UKS Osir Kleczew POL 30b.
238. KK Nikon BUL 30b.
242. Výběr pardubického kraje CZE 29b.
243. SŠKS Pardubice CZE 28b.
244. Karate klub Spektra Praha CZE 26b.
245. SKC Sokol Vamberk CZE 25b.
245. KK Junior Prešov SVK 25b.
245. Karate Silesia Opava CZE 25b.
248. Karate Team Bohunice CZE 24b.
248. Výběr VčSKe CZE 24b.
250. TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 22b.
251. Bushido Kędzierzyn Koźle POL 20b.
251. OK MTK Tatran Žarnovica SVK 20b.
251. Gojukai SWE 20b.
251. Karate Polička CZE 20b.
251. KK Spartak Myjava SVK 20b.
256. Atara Ostrava CZE 19b.
257. France FRA 18b.
257. Samuraj Madona LAT 18b.
257. BUDO Plzeň z.s. CZE 18b.
257. SK Predátor Praha CZE 18b.
261. Mawashi Novi Sad SRB 16b.
261. Slovan Broumov CZE 16b.
261. Ned Hockey Nymburk CZE 16b.
264. SSKA London ENG 15b.
264. TJ karate Třebíč CZE 15b.
264. Karate Fight Club Tigers LAT 15b.
267. Shinri LAT 12b.
267. Spartak Slatiňany CZE 12b.
267. TJ Růže Lomnice CZE 12b.
267. Karateteam Lobenstein GER 12b.
267. Klub sportowy BUSHI POL 12b.
267. SK Slavia Orlová CZE 12b.
267. Vukabu SVK 12b.
267. Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER 12b.
275. PSK Olymp Praha CZE 11b.
276. Pomerania Region POL 10b.
276. TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 10b.
276. SKBU Hostivař CZE 10b.
276. KARATE Havířov CZE 10b.
276. AC UNIZA Žilina SVK 10b.
276. Fudoshin HUN 10b.
276. OZK Łódź POL 10b.
276. KK Mars CRO 10b.
276. Dům dětí a mládeže Praha 7 CZE 10b.
276. Bushido Stollberg GER 10b.
276. Vitus Karate Club LAT 10b.
276. Ippon.lv LAT 10b.
276. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 10b.
276. USV Wals-Laschensky AUT 10b.
276. CZE 10b.
291. Výběr ČSKe CZE 8b.
291. SC Komura Kladno CZE 8b.
291. Jukl Karate Team CZE 8b.
291. Budovereniging Choku Zaandijk NED 8b.
295. Fist Ledeč CZE 6b.
295. SK Global Praha CZE 6b.
295. TJ Karate Libčice CZE 6b.
295. USK Plzeň CZE 6b.
295. KASR ŽAMBERK CZE 6b.
295. KK Frýdlant v Čechách CZE 6b.
295. Baník Karviná CZE 6b.
302. Nippon Gotha GER 5b.
302. BVSC HUN 5b.
302. Samuraj CRO 5b.
302. Combat Academy SWE 5b.
302. Sport Úvaly CZE 5b.
302. MUKS Tornado Kalisz POL 5b.
302. KV Niedersachsen GER 5b.
302. Yvelines Karaté FRA 5b.
302. TJ TŽ Třinec CZE 5b.
302. Croatia CRO 5b.
302. MP Brezno SVK 5b.
313. KK Kladno CZE 4b.
313. KK Shobuken Łódź POL 4b.
313. Sokol Blatná CZE 4b.
316. TJ Sokol Karate Náchod CZE 3b.
316. Warsaw Karate Centre POL 3b.

Nejlepší závodníci

1. Lucie Janouchová CZE 538b.
2. Veronika Halodová CZE 509b.
3. Ingrid Suchánková SVK 502b.
4. Vojtěch Kočí CZE 480b.
5. Lucie Štroblová CZE 464b.
6. Zuzana Augustinová CZE 448b.
7. Veronika Mišková CZE 436b.
8. Vladimíra Račáková CZE 423b.
9. Marek Pohanka CZE 413b.
10. Klára Halodová CZE 394b.
11. Miroslava Kopúňová SVK 372b.
12. Nina Hlavačková SVK 370b.
13. Aneta Růžičková CZE 350b.
14. Natalia Stubba POL 345b.
15. Gitte H. Brünstad NOR 340b.
15. Matěj Říha CZE 340b.
17. Karel Imríšek CZE 320b.
18. Ivan Drozd UKR 300b.
18. Marek Řeřicha CZE 300b.
18. Rebeka Vidová SVK 300b.
21. Milosz Sabiecki POL 295b.
22. Tomáš Kósa SVK 290b.
23. Karel Kesl CZE 288b.
24. Silje M. Vedvik NOR 285b.
25. Dmytro Kandyba UKR 280b.
25. David Podsklan SVK 280b.
25. Marek Pončka SVK 280b.
28. Laury Vogelzang NED 276b.
29. Nela Osouchová CZE 275b.
30. Alexis Davoine BEL 272b.
31. Adriana Crhonková CZE 270b.
32. Zuzana Schwartzová SVK 268b.
33. Tomáš Reich CZE 266b.
34. Monika Bürgerová CZE 265b.
35. Halina Melnyk UKR 260b.
36. Veronika Kopečná CZE 259b.
37. Dominik Mikula CZE 258b.
38. Jan Kočí CZE 254b.
39. Jakub Debrecenyi CZE 252b.
39. Filip Vít CZE 252b.
41. Laura Timea Sterck HUN 250b.
42. Kateryna Dolgaya UKR 240b.
42. Shirley Anavisa Fernan GER 240b.
42. Maciej Gębka POL 240b.
42. Igor Kibrik CZE 240b.
42. Katarína Langová SVK 240b.
42. Daryna Marchuk UKR 240b.
42. Aneta Metličková CZE 240b.
42. Jennifer Warling LUX 240b.
50. Ina Macejková SVK 237b.
51. Lenka Jůzová CZE 232b.
52. Fabiana Bytyqi CZE 226b.
53. Jan Koudelka CZE 225b.
54. Ota Andörfer CZE 222b.
55. Lucie Čondlová CZE 220b.
55. Jiří Měkuta CZE 220b.
55. Veronika Semaniková SVK 220b.
55. Věra Soprová CZE 220b.
59. Sabina Forstová CZE 218b.
60. Ilír Kabashi SVK 216b.
60. Giana Mohamed Farouk Lotfy EGY 216b.
62. Dominik Kočandrle CZE 215b.
63. Roman Lysoněk CZE 214b.
64. Adéla Průchová CZE 210b.
64. Maksymilian Szczypkowski POL 210b.
66. Ronja Ek NOR 205b.
67. Radka Krejčová CZE 204b.
67. Marigona Mehmeti SVK 204b.
67. Maria B. Roll NOR 204b.
70. Israa Nabil Ragab Abdelkader EGY 200b.
70. Ahmed Ragab Elmasry EGY 200b.
70. Charlotte Grimm GER 200b.
70. Anastasya Mylko UKR 200b.
70. Petra Vávrová CZE 200b.
70. Adela Vlasáková SVK 200b.
76. Petr Kubička CZE 195b.
77. Andrejs Ozerovs LAT 194b.
78. Denis Wojtyla CZE 193b.
79. Sara Elwart POL 190b.
79. Aya Hesham Mohamed Ismail EGY 190b.
79. Aneta Šabová CZE 190b.
79. Filip Vogt POL 190b.
83. Simona Forstová CZE 189b.
84. Carl Gustav D. Myreng NOR 185b.
85. Jelena Tmušić SRB 184b.
86. Maksym Boshtan UKR 180b.
86. Dominik Buday SVK 180b.
86. Veronika Hurychová SVK 180b.
86. Ganna Chegolya UKR 180b.
86. Adrian Federico Lopez Salas NOR 180b.
86. Viktória Pillárová SVK 180b.
86. Lenka Roudnická CZE 180b.
86. Madeleine Schröter GER 180b.
86. Anastasiya Stepashko UKR 180b.
95. Barbora Bukáčková CZE 175b.
95. Tomáš Gabriel CZE 175b.
95. Nina Jelžová SVK 175b.
95. Radek Lefan CZE 175b.
99. Josef Ludačka CZE 174b.
100. Tiep Timi HaDang CZE 172b.
101. Markéta Burianová CZE 170b.
101. Šárka Burýšková CZE 170b.
101. Nikola Jůzová CZE 170b.
101. Petra Laštovková CZE 170b.
105. Marek Janouch CZE 168b.
106. Lukáš Janda CZE 167b.
107. Hoang Thanh Hung CZE 166b.
108. Sebastian Chmelár SVK 165b.
109. Lukáš Vik CZE 164b.
110. Victoriya Afendikova UKR 160b.
110. Amina Dunyushkina UKR 160b.
110. Artem Kharlamov RUS 160b.
110. Nikoleta Merašická SVK 160b.
110. Mohanad Magdy Mohammed EGY 160b.
110. Petr Němeček CZE 160b.
110. Ema Pápištová SVK 160b.
110. Ondřej Rychlý CZE 160b.
110. Dominika Řeháková CZE 160b.
110. Anita Serogina UKR 160b.
110. Aly Yakout Tawfik Soliman EGY 160b.
110. Matteo Tamborlani CZE 160b.
110. Rudolf Vancák SVK 160b.
110. Michal Zaťko SVK 160b.
124. Miram Abdelazeez EGY 156b.
125. Andrea Květoňová CZE 155b.
126. Jaroslav Hodina CZE 153b.
127. Zuzana Hepnarová CZE 152b.
127. Kristina Parshukova RUS 152b.
129. Vadym Kolomiiets UKR 150b.
129. Alina Kornisova LAT 150b.
129. Vasiliy Kruglikov RUS 150b.
129. Michal Kyncl CZE 150b.
129. Dmytro Negaturov UKR 150b.
129. Gallen Darren Paterson CZE 150b.
129. Julia Sabiecka POL 150b.
129. Dens Sadikovs LAT 150b.
129. Dominik Szalay CZE 150b.
138. Marcela Šimůnková CZE 148b.
139. Louise Adler SWE 145b.
139. Jaromír Lácha CZE 145b.
139. Zuzana Teufelová CZE 145b.
139. Petr Urbanec CZE 145b.
143. Kristýna Řeháková CZE 143b.
144. Ivan Avramenko UKR 140b.
144. Ľudmila Bačíková SVK 140b.
144. Felix Behrendt GER 140b.
144. Pavol Bitto SVK 140b.
144. Tomáš Červinka CZE 140b.
144. Radomír Domín CZE 140b.
144. Ondřej Kříž CZE 140b.
144. Nina Kvasnicová SVK 140b.
144. Marija Luize Muizniece LAT 140b.
144. Monika Pekarčíková SVK 140b.
144. Viktor Ploch CZE 140b.
144. Dmytro Ponomarenko UKR 140b.
144. Monika Smolařová CZE 140b.
144. Pavol Szolár SVK 140b.
144. Martina Tatárová SVK 140b.
144. Julien Van Schil LUX 140b.
160. Filip Šmajcl CZE 138b.
161. Botond Nagy HUN 136b.
161. Kateřina Žídková CZE 136b.
163. Natálie Hůrková CZE 135b.
163. Nikita Orlovs LAT 135b.
163. Libor Šimůnek CZE 135b.
166. Alice Anderlová CZE 130b.
166. Šimon Branda CZE 130b.
166. Michaela Bryndzová SVK 130b.
166. Emidio Pereira Henriques LUX 130b.
166. Karel Hung CZE 130b.
166. Daniel Cho Johnsen NOR 130b.
166. Eliška Kváčová CZE 130b.
166. Darya Lysokon UKR 130b.
166. Piotr Słota POL 130b.
166. Dmytro Spichko UKR 130b.
166. Fredrik Sundby NOR 130b.
177. Barbora Beňová SVK 128b.
177. Josef Černík CZE 128b.
179. Filip Dittrich CZE 126b.
180. Hana Dostálová CZE 125b.
180. Melina Droste GER 125b.
180. Petr Ducheček CZE 125b.
180. Cezary Pelka POL 125b.
180. Martin Šípek SVK 125b.
185. Shiaimaa Abdelaziz EGY 124b.
186. Ariana Alic NOR 120b.
186. Mimolat Bagaev SVK 120b.
186. Daniel Bagita SVK 120b.
186. Viktória Bolečková SVK 120b.
186. Aicha Zakia Boussebaa HUN 120b.
186. Bence Dienes HUN 120b.
186. Vira Fedorchenko UKR 120b.
186. Andriy Chitidze UKR 120b.
186. Aly Sayed Aly Ismail EGY 120b.
186. Volodymyr Korobkov UKR 120b.
186. Dávid Kostolník SVK 120b.
186. Andrey Kovalchuk UKR 120b.
186. Vitalii Logvinenko UKR 120b.
186. Mofid Lotfy EGY 120b.
186. Jiří Mlíka CZE 120b.
186. Zeyad Mohamed Mohamed EGY 120b.
186. Artem Moldovan UKR 120b.
186. Szymon Ołowski POL 120b.
186. Sergii Pinchuk UKR 120b.
186. Petr Podrábský CZE 120b.
186. Petr Richter CZE 120b.
186. Šimon Sečkár SVK 120b.
186. Vitalii Sementsov UKR 120b.
186. Kateřina Sendlerová CZE 120b.
186. Dawid Stubba POL 120b.
186. Patrik Šebök SVK 120b.
186. Eva Šmejkalová CZE 120b.
186. Yves Martial Tadissi HUN 120b.
186. Anastasiya Vanzhura UKR 120b.
186. Desi Wieman NED 120b.
216. Anna Fajkowska POL 118b.
216. Petr Kouba CZE 118b.
216. Ladislav Mareš CZE 118b.
219. Michal Slávik CZE 116b.
220. Dominik Bartuška CZE 115b.
220. Dmytro Korniychuk UKR 115b.
220. Miriama Kozmová SVK 115b.
220. Jiří Krych CZE 115b.
220. Adéla Šinerová CZE 115b.
220. Eliška Týlová CZE 115b.
226. Jan Milan CZE 114b.
227. Anton Brodovskyy UKR 113b.
228. Sebastian Bytyqi CZE 112b.
229. Dominika Bogárová SVK 110b.
229. Daniel Brejcha CZE 110b.
229. Vincent Caroni SWE 110b.
229. Polina Hurenko UKR 110b.
229. Lukáš Kubín CZE 110b.
229. Denis Juraj Kunik SVK 110b.
229. Yuriy Pozniy UKR 110b.
229. Rainers Ramanis LAT 110b.
229. Vitaliy Stepanyak UKR 110b.
229. Kamo Unanyan ARM 110b.
229. Lesley Zut NED 110b.
240. Filip Saidl CZE 109b.
241. Ľuboš Džačovský SVK 108b.
241. Evelin Szabó HUN 108b.
241. Jan Tobola CZE 108b.
244. Jaroslava Baňasová SVK 105b.
244. Petr Marschall CZE 105b.
246. Veronika Jandová CZE 104b.
247. Shiraz Hesham Abdelaziz EGY 100b.
247. Dorota Banaszczyk POL 100b.
247. Aleksey Bobrov RUS 100b.
247. Aris Nikolas Čela SVK 100b.
247. Boris Dobryanskyy UKR 100b.
247. Salma Nasim Elshafei EGY 100b.
247. Maya Mahmoud Gad EGY 100b.
247. Leons Gaiduks LAT 100b.
247. Noha Hossameldin Ezzat Gharib EGY 100b.
247. Sofia Golubovych UKR 100b.
247. Paulina Goral POL 100b.
247. Amr Hamed Hamed EGY 100b.
247. Tomáš Hermann CZE 100b.
247. Filip Hluštík CZE 100b.
247. Valerii Chobotar UKR 100b.
247. Michael Jahelka CZE 100b.
247. David Kajánek SVK 100b.
247. Szabolcs Koch HUN 100b.
247. Jänis Korolkovs LAT 100b.
247. Ilya Koval UKR 100b.
247. Iurii Krapivin UKR 100b.
247. Pavla Linhartová CZE 100b.
247. Taha Tarek Mahmoud EGY 100b.
247. Richard Mácha SVK 100b.
247. Valentin Naida UKR 100b.
247. Kristína Niznerová SVK 100b.
247. Božena Pavlasová CZE 100b.
247. Sonja Steland LUX 100b.
247. Arturs Stepanovs LAT 100b.
247. Patricia Tátošová SVK 100b.
247. Ihor Uhnich UKR 100b.
247. Dominika Veisová SVK 100b.
247. Davyd Yanovskyi UKR 100b.
247. Maxim Yudin RUS 100b.
247. Vladyslav Zagoruiko UKR 100b.
282. Lenka Petříková CZE 99b.
283. Michal Garaj SVK 98b.
284. Iselin Kvamme Pedersen NOR 97b.
284. Natalia Szponder POL 97b.
286. František Kostolník SVK 96b.
286. Vladimír Míček CZE 96b.
286. Artem Samarinov RUS 96b.
289. Jan Dominik Kubeš CZE 95b.
289. Petra Píchová SVK 95b.
289. Jan Šrámek CZE 95b.
289. Filip Wendt POL 95b.
293. Barbora Černá CZE 92b.
293. Jakub Tesárek CZE 92b.
293. Esther van Schaik NED 92b.
296. Denisa Brejchová CZE 90b.
296. Marta Dąbrowska POL 90b.
296. Maciej Drążewski POL 90b.
296. Sergiy Drozd UKR 90b.
296. Tibor Ďurček SVK 90b.
296. Šárka Hubková CZE 90b.
296. Leonid Khomskyi UKR 90b.
296. Adam Majcher SVK 90b.
296. Stanislav Mamrenko UKR 90b.
296. Jindřich Pilmann CZE 90b.
296. Šimon Průcha CZE 90b.
296. Yegor Romanyuk UKR 90b.
296. Yegor Rudkovskyi UKR 90b.
296. Anna Shcherbakova UKR 90b.
296. Kristína Šimčíková SVK 90b.
296. Ema Zacharová SVK 90b.
296. Tereza Zlatohlávková CZE 90b.
296. Petra Žídková CZE 90b.
314. Mikael Amroun NOR 88b.
314. Keatian Doejaaren NED 88b.
314. Ivana Guzková (Kučerová) CZE 88b.
314. Nikola Janoušová CZE 88b.
314. Eva Lálová CZE 88b.
314. Tomáš Lukš CZE 88b.
314. Ruslan Sadikov LAT 88b.
321. Michaela Krátká CZE 86b.
322. Přemysl Benhák CZE 85b.
322. Sophie Böttcher GER 85b.
322. Szymon Cieślik POL 85b.
322. Barbora Hlavačková SVK 85b.
322. Vojtěch Jedlička CZE 85b.
322. Samuel Kubina CZE 85b.
322. Juliette Slivková SVK 85b.
322. Tomáš Tyle CZE 85b.
330. Matúš Džačovský SVK 84b.
330. Petr Nechyba CZE 84b.
330. Petr Rýpar CZE 84b.
333. Aneta Markušová CZE 83b.
334. Jakub Vavřička CZE 81b.
334. Lucie Veithová CZE 81b.
336. Dmitry Avdeev UKR 80b.
336. Frederic J. G. Bedou NED 80b.
336. Yaroslav Berillo RUS 80b.
336. Lars Berrum NOR 80b.
336. Ema Brázdová SVK 80b.
336. Isidora Ćirković SRB 80b.
336. Erik Csató HUN 80b.
336. Martin Čiaky SVK 80b.
336. Simona Eiblová CZE 80b.
336. Ali Mohamed Abdelhay El Koumy EGY 80b.
336. Martin Eliáš CZE 80b.
336. Radwa Arafa Elsayed EGY 80b.
336. Volodymyr Feshchyn UKR 80b.
336. Peter Friedensohn GER 80b.
336. Ivana Gahírová SVK 80b.
336. Nick Gerrese NED 80b.
336. Mykola Gienov UKR 80b.
336. Vladyslav Gopich UKR 80b.
336. Daria Grabska POL 80b.
336. Weronika Grejner POL 80b.
336. Ole Christian Hansen NOR 80b.
336. Kinga Harast POL 80b.
336. Clara Hebrans BEL 80b.
336. Matúš Hudec SVK 80b.
336. Adam Chudík SVK 80b.
336. Ahmed Elsayed Said Ibrahim EGY 80b.
336. Oleksii Ivanov UKR 80b.
336. Dylan Janssens NED 80b.
336. Antonín Jenč CZE 80b.
336. Mahmoud Ahmed Abdelaziz Khalil EGY 80b.
336. Anička Kolaříková CZE 80b.
336. Yuliya Kolomiyets UKR 80b.
336. Adrians Kostins LAT 80b.
336. Anna Kreshchenko UKR 80b.
336. Petr Kundrát CZE 80b.
336. Josef Laštůvka CZE 80b.
336. Ahmed Lotfy EGY 80b.
336. Fatma Alzahraa Mahmoud EGY 80b.
336. Kamila Mandíková CZE 80b.
336. Moamen Ahmed Mohamed EGY 80b.
336. Lucia Mrázová SVK 80b.
336. Alexander Novinchanov RUS 80b.
336. Daniil Otchyts UKR 80b.
336. Jan Pajkrt CZE 80b.
336. Tereza Pěstová CZE 80b.
336. Denisa Peško SVK 80b.
336. Anna Protsenko UKR 80b.
336. Simona Prpičová SVK 80b.
336. Ricard Reinhaus LAT 80b.
336. Maciej Skrouba POL 80b.
336. Klaudia Szymanska POL 80b.
336. Martina Šáchová CZE 80b.
336. Martin Šebesta CZE 80b.
336. Ivan Tarnavskyi UKR 80b.
336. Lenka Ťažká SVK 80b.
336. Jáchym Tinavský CZE 80b.
336. Tomáš Vacek CZE 80b.
336. Kristýna Vavrušková CZE 80b.
336. Anna Vrábelová CZE 80b.
336. Jakub Wojcik POL 80b.
336. Volodymyr Yavorski UKR 80b.
336. Oleksandr Zhumiga UKR 80b.
398. Adéla Lehečková CZE 79b.
399. Jiří Bašus CZE 78b.
400. Kay Polanová CZE 77b.
400. Jaroslav Sládek CZE 77b.
402. Nada Amer EGY 76b.
402. István Antal HUN 76b.
402. Matěj Cvrk CZE 76b.
402. Lenka Földesiová SVK 76b.
402. Robin Popelka CZE 76b.
402. Ahmed Ashraf Shawky EGY 76b.
402. Petr Sládek CZE 76b.
402. Stefan Tmušić SRB 76b.
402. Gabriela Zámečníková CZE 76b.
411. Matej Homola SVK 75b.
411. Hana Kuklová SVK 75b.
411. Radek Netolický CZE 75b.
411. Ludwig Schwerdt GER 75b.
411. Lucie Trnková CZE 75b.
416. Łukasz Walaszczyk POL 73b.
417. Csaba Földesi HUN 72b.
417. Jana Koribaničová SVK 72b.
417. Katarína Liptáková SVK 72b.
417. Jan Přibyl CZE 72b.
417. Nórbert Szilva HUN 72b.
417. Mirek Šulda CZE 72b.
423. Simona Kaliničenková CZE 71b.
424. Miroslav Daniel Beránek CZE 70b.
424. Hanina Berrouba NED 70b.
424. Yamini Gopalasamy MAS 70b.
424. Evelina Kolyadyuk UKR 70b.
424. Yegor Koryagin UKR 70b.
424. Veronika Kostiuchenko UKR 70b.
424. Martin Košut CZE 70b.
424. Sabina Laaveri NOR 70b.
424. Patryk Legut POL 70b.
424. Antje Mager GER 70b.
424. Michal Mácha SVK 70b.
424. Jan Malý CZE 70b.
424. Ingy Mousa EGY 70b.
424. Nataliya Parinova UKR 70b.
424. Yevgenij Popov UKR 70b.
424. Amira Ramadan EGY 70b.
424. Eliška Rychlá CZE 70b.
424. Samaa Mahmoud Saber EGY 70b.
424. Jaroslav Srba CZE 70b.
424. Arkadiusz Stubba POL 70b.
424. Dominika Šabová CZE 70b.
424. Štěpán Šafránek CZE 70b.
424. Jaroslav Vlček CZE 70b.
424. Michal Výrostko SVK 70b.
424. Oksana Xashchyjan UKR 70b.
424. Maksym Yurchak UKR 70b.
450. Stian Bagroen NOR 68b.
450. Barbora Bosnyaková SVK 68b.
450. Barbora Botunová SVK 68b.
450. Tereza Matějková CZE 68b.
450. Jan Přibyl st. CZE 68b.
450. Michal Toure SVK 68b.
456. Luděk Soudný CZE 66b.
457. Orges Arifi KOS 65b.
457. Petro Bogusevych UKR 65b.
457. Tomáš Děd CZE 65b.
457. Volodymyr Goloveshko UKR 65b.
457. Nora Handelsby NOR 65b.
457. Veronika Kindlová CZE 65b.
457. Dmytro Malyk UKR 65b.
457. Stefan Radojčić SRB 65b.
457. Artem Sereda UKR 65b.
457. Valeriy Tumakov UKR 65b.
457. Andrej Tvrdoň SVK 65b.
457. Iryna Yashchyshyn UKR 65b.
469. Anita Bugajak POL 64b.
469. Tamás Derzsi HUN 64b.
469. Anders Fjeldberg NOR 64b.
469. Lukáš Honzík CZE 64b.
469. Veronika Ištvánková CZE 64b.
469. Patricie Klapalová CZE 64b.
469. Klaudia Lencz HUN 64b.
469. Fatmaa Mahmoud EGY 64b.
469. Justyna Paczkowska POL 64b.
469. Amira Rmadan EGY 64b.
469. Ashley Timmer NED 64b.
469. Steven van der Hoek NED 64b.
481. Jakub Michálek CZE 63b.
481. Tomáš Truong CZE 63b.
483. Marek Dostál CZE 62b.
483. Pavlína Kubečková CZE 62b.
483. Petra Macků CZE 62b.
483. Viktorija Rezaeva LAT 62b.
487. Noha Abdelsamie EGY 60b.
487. Alaa Ahmed EGY 60b.
487. Aleksandra Bartoszewska POL 60b.
487. Łukasz Bartoszewski POL 60b.
487. Mykola Barvinenko UKR 60b.
487. Oksana Bazeliuk UKR 60b.
487. Alexandra Bednáriková SVK 60b.
487. Alon Berkovich ISR 60b.
487. Bahija Berrouba NED 60b.
487. Marek Böhme CZE 60b.
487. Alex Boshtan UKR 60b.
487. Illya Bozhenko UKR 60b.
487. Kristína Bruňanská SVK 60b.
487. Nicolas Burgtorf GER 60b.
487. Pavel Colledani CZE 60b.
487. Julien Custinne BEL 60b.
487. Pavla Čížková CZE 60b.
487. Jéremy Da Luz LUX 60b.
487. Libors Dagnis LAT 60b.
487. Matúš Dávid SVK 60b.
487. David Dvořák CZE 60b.
487. Barbora Falatová SVK 60b.
487. Norbert Faltus SVK 60b.
487. Romana Gáboríková SVK 60b.
487. Roman Gargaun UKR 60b.
487. Timotej Gašpar SVK 60b.
487. Filip Glatz SVK 60b.
487. Andrea Glatzová SVK 60b.
487. Bartosz Głowacki POL 60b.
487. Yugneswary Govindasamy MAS 60b.
487. Szymon Grzywacz POL 60b.
487. Julian Halsøy NOR 60b.
487. Tomáš Hanek CZE 60b.
487. Gábor Hárspataki HUN 60b.
487. Radka Hassaine CZE 60b.
487. Angelika Hotsanivska UKR 60b.
487. Mirela Hurko UKR 60b.
487. Ruslav Chernysh RUS 60b.
487. Olga Chmielewska POL 60b.
487. Alexandra Chovancová SVK 60b.
487. Jovana Ilić SRB 60b.
487. Ahmed Ismail EGY 60b.
487. Marko Jalowiczor SVK 60b.
487. Shaharudin Jamaludin MAS 60b.
487. Vanesa Jankurová SVK 60b.
487. Oleg Jastrebov UKR 60b.
487. Vojtěch Jež CZE 60b.
487. Oleksandr Kaba UKR 60b.
487. Albert Klyaz UKR 60b.
487. Przemysław Kołodziejczak POL 60b.
487. Martina Kopecká CZE 60b.
487. Galina Korobkina RUS 60b.
487. Terézia Kotruchová SVK 60b.
487. Kitty Krassóvári HUN 60b.
487. Anna Kravchenko UKR 60b.
487. Denys Krylovsky UKR 60b.
487. Dominika Kucharová SVK 60b.
487. Alexander Lichner SVK 60b.
487. Anna Lojdová CZE 60b.
487. Asmaa Magdy Mahmoud EGY 60b.
487. Zeina Mahmoud EGY 60b.
487. Gadin Mamedov UKR 60b.
487. Jakub Maňko SVK 60b.
487. Matea Noah Medić BIH 60b.
487. Nikola Miksaiová SVK 60b.
487. Zdzislaw Mitula POL 60b.
487. Dmytro Mizevych UKR 60b.
487. Nour Ashraf Mohamed EGY 60b.
487. Aya Mousa EGY 60b.
487. Mercedes Nehilová SVK 60b.
487. Milan Nešić SRB 60b.
487. Ondřej Nosek CZE 60b.
487. Eva Nováková SVK 60b.
487. Pavlo Novochynskyi UKR 60b.
487. Barbora Novotná SVK 60b.
487. Mennatallah Nower EGY 60b.
487. Romana Oboňová SVK 60b.
487. Sergiy Obukhov UKR 60b.
487. Mykyta Onchulenko UKR 60b.
487. Seif Orabi EGY 60b.
487. Vyacheslav Osyka UKR 60b.
487. Filip Pająk POL 60b.
487. Patrik Palušák SVK 60b.
487. Martin Pápay SVK 60b.
487. Karel Pinkas CZE 60b.
487. Tomáš Pleva CZE 60b.
487. Alex Ragozenko UKR 60b.
487. Erik Ragozenko UKR 60b.
487. Marcel Rebro SVK 60b.
487. Alexey Rodionov RUS 60b.
487. Elmin Sabotic LUX 60b.
487. Malek Gomaa Salama Salama EGY 60b.
487. Dmytro Savchenko UKR 60b.
487. Annika Sælid NOR 60b.
487. Anton Semchenko UKR 60b.
487. Viktor Shevchenko UKR 60b.
487. Bohdan Shkikavyy UKR 60b.
487. Mateusz Sidor POL 60b.
487. Jakub Słota POL 60b.
487. Ahmed Soliman EGY 60b.
487. David Stárek CZE 60b.
487. Mykyta Stepanenko UKR 60b.
487. Bartosz Sternik POL 60b.
487. Denys Sumishevskiy UKR 60b.
487. Daria Szulc POL 60b.
487. Michaela Šaligová SVK 60b.
487. Aleksandar Šestakov SRB 60b.
487. Leonard Šogorić CRO 60b.
487. Nina Špániková SVK 60b.
487. Arsenije Tadić SRB 60b.
487. Tatiana Tapajčíková SVK 60b.
487. Bogdan Tashoglo UKR 60b.
487. Timea Trokšiarová SVK 60b.
487. David Turcsanyi HUN 60b.
487. Andriy Usatov UKR 60b.
487. Yuriy Ushakov UKR 60b.
487. Elmar Van Kleef NED 60b.
487. Bence Vásárhelyi HUN 60b.
487. Viktor Vasnetshov UKR 60b.
487. Artem Vokh UKR 60b.
487. Miloš Vuković SRB 60b.
487. Sergei Yakimenko UKR 60b.
487. Margarita Yarunina RUS 60b.
487. Sameh Ayman Younes EGY 60b.
487. Shehab Aser Yousef EGY 60b.
487. Valentyn Zabara UKR 60b.
487. Nikita Zamyshlyak UKR 60b.
487. Iryna Zaretska UKR 60b.
487. Tanja Žunić SRB 60b.
616. Marija Larisa Agafonova LAT 58b.
616. Erich Akhsas CZE 58b.
616. Adam Hudec SVK 58b.
616. Lukáš Kučerák SVK 58b.
616. Michał Łydziński POL 58b.
616. Julie Nováková CZE 58b.
616. Petra Sedláčková CZE 58b.
616. Jakub Zoula CZE 58b.
624. Maciej Boguszewski POL 56b.
624. Fırat Cetin TUR 56b.
624. Matúš Cisár SVK 56b.
624. Joakim F. Johansen NOR 56b.
624. Lenka Kašparová CZE 56b.
624. Daniel Kopúň SVK 56b.
624. Simona Lacová SVK 56b.
624. Nadin Lotfy EGY 56b.
624. Nikolett Palkovits HUN 56b.
624. Dariusz Panasiuk POL 56b.
624. Petra Peceková CZE 56b.
624. Michal Pelikovský CZE 56b.
636. Filip Černík CZE 55b.
636. Jiří Čížek CZE 55b.
636. Václav Chudoba CZE 55b.
636. Nikola Krátká CZE 55b.
636. Than Binh Nguyen NOR 55b.
636. Elizaveta Sirosh UKR 55b.
636. Ondřej Sviták CZE 55b.
636. Eliška Žubretovská CZE 55b.
644. Petra Gabrielová CZE 54b.
644. Michal Chmelař CZE 54b.
644. Lenka Krojidlová CZE 54b.
644. Stefan Šolević SRB 54b.
648. Hana Vašíčková CZE 53b.
649. Milan Hájek CZE 52b.
649. Balder Hjerpaasen NOR 52b.
649. Kateřina Jedrýsková CZE 52b.
649. Soma Koburger HUN 52b.
649. Narden Sayed EGY 52b.
649. Terézia Valentovičová SVK 52b.
655. Kateřina Erbenová CZE 51b.
655. Caroline A. Thomassen NOR 51b.
655. Libor Vlček SVK 51b.
658. Volodymyr Atamanchuk UKR 50b.
658. Matúš Bielik SVK 50b.
658. Evgeni Buhantsev ISR 50b.
658. Simona Fereková SVK 50b.
658. Sarah Grabert GER 50b.
658. Matej Hajdu SVK 50b.
658. Anton Chornyi UKR 50b.
658. Matyáš Kloubek CZE 50b.
658. Nikola Kosinová CZE 50b.
658. Kateřina Koubová CZE 50b.
658. Eva Kozárová SVK 50b.
658. Václav Kratochvíl CZE 50b.
658. Igors Lesnikovs LAT 50b.
658. Marek Lettl CZE 50b.
658. Kamil Maciuszek POL 50b.
658. Tomáš Maruška CZE 50b.
658. Samira Michalek GER 50b.
658. Sylvia Mišeje SVK 50b.
658. Tomáš Nechyba CZE 50b.
658. Jonathan Pedersen NOR 50b.
658. Jovana Petrov SRB 50b.
658. Jonáš Rybák CZE 50b.
658. Henrik Rydstrøm NOR 50b.
658. Artemijs Slisans LAT 50b.
658. Vendula Štěpánová CZE 50b.
658. Konstyantyn Temnyy UKR 50b.
658. Lucie Vavrušková CZE 50b.
658. Barbora Znamenáčková CZE 50b.
658. Štěpán Zýka CZE 50b.
687. Šárka Remerová CZE 49b.
688. Mostafa Azab EGY 48b.
688. Tamás Bagi HUN 48b.
688. Dorota Balciarova SVK 48b.
688. Zsófia Bánházi HUN 48b.
688. Rita Bükki HUN 48b.
688. Klaudia Csák HUN 48b.
688. Ahmed El Sayed EGY 48b.
688. Islam Hassan EGY 48b.
688. Nikolett Hegedüs HUN 48b.
688. Zsófia Hermann HUN 48b.
688. Tereza Chalupská CZE 48b.
688. Michał Chojnowski POL 48b.
688. Marek Chovančík CZE 48b.
688. Vladislavs Jaskuls LAT 48b.
688. Dániel Jurca HUN 48b.
688. Michał Kaliniewicz POL 48b.
688. Michal Klíma SVK 48b.
688. Petr Kopečný CZE 48b.
688. Oleg Kozlov UKR 48b.
688. Dagmara Kubinská SVK 48b.
688. Dmytro Kuranov UKR 48b.
688. Kornélia Linkeschová SVK 48b.
688. Lorella Scola ITA 48b.
688. Döme Szegedi HUN 48b.
688. Ivo Šroler CZE 48b.
688. Mohamed Taha EGY 48b.
688. Dominika Tatarová SVK 48b.
688. Nikolett Varga HUN 48b.
688. Miroslava Vašeková CZE 48b.
688. Balázs Vécsei HUN 48b.
688. András Virág HUN 48b.
688. Aleš Vydra CZE 48b.
688. Lenka Zuzánková CZE 48b.
721. Michal Koběrský CZE 47b.
721. Lucie Michálková CZE 47b.
723. Pim Brands CZE 46b.
723. Michaela Ďurišová SVK 46b.
723. Michaela Jiroutová CZE 46b.
723. Jakub Kotásek CZE 46b.
723. Monika Latzelová CZE 46b.
723. Lukáš Polzer CZE 46b.
729. Anastasiia Abramova UKR 45b.
729. Lukáš Cyprián CZE 45b.
729. Magdalena Frydrychová CZE 45b.
729. Magdalena Godlevska POL 45b.
729. Benjamin Kerber GER 45b.
729. Andrej Kmeť SVK 45b.
729. Radijs Kostilevs LAT 45b.
729. Markéta Kotěrová CZE 45b.
729. Michał Kowalewicz POL 45b.
729. Andrea Lobotková SVK 45b.
729. Alexandra Machalová SVK 45b.
729. Veronika Morozova UKR 45b.
729. Václav Plecer st. CZE 45b.
729. Tereza Plevová CZE 45b.
729. Kamil Rosiński POL 45b.
729. Lukáš Semela CZE 45b.
729. Yarden Sharabi ISR 45b.
729. Kirill Solopov RUS 45b.
729. Maksym Sukharyev UKR 45b.
729. Dino Šimunec CRO 45b.
729. Vladimir Van de Wiel - Novinchanov RUS 45b.
750. Balász Nagy HUN 44b.
751. Duygu Bugur GER 42b.
751. Alžběta Jíravská CZE 42b.
751. Arturs Keiselis LAT 42b.
751. Ondřej Loubal CZE 42b.
751. Jiří Motejl CZE 42b.
751. Katarína Planá CZE 42b.
751. Aramayis Tokhyan CZE 42b.
758. Jakub Jirka CZE 41b.
758. Sabina Křížová CZE 41b.
758. Milan Zítko CZE 41b.
761. Nada Yasser Moussa Abdelgawad EGY 40b.
761. Karime Abou Etta EGY 40b.
761. Roman Alyekberov UKR 40b.
761. Ismail Alyekberov UKR 40b.
761. Michał Bąbos POL 40b.
761. Samuel Bagocký SVK 40b.
761. Pavlo Baran UKR 40b.
761. Dominik Barczyk POL 40b.
761. Ian Baždar CRO 40b.
761. Patrícia Blizmanová SVK 40b.
761. Nikolajs Bodrovs LAT 40b.
761. Maria Bondarenko UKR 40b.
761. Anastasiya Brylko UKR 40b.
761. Pavel Budnik UKR 40b.
761. Alex Buntshev UKR 40b.
761. Vladyslav Bydorovskyi UKR 40b.
761. Mateusz Cieślar POL 40b.
761. David Csapo HUN 40b.
761. Roland Csato HUN 40b.
761. Łukasz Czechowicz POL 40b.
761. Mateo Čavar BIH 40b.
761. Oceane da Costa LUX 40b.
761. Boris Delhez NED 40b.
761. Raijans Dergačs LAT 40b.
761. Fabian Dieterle GER 40b.
761. Nazar Doroshchuk UKR 40b.
761. Maya Douma EGY 40b.
761. Daniel Drábek CZE 40b.
761. Andrii Dromov UKR 40b.
761. Ema Ďuranová SVK 40b.
761. Enriko Duška SVK 40b.
761. Jegor Dzurinsky UKR 40b.
761. Seifeldin Ehab Ebrahim EGY 40b.
761. Tereza Feriancová CZE 40b.
761. Mykhaylo Ivan Filipenko UKR 40b.
761. Oleksandr Firstov UKR 40b.
761. Olga Fomushkina UKR 40b.
761. Kacper Formela POL 40b.
761. Lukáš Gruber CZE 40b.
761. Kyryl Guselnikov UKR 40b.
761. Darya Gusyeva UKR 40b.
761. Julia Hac POL 40b.
761. Mahmoud Hanafi EGY 40b.
761. Marlon Henze GER 40b.
761. Peter Hnyk SVK 40b.
761. Matyáš Houska CZE 40b.
761. Bogdan Chabanov UKR 40b.
761. Valeriya Chabanova UKR 40b.
761. Areij Ibrahim EGY 40b.
761. Dominik Imrich SVK 40b.
761. David Isakov ISR 40b.
761. Benedikt Jánošík SVK 40b.
761. Dragana Jocković SRB 40b.
761. Ludovic Jorge LUX 40b.
761. Denys Kachan UKR 40b.
761. Anja Kapelan SRB 40b.
761. Larisa Kapustina UKR 40b.
761. Denys Kashevarov UKR 40b.
761. Patrik Kaschny SVK 40b.
761. Nenad Kelebić SRB 40b.
761. Kateřina Keslová (Neufingerová) CZE 40b.
761. Mikhail Khomskyi UKR 40b.
761. Vladislav Kis CZE 40b.
761. Šárka Klečková CZE 40b.
761. Petra Kolářská CZE 40b.
761. Oleksandr Kosyak UKR 40b.
761. Katarína Kotúčová SVK 40b.
761. Andriy Koval UKR 40b.
761. Lukáš Král CZE 40b.
761. Dans Kravcenko LAT 40b.
761. Agnieszka Kreft POL 40b.
761. Mishel Kreshchenko UKR 40b.
761. Vladyslav Krokhmalnyy UKR 40b.
761. Emma Kubišová SVK 40b.
761. Roman Kubovič SVK 40b.
761. Denys Kucherenko UKR 40b.
761. Fabian Kunze GER 40b.
761. Maksym Kurasov UKR 40b.
761. Vladyslav Lasko UKR 40b.
761. Zuzana Linhartová CZE 40b.
761. Maria Logvinenko UKR 40b.
761. Katarína Longová SVK 40b.
761. Martin Lukeš CZE 40b.
761. Artem Lustenko UKR 40b.
761. Mohd Hatta Mahamut MAS 40b.
761. Jakub Majba SVK 40b.
761. Stanisław Makowski POL 40b.
761. Svetlana Manankina RUS 40b.
761. Tomáš Marek CZE 40b.
761. Robin Medić BIH 40b.
761. Kristián Michalec SVK 40b.
761. Vladimir Mitić SRB 40b.
761. Omar Moussa EGY 40b.
761. Norbert Múdry SVK 40b.
761. Josef Němec CZE 40b.
761. Nikita Neumann UKR 40b.
761. Alica Niková SVK 40b.
761. Stanislav Nikulin UKR 40b.
761. Žaneta Noskeová CZE 40b.
761. Benjamin Nurkic BIH 40b.
761. Gergő Ocsovai HUN 40b.
761. Ronan Ogire FRA 40b.
761. Peter Orem SVK 40b.
761. Péter Pákay HUN 40b.
761. Zoryan Pelekh UKR 40b.
761. Denys Perevertov UKR 40b.
761. Anatoliy Petrosuk UKR 40b.
761. Lenka Pipišková SVK 40b.
761. Marcin Rajski POL 40b.
761. Stephan Rewohl GER 40b.
761. Njegoš Ristić SRB 40b.
761. Artem Rybalka UKR 40b.
761. Karolína Řezníčková CZE 40b.
761. Viktoriia Sabadash UKR 40b.
761. Maksymilian Sadowski POL 40b.
761. Oleksandra Samus UKR 40b.
761. Ivan Sarychev UKR 40b.
761. Oleh Semeniuk UKR 40b.
761. Alex Sereda UKR 40b.
761. Yevgeniy Sereda UKR 40b.
761. Olena Serugnina UKR 40b.
761. Jakub Scholz CZE 40b.
761. Katja Schweier GER 40b.
761. Julian Enrik Smoliga SVK 40b.
761. Shimaa Soliman EGY 40b.
761. Tomasz Sołtysiak POL 40b.
761. Barbora Soukupová CZE 40b.
761. Anatolii Stakhorskyi UKR 40b.
761. Tomáš Staněk CZE 40b.
761. Biljana Stojović SRB 40b.
761. Karyna Sutugina UKR 40b.
761. Serafym Sych UKR 40b.
761. Dawid Szuba POL 40b.
761. Tamas Tarsoly HUN 40b.
761. Viktorie Taušová CZE 40b.
761. Anton Timchenko UKR 40b.
761. Aleksandra Toś POL 40b.
761. Jelena Tufegdžić SRB 40b.
761. Pavel Utyupin UKR 40b.
761. Agata Uwijała POL 40b.
761. Eliška Václavíková CZE 40b.
761. Anna Vaczy SVK 40b.
761. Melissa van Oudenaarden NED 40b.
761. Anton Vashchuk UKR 40b.
761. Konstantin Veliksar UKR 40b.
761. Peter Vereš SVK 40b.
761. Kacper Vogt POL 40b.
761. David Voves CZE 40b.
761. Rick Warling LUX 40b.
761. Magda Wierzbicka POL 40b.
761. Dawid Wnętowski POL 40b.
761. Oleksandr Yalovyi UKR 40b.
761. Yuniar Yuniar Ninda NOR 40b.
761. Kornelia Zabek POL 40b.
761. Vladyslava Zahorodnia UKR 40b.
916. Jan Boháč CZE 39b.
916. Leon Khim Romary AUS 39b.
916. Vít Skala CZE 39b.
916. Lukáš Zahálka CZE 39b.
920. Jana Boháčová CZE 38b.
920. Lukáš Pevný CZE 38b.
920. Václav Tereščuk CZE 38b.
920. Milan Tesař CZE 38b.
924. Donia Khater EGY 37b.
924. David Šerák CZE 37b.
924. Petr Šimůnek CZE 37b.
927. Emma Andrews USA 36b.
927. Josef Bělica CZE 36b.
927. Begum Coskuner TUR 36b.
927. David Čelák CZE 36b.
927. Martin Čula SVK 36b.
927. Monika Čulenová SVK 36b.
927. Lukáš Druga CZE 36b.
927. Adrian Filip POL 36b.
927. Alexandra Galetová SVK 36b.
927. Ricardo Giegler GER 36b.
927. Levan Gorelashvili GEO 36b.
927. Máté Gréczi HUN 36b.
927. Hana Jurášová CZE 36b.
927. Jiří Kábrt CZE 36b.
927. Zuzana Kormošová SVK 36b.
927. Tamás Kovács HUN 36b.
927. Kacper Krochmalski POL 36b.
927. Marek Kulík SVK 36b.
927. Marko Lučić CRO 36b.
927. Alena Luongová CZE 36b.
927. Ladislav Mareš ml. CZE 36b.
927. Jennifer Martinčić CRO 36b.
927. Karel Rýpar CZE 36b.
927. Eric Schumann GER 36b.
927. Gaëtan Stiel BEL 36b.
927. Bálint Szvoboda HUN 36b.
927. Lukáš Tatar CZE 36b.
927. Beatrix Tóth HUN 36b.
927. Olga Trakalová CZE 36b.
927. Hunor Vass HUN 36b.
927. Viktor Viskup SVK 36b.
927. Serdar Zorlu GER 36b.
959. Mira Bučková CZE 35b.
959. Lucie Demčáková CZE 35b.
959. Krystyna Gryshenko UKR 35b.
959. Marcela Langová SVK 35b.
959. Eva Pelikánová CZE 35b.
959. Tomáš Zaťko CZE 35b.
965. Jakub Bancíř CZE 34b.
965. Petra Buchtelová CZE 34b.
965. Martin Choma CZE 34b.
965. Ondřej Kumpošt CZE 34b.
965. Jakub Matlocha CZE 34b.
965. Tereza Obermajerová CZE 34b.
965. Barbora Pigová SVK 34b.
965. Ronald Prokeš CZE 34b.
965. Petr Vašíček CZE 34b.
974. Jan Kůzl CZE 33b.
975. Gavin Bailey ENG 32b.
975. Zsófia Benkö HUN 32b.
975. Maja Britvic CRO 32b.
975. Aleš Brůna CZE 32b.
975. Márk Csizmadia HUN 32b.
975. Ladislav Čížek CZE 32b.
975. Krzysztof Debinski POL 32b.
975. Richard Dobrotka SVK 32b.
975. Håkon Fjeldstad NOR 32b.
975. Kristoffer Garnæs NOR 32b.
975. Emiliya Hrytsiv UKR 32b.
975. Youmna Hussein EGY 32b.
975. Nikola Jojić SRB 32b.
975. Nikolett Juhász HUN 32b.
975. Frank Kalkbrenner GER 32b.
975. Tonuzóba Kiss HUN 32b.
975. Miroslava Landová CZE 32b.
975. Lucia Langošová SVK 32b.
975. Steffen Larsen NOR 32b.
975. Ľuboš Meňuš SVK 32b.
975. Kevin Molnár HUN 32b.
975. Máté Munkácsy HUN 32b.
975. Petra Palásti HUN 32b.
975. Renzo Polesello ITA 32b.
975. Martina Putnová CZE 32b.
975. Petra Schiffmannová CZE 32b.
975. Camilla T. Skaanes NOR 32b.
975. Wojciech Słomian POL 32b.
975. Adam Steczuk POL 32b.
975. Piotr Szymala POL 32b.
975. Štěpánka Šajnarová CZE 32b.
975. Ivana Veverková CZE 32b.
975. Daniela Závatzká SVK 32b.
1008. Janis Akhsas CZE 30b.
1008. Boris Balheim SVK 30b.
1008. Yuliya Baranova UKR 30b.
1008. Daria Barbytska UKR 30b.
1008. Ondřej Bednář CZE 30b.
1008. Dominik Bican CZE 30b.
1008. Kamila Bracikowska POL 30b.
1008. Tomáš Brož CZE 30b.
1008. Daniel Červenka CZE 30b.
1008. Robert Dastych CZE 30b.
1008. Samuel Dávid SVK 30b.
1008. Nissan Davidov ISR 30b.
1008. Nadine Goma EGY 30b.
1008. Lukáš Hammerlindl CZE 30b.
1008. Martin Hermann CZE 30b.
1008. Veronika Hodková CZE 30b.
1008. Erika Hubková CZE 30b.
1008. Célia Chartry BEL 30b.
1008. Leila Iskenderova UKR 30b.
1008. Michal Jakoubek CZE 30b.
1008. Magdalena Jatkowska POL 30b.
1008. Petr Kalvoda CZE 30b.
1008. Dmytriy Kamorkin UKR 30b.
1008. Valeriya Khozyaeva RUS 30b.
1008. Kyrylo Kirsanov UKR 30b.
1008. Ondřej Knížek CZE 30b.
1008. Petro Korpan UKR 30b.
1008. Barbora Kratochvílová CZE 30b.
1008. Michał Król POL 30b.
1008. Jakub Kroulík CZE 30b.
1008. Zuzana Kubalová SVK 30b.
1008. Marian Kulík SVK 30b.
1008. Tereza Kutrová CZE 30b.
1008. Andrea Lochschmidtová CZE 30b.
1008. Yuriy Lytvynyshyn CZE 30b.
1008. Marek Mariak SVK 30b.
1008. Nina Mésarošová SVK 30b.
1008. Tereza Miková CZE 30b.
1008. David Minárik CZE 30b.
1008. Yvonne Murray NOR 30b.
1008. Aleksander Opas POL 30b.
1008. Marek Pavlak SVK 30b.
1008. Kateřina Procházková CZE 30b.
1008. Hana Reitzová CZE 30b.
1008. Marek Rendla CZE 30b.
1008. Sandra Ripsch GER 30b.
1008. Kryštof Ruža CZE 30b.
1008. Yara Hazem Said EGY 30b.
1008. Martin Sáraz SVK 30b.
1008. Yevhen Sendetskyy UKR 30b.
1008. German Serebryakov UKR 30b.
1008. Jan Sieradzki POL 30b.
1008. Marina Skupaya UKR 30b.
1008. Daniils Suharevs LAT 30b.
1008. Eduard Suslovich UKR 30b.
1008. Denys Sustretov UKR 30b.
1008. Katarzyna Świerczyńska POL 30b.
1008. Ester Šišková SVK 30b.
1008. Michal Šolc CZE 30b.
1008. Matěj Štěpán CZE 30b.
1008. Jana Švecová CZE 30b.
1008. Samuel Tapajčík SVK 30b.
1008. Rebecca Töffels GER 30b.
1008. Maksym Tyryshkin UKR 30b.
1008. Peter Váczy SVK 30b.
1008. Alyssa van Wijgerden NED 30b.
1008. Kristine Vica LAT 30b.
1008. Adriana Vićovac SRB 30b.
1008. Bartlomiej Wojtala POL 30b.
1008. Agnieszka Wolna POL 30b.
1008. Ewa Zajdel POL 30b.
1008. Tervel Zwjatkow BUL 30b.
1080. Karolína Čechová CZE 29b.
1080. Karl Andre Svendsen NOR 29b.
1082. David Beran CZE 28b.
1082. Monika Czaková SVK 28b.
1082. Dagmar Čiháková CZE 28b.
1082. Jakub Nemček SVK 28b.
1082. Regina Rejžková CZE 28b.
1082. Barbora Škorpilová CZE 28b.
1082. Kim A. Werner NOR 28b.
1082. Lucie Zbořilová CZE 28b.
1090. Zsuzsanna Anti HUN 27b.
1090. Barbora Černohubá CZE 27b.
1090. Peter Kumičík SVK 27b.
1090. Roman Luong CZE 27b.
1090. Nikola Meisnerová CZE 27b.
1090. Linda Schmidt GER 27b.
1096. Tamara Babic SRB 26b.
1096. Daniel Brendl CZE 26b.
1096. Karolína Kneisslová CZE 26b.
1096. Kateřina Luxemburgová CZE 26b.
1100. Marek Andraši CZE 25b.
1100. Malik Bagaev SVK 25b.
1100. Milan Barányi SVK 25b.
1100. Sergii Berezniak UKR 25b.
1100. Lis Dostert LUX 25b.
1100. Daniel Drahoňovský CZE 25b.
1100. Nour Mohamed Elswafy EGY 25b.
1100. Barbora Glatzová SVK 25b.
1100. Halvor Grønvold NOR 25b.
1100. Petr Charvát CZE 25b.
1100. Veronika Jalowiczorová SVK 25b.
1100. Marta Jeziorska POL 25b.
1100. Maja Jovanović SRB 25b.
1100. Jakub Klemák CZE 25b.
1100. Daniel Kolář CZE 25b.
1100. Mariusz Jan Korowaj POL 25b.
1100. Justyna Król POL 25b.
1100. Natalia Kuzioła POL 25b.
1100. František Mach CZE 25b.
1100. Agáta Matušiková SVK 25b.
1100. Aleksandra Mihailová LAT 25b.
1100. Ekaterina Mikhelson ISR 25b.
1100. Richard Musil SVK 25b.
1100. Jakub Poliak SVK 25b.
1100. Andriy Polyakov UKR 25b.
1100. Bartosz Potracki POL 25b.
1100. Eduard Quint GER 25b.
1100. Galyna Sirak UKR 25b.
1100. Mikołaj Smoliński POL 25b.
1100. Filip Smutný CZE 25b.
1100. Tomáš Smutný CZE 25b.
1100. Piotr Szumiło POL 25b.
1100. Tomáš Vinničenko CZE 25b.
1100. Jessica Zaymlová CZE 25b.
1134. Vojtěch Aschenbrenner CZE 24b.
1134. Gergö Báthory HUN 24b.
1134. Marek Blaha CZE 24b.
1134. Miloš Brádle CZE 24b.
1134. Denisa Canincová CZE 24b.
1134. Denis Dudáš CZE 24b.
1134. Dorina Erdélyi HUN 24b.
1134. Tomáš Háva CZE 24b.
1134. Lénárd Himpli HUN 24b.
1134. Kamila Himpli HUN 24b.
1134. Jakub Hrala CZE 24b.
1134. Adam Hrnčíř CZE 24b.
1134. Erika Hrušecká SVK 24b.
1134. Miloslav Kabeš CZE 24b.
1134. Jan Kalamen CZE 24b.
1134. Zsuzsanna Klima HUN 24b.
1134. Marek Kolář CZE 24b.
1134. Jan Konvalinka CZE 24b.
1134. Lenka Koribaničová SVK 24b.
1134. Lenka Koucká CZE 24b.
1134. Jana Králíková CZE 24b.
1134. Marek Lambora CZE 24b.
1134. Martin Luong CZE 24b.
1134. Erika Mačátová CZE 24b.
1134. Dominik Malinowski POL 24b.
1134. Matěj Matoušek CZE 24b.
1134. Glebs Mickevics LAT 24b.
1134. Tereza Mikudová CZE 24b.
1134. Preben Mørner-Bartnes NOR 24b.
1134. Malene D. Myreng NOR 24b.
1134. Jurijs Nemcenko LAT 24b.
1134. Izabela Ogrodnik POL 24b.
1134. Matěj Patzelt CZE 24b.
1134. Maja Pavlović CRO 24b.
1134. Michaela Pilnajová CZE 24b.
1134. Robert Ružbacký CZE 24b.
1134. Sabina Seinerová CZE 24b.
1134. Davids Springis LAT 24b.
1134. David Tkebuchava GEO 24b.
1134. Irakli Tkebuchava GEO 24b.
1134. Michaela Trochová CZE 24b.
1134. František Varga SVK 24b.
1134. Alexandra Záhumenská CZE 24b.
1177. Adéla Nováková CZE 22b.
1177. Kateřina Pechová CZE 22b.
1177. Richard Pinc CZE 22b.
1177. David Plot CZE 22b.
1177. Kryštof Zlatohlávek CZE 22b.
1182. Stanislav Bajo SVK 21b.
1182. Klára Jakešová CZE 21b.
1182. Libor Mareš CZE 21b.
1182. Adam Pexa CZE 21b.
1186. Amir Abdelaal EGY 20b.
1186. Sara Abdulmawgou EGY 20b.
1186. Saskia Adamová SVK 20b.
1186. Vladimir Aleksić SRB 20b.
1186. Bálint Ardai HUN 20b.
1186. Dalia Badreldin EGY 20b.
1186. Manon Bakker NED 20b.
1186. Vladyslava Barsukova UKR 20b.
1186. Ladislav Bárta CZE 20b.
1186. Andriy Baydala UKR 20b.
1186. Erik Beck HUN 20b.
1186. Ismail Bellemkhannate NOR 20b.
1186. Valeriy Bilous UKR 20b.
1186. Boris Bobocký SVK 20b.
1186. Klaudia Bociek POL 20b.
1186. Miroslav Boguský CZE 20b.
1186. Aleksandr Bondar UKR 20b.
1186. Anton Bondarev RUS 20b.
1186. Lenka Bourová CZE 20b.
1186. Martin Brejcha CZE 20b.
1186. Yegor Bugaichuk UKR 20b.
1186. Eirill Bungum NOR 20b.
1186. Iga Butrym POL 20b.
1186. Abdurrahman Buyukocak TUR 20b.
1186. Edgars Catlaks LAT 20b.
1186. Miloš Cicovic SRB 20b.
1186. Denis Cmunt CZE 20b.
1186. Dániel Csató HUN 20b.
1186. Dejan Cvrkota SRB 20b.
1186. Tomasz Cynar POL 20b.
1186. Ivona Čavar BIH 20b.
1186. Nikoleta Čela SVK 20b.
1186. Filip Černohous CZE 20b.
1186. Silva Červená SVK 20b.
1186. Ivana Čomagić SRB 20b.
1186. Mariya Datskiv UKR 20b.
1186. Petro Dekhtiarenko UKR 20b.
1186. Žaneta Dognerová CZE 20b.
1186. Denys Dorosh UKR 20b.
1186. Jasmín Draganovič CZE 20b.
1186. Fabian Droste GER 20b.
1186. Rolands Druzoks LAT 20b.
1186. Veronika Dujavová SVK 20b.
1186. Jovana Dukić SRB 20b.
1186. Mahmoud Elgezawy EGY 20b.
1186. Nora Skarnes Evensen NOR 20b.
1186. Kruno Fadljević CRO 20b.
1186. Vladimír Fafek CZE 20b.
1186. Damir Faizov RUS 20b.
1186. Dmitrijs Fedcenko LAT 20b.
1186. Jakub Florek CZE 20b.
1186. Vladyslav Franchuk UKR 20b.
1186. Simona Franková SVK 20b.
1186. Nik Gienov UKR 20b.
1186. Safie Graauw NED 20b.
1186. Wiktoria Grejner POL 20b.
1186. Samson Grigorjan CZE 20b.
1186. Bogdan Gromov UKR 20b.
1186. Ivan Grujovski SRB 20b.
1186. Andriy Guzenko UKR 20b.
1186. Karin Hägglund SWE 20b.
1186. Libor Hájek CZE 20b.
1186. Zuzana Hájková CZE 20b.
1186. Youssef Ashraf Hammad EGY 20b.
1186. Karin Hanáková SVK 20b.
1186. Lina Ahmed Mohamed Hassan EGY 20b.
1186. Dmytro Hitruk UKR 20b.
1186. Vitalii Holovachov UKR 20b.
1186. Oleksandr Honcharenko UKR 20b.
1186. Rudolf Horák CZE 20b.
1186. Lucy Hrdličková CZE 20b.
1186. Marin Hrkać BIH 20b.
1186. Sarah Hrnková SVK 20b.
1186. Lucia Hromadová SVK 20b.
1186. Václav Chaloupka CZE 20b.
1186. Mateusz Chmielewski POL 20b.
1186. Kyrylo Ivanenko UKR 20b.
1186. Ivan Ivasykiv UKR 20b.
1186. Jamalliah Jamaludin MAS 20b.
1186. Tomáš Janáček CZE 20b.
1186. Sára Ješetová CZE 20b.
1186. Filip Kajanek SVK 20b.
1186. Adam Kalinowski POL 20b.
1186. Samir Karayev UKR 20b.
1186. Bohdan Khromets UKR 20b.
1186. Andriy Khromushyn UKR 20b.
1186. Júlia Kimáková SVK 20b.
1186. Karolina Klepacka POL 20b.
1186. Rastislav Klimo SVK 20b.
1186. Katalin Kohlhoffer HUN 20b.
1186. Marie Kokiopoulus LUX 20b.
1186. Karolína Kollárová SVK 20b.
1186. Ivan Kolupaev RUS 20b.
1186. Anna Koriagina UKR 20b.
1186. Stanislaw Korzeb POL 20b.
1186. Lukáš Kotlík CZE 20b.
1186. Gustavs Kovalevs LAT 20b.
1186. Vojtěch Kratochvíl CZE 20b.
1186. Roman Krokhmalnyy UKR 20b.
1186. Oleksiy Krushelnitskiy UKR 20b.
1186. Patrycja Krzak POL 20b.
1186. Peter Kubaška SVK 20b.
1186. Štěpán Kubeček CZE 20b.
1186. Šárka Kučerová CZE 20b.
1186. Artem Kucharchuk UKR 20b.
1186. Daniil Kulibaba UKR 20b.
1186. Jakub Kułaga POL 20b.
1186. Zsuzsanna Kunos HUN 20b.
1186. Felix Kuse GER 20b.
1186. Tadeusz Kuzioła POL 20b.
1186. Laura Kvasnicová SVK 20b.
1186. Martin Lácha CZE 20b.
1186. Kunasilan Lakanathan MAS 20b.
1186. Ivan Lasko UKR 20b.
1186. Milan Laurov SVK 20b.
1186. Julia Le-Hai POL 20b.
1186. Polina Leonova UKR 20b.
1186. Vadym Levytskyi UKR 20b.
1186. Dragan Ličina SRB 20b.
1186. Vladyslav Lilo UKR 20b.
1186. Emely Linke GER 20b.
1186. Matěj Lippert CZE 20b.
1186. Alec Lorbeer GER 20b.
1186. Nemanja Lugić SRB 20b.
1186. Stefan Lugić SRB 20b.
1186. David Lukášek CZE 20b.
1186. Fedor Lychagin RUS 20b.
1186. Vladyslav Lysyy UKR 20b.
1186. Anna Magda POL 20b.
1186. Filip Mališ SVK 20b.
1186. Matyáš Malý CZE 20b.
1186. Mahar Mamedov UKR 20b.
1186. Marko Mandić SRB 20b.
1186. Jan Marek CZE 20b.
1186. Sergey Markin RUS 20b.
1186. Erik Marko SVK 20b.
1186. Tina Marosan NOR 20b.
1186. Karolína Martínková CZE 20b.
1186. Grigori Mashtaler UKR 20b.
1186. Mariya Maydanyuk UKR 20b.
1186. Michaela Medová CZE 20b.
1186. Mario Meixner SVK 20b.
1186. Yuriy Melentyev UKR 20b.
1186. Lukáš Meňuš SVK 20b.
1186. Jakub Mesároš SVK 20b.
1186. Petr Mičic CZE 20b.
1186. Eliška Mihalčatinová CZE 20b.
1186. Matyáš Miller CZE 20b.
1186. Krystian Mituła POL 20b.
1186. Bassed Essam Mohamed EGY 20b.
1186. Dávid Mojzeš SVK 20b.
1186. Grigory Monakov RUS 20b.
1186. Jan Moravec CZE 20b.
1186. Jakub Mrzygłód POL 20b.
1186. Jakub Mucha CZE 20b.
1186. Maciej Mullauer POL 20b.
1186. Martin Müller CZE 20b.
1186. Pawel Naborczyk POL 20b.
1186. Marek Náhlik CZE 20b.
1186. Maksim Nedbaylo UKR 20b.
1186. Igor Negaturov UKR 20b.
1186. Dominik Nechyba CZE 20b.
1186. Marek Netík CZE 20b.
1186. Jordan Neves LUX 20b.
1186. Daniel Nevrkla CZE 20b.
1186. Daniel Nguyen CZE 20b.
1186. Anton Nikolaienko UKR 20b.
1186. Michal Nizner SVK 20b.
1186. Zuzana Niznerová SVK 20b.
1186. Markéta Nováková CZE 20b.
1186. Magdalena Nowakowska POL 20b.
1186. Oleg Otchyts UKR 20b.
1186. Mikuláš Otípka CZE 20b.
1186. Anatoliy Ovsyannikov UKR 20b.
1186. Yuriy Palidovych UKR 20b.
1186. Arta Palilonite LAT 20b.
1186. Natália Pápayová SVK 20b.
1186. Michał Parczewski POL 20b.
1186. Tomáš Pavlíček CZE 20b.
1186. Oleksandra Pavlova UKR 20b.
1186. Patricie Pažinová CZE 20b.
1186. Ádám Peller HUN 20b.
1186. Adam Piotrkowski POL 20b.
1186. Miroslav Pogány CZE 20b.
1186. Serhiy Pohulyaev UKR 20b.
1186. Josef Polák st. CZE 20b.
1186. Igor Popovych UKR 20b.
1186. Alina Posokhova UKR 20b.
1186. David Posolda CZE 20b.
1186. Anna Procenko UKR 20b.
1186. Vojtěch Procházka CZE 20b.
1186. Nela Rajtrová CZE 20b.
1186. Evgeniy Rang RUS 20b.
1186. Anna Reifberger AUT 20b.
1186. Mohamed Rezk EGY 20b.
1186. Miroslav Roman POL 20b.
1186. Oskar Romaniuk POL 20b.
1186. Jasmin Röper GER 20b.
1186. Diana Rozenberga LAT 20b.
1186. Roman Rozhenko UKR 20b.
1186. Igor Rud UKR 20b.
1186. Robert Rugier HUN 20b.
1186. Lenka Sahuľová SVK 20b.
1186. Kouros Samari NOR 20b.
1186. Dmytro Samokhin UKR 20b.
1186. Anna Sasadi HUN 20b.
1186. Veronika Sasová CZE 20b.
1186. Evgeni Selski UKR 20b.
1186. Aya Shams EGY 20b.
1186. Ostap Shevchenko UKR 20b.
1186. Borys Shkikavyy UKR 20b.
1186. Valentin Schwerdt GER 20b.
1186. Daniel Sládek CZE 20b.
1186. Sergii Slidenko UKR 20b.
1186. Marek Smejkal CZE 20b.
1186. Patrycja Starba POL 20b.
1186. Lukáš Staroň SVK 20b.
1186. Jakub Stefanides SVK 20b.
1186. Karina Steimaková LAT 20b.
1186. Mykola Stepanenko UKR 20b.
1186. Dmytro Stepanchuk UKR 20b.
1186. Marija Stevanovic SRB 20b.
1186. Jan Stránský CZE 20b.
1186. Natalija Styrchak UKR 20b.
1186. Eduards Sujetovs LAT 20b.
1186. Lukasz Sulima POL 20b.
1186. Fabian Sulisz POL 20b.
1186. Kacper Świtoń POL 20b.
1186. Dariusz Sworeń POL 20b.
1186. Jakub Szewieczek CZE 20b.
1186. Oskar Szkolnicki POL 20b.
1186. Dawid Szymura POL 20b.
1186. Dominika Šalamonová SVK 20b.
1186. Jakub Štetina SVK 20b.
1186. Marike Tache HUN 20b.
1186. Oleh Tarakulov UKR 20b.
1186. Ema Tinavská CZE 20b.
1186. Andriy Toroshanko UKR 20b.
1186. Norbert Torzsa HUN 20b.
1186. Wiktoria Toś POL 20b.
1186. Jana Tošnarová CZE 20b.
1186. Artur Trubicki POL 20b.
1186. Anita Třísková CZE 20b.
1186. Kostiantyn Tsymbala UKR 20b.
1186. Nykyta Tukh UKR 20b.
1186. Nikita Tyukh UKR 20b.
1186. David Ulvr CZE 20b.
1186. Karina Urbańska POL 20b.
1186. Matěj Urík SVK 20b.
1186. David Valenta POL 20b.
1186. Zdenko Vanka SVK 20b.
1186. Anastasiia Vasiukova UKR 20b.
1186. Tomáš Vašíček SVK 20b.
1186. Lubomír Vaverka CZE 20b.
1186. Jan Vobruba CZE 20b.
1186. Martin Voldřich CZE 20b.
1186. Natália Volfová SVK 20b.
1186. Pavlo Volokhov UKR 20b.
1186. Mark Volpov UKR 20b.
1186. Oleksandr Voskolup UKR 20b.
1186. Filip Wojech POL 20b.
1186. Petter Wold NOR 20b.
1186. Tetyana Yashchyshyn UKR 20b.
1186. Mohamed Yasser EGY 20b.
1186. Abdelrahman Yasser EGY 20b.
1186. Dariya Yervachova UKR 20b.
1186. Adrian Záborský SVK 20b.
1186. Kiril Zagumeni UKR 20b.
1186. Mykyta Zachepylo UKR 20b.
1186. Patrik Zajac SVK 20b.
1186. Ida Zaniewska POL 20b.
1186. Ondřej Zátopek CZE 20b.
1186. Maikl Zelenko UKR 20b.
1186. Vladymyr Zelenov UKR 20b.
1186. Maryna Zelinska UKR 20b.
1186. Anna Zíková CZE 20b.
1186. Dejan Zirojević SRB 20b.
1186. Vojtěch Zygula CZE 20b.
1186. Artur Žurek POL 20b.
1465. Lucie Kočandrlová CZE 19b.
1466. Nicol Beláková SVK 18b.
1466. Lucie Benešová CZE 18b.
1466. Alica Bretschneiderová SVK 18b.
1466. Michaela Budeanuová CZE 18b.
1466. Jacky Detaille FRA 18b.
1466. Paul-Viorel Dinu ROM 18b.
1466. František Doleček CZE 18b.
1466. Antonio Eitzer NED 18b.
1466. Romana Havierová SVK 18b.
1466. Pavel Holec CZE 18b.
1466. Matyáš Hric CZE 18b.
1466. Michal Chrenek SVK 18b.
1466. Michal Klauda CZE 18b.
1466. Petr Klein CZE 18b.
1466. Patrik Kovanda CZE 18b.
1466. Tomáš Lechermayer CZE 18b.
1466. Péter Mihály HUN 18b.
1466. Natalia Nowak POL 18b.
1466. Roman Páleník SVK 18b.
1466. Andryi Pinkevych CZE 18b.
1466. Karolina Pivarčiová SVK 18b.
1466. Libor Podroužek CZE 18b.
1466. Kristýna Pučanová CZE 18b.
1466. Viktória Semaníková SVK 18b.
1466. Roxana Sofianu ROM 18b.
1466. Andi-George Stifu ROM 18b.
1466. Petr Toušek CZE 18b.
1466. Jozef Urbanovský SVK 18b.
1466. Ondřej Vošoust CZE 18b.
1466. Mateusz Waleszczyk POL 18b.
1466. Łukasz Wolny POL 18b.
1497. Denisa Nováková CZE 17b.
1497. Lucie Výprachtická CZE 17b.
1499. Bettina Alstadsæther NOR 16b.
1499. Sarah Assem Aly Sayed Aly EGY 16b.
1499. Amr Arafa EGY 16b.
1499. Mercédesz Babos HUN 16b.
1499. Nikola Bartha HUN 16b.
1499. Jan Bartoš CZE 16b.
1499. Efe Bestelci TUR 16b.
1499. Balász Bisztrony HUN 16b.
1499. Karolína Bobková CZE 16b.
1499. Fatma El Gendy EGY 16b.
1499. Ali Elsayed EGY 16b.
1499. Ahmed Gaballa EGY 16b.
1499. Vanja Gajinović SRB 16b.
1499. Ivan Grujičić SRB 16b.
1499. Libor Gurecký CZE 16b.
1499. Henrik Gustavsen NOR 16b.
1499. Mohamed Hamed EGY 16b.
1499. Safwan Hasan EGY 16b.
1499. András Hübner HUN 16b.
1499. Sherif Ibrahem EGY 16b.
1499. Matej Jopek SVK 16b.
1499. Gabriel Kaleta SVK 16b.
1499. Hanna Keresztúri HUN 16b.
1499. Jay Kirton ENG 16b.
1499. Gréta Kiss HUN 16b.
1499. Martin Klouda CZE 16b.
1499. Karel Kolerus CZE 16b.
1499. Dawid Komorowski POL 16b.
1499. Denis Košala SVK 16b.
1499. Ivana Kucová SVK 16b.
1499. Jan Kusý CZE 16b.
1499. Natalia Kwaśniak POL 16b.
1499. Alexendre Lendyel UKR 16b.
1499. Adam Lieskovský SVK 16b.
1499. Oleksandr Mashtaler UKR 16b.
1499. Jakub Matoušek CZE 16b.
1499. Cintia Mészáros HUN 16b.
1499. Márk Mészáros HUN 16b.
1499. Dániel Molnár HUN 16b.
1499. Martin Náhlovský CZE 16b.
1499. Alena Navrátilová CZE 16b.
1499. Marta Pastwa POL 16b.
1499. Barbora Peřinová CZE 16b.
1499. Ming Thang Pham CZE 16b.
1499. Jakub Piga SVK 16b.
1499. Miroslav Polánka CZE 16b.
1499. Nour Radwan EGY 16b.
1499. Richárd Rovó HUN 16b.
1499. Kinga Sánta HUN 16b.
1499. Sergei Shurpan UKR 16b.
1499. Peter Szomor SVK 16b.
1499. Eliška Šinfeltová CZE 16b.
1499. Jiří Švarc CZE 16b.
1499. Dalia Taha EGY 16b.
1499. Dragiša Tmušić SRB 16b.
1499. Máté Török HUN 16b.
1499. Fruzsina Varga HUN 16b.
1499. Lorenzo Vignocchi ITA 16b.
1499. Ádám Virág HUN 16b.
1499. Ivana Višňovská SVK 16b.
1499. Jana Vojtikevičová SVK 16b.
1499. Adam Vorobeľ SVK 16b.
1499. Adrian Wozniak POL 16b.
1499. Renáta Zsoldos HUN 16b.
1563. Aleksander Adamóv POL 15b.
1563. Oleksiy Datskiv UKR 15b.
1563. Elvira Djemileva CZE 15b.
1563. Adam Dolnický SVK 15b.
1563. Martin Ek NOR 15b.
1563. Filip Exnar CZE 15b.
1563. Amelia Gackowska POL 15b.
1563. Mykola Gienv UKR 15b.
1563. Yevgeniia Grushchenko UKR 15b.
1563. Yannick Hoffmann LUX 15b.
1563. František Chudoba CZE 15b.
1563. Kamil Klein CZE 15b.
1563. Michaela Klepeštová CZE 15b.
1563. Tomáš Kolář CZE 15b.
1563. Ondřej Košťál CZE 15b.
1563. Vladyslav Kovrygin UKR 15b.
1563. Jozef Krnáč SVK 15b.
1563. Vlad Kurbatov UKR 15b.
1563. Georgy Kuznetsov RUS 15b.
1563. Damian Lisowski POL 15b.
1563. Dominik Majera CZE 15b.
1563. Karin Malchová SVK 15b.
1563. Jovana Marković SRB 15b.
1563. Adam Matěj CZE 15b.
1563. Tomáš Maxa CZE 15b.
1563. Vojtěch Míka CZE 15b.
1563. Weronika Mikulska POL 15b.
1563. Martin Pech CZE 15b.
1563. Oliwier Pelka POL 15b.
1563. Květoslava Pokorná CZE 15b.
1563. Maryna Pustovit UKR 15b.
1563. Beata Reguliová CZE 15b.
1563. Jakub Riedl CZE 15b.
1563. Denis Riedl SVK 15b.
1563. Iya Rudnikovych UKR 15b.
1563. Jonáš Sanislo CZE 15b.
1563. David Schacherel CZE 15b.
1563. Jakub Schánilec CZE 15b.
1563. Lukasz Szkiladz POL 15b.
1563. Cenk Tosun AUT 15b.
1563. Maksym Yanushevskyy UKR 15b.
1563. Michael Zapletal CZE 15b.
1605. Tereza Bittnerová CZE 14b.
1605. Luboš Dražil CZE 14b.
1605. Jan Drobeček CZE 14b.
1605. Jakub Kolek CZE 14b.
1605. Filip Peřinka CZE 14b.
1605. Pavel Polánka CZE 14b.
1605. Michaela Smolová CZE 14b.
1605. Simona Šedivá CZE 14b.
1605. Pavel Švanda CZE 14b.
1605. Pavel Švojgr CZE 14b.
1615. Lukáš Marťák SVK 13b.
1615. Matěj Tesař CZE 13b.
1615. Jan Vaňous CZE 13b.
1618. Jan Adámek CZE 12b.
1618. Soňa Al-Kaysy CZE 12b.
1618. František Andrle CZE 12b.
1618. Aneta Balínová CZE 12b.
1618. Erik Benda CZE 12b.
1618. Milan Blecha CZE 12b.
1618. Akif Mehmet Bolat GER 12b.
1618. David Broda CZE 12b.
1618. Adrian Bugajak POL 12b.
1618. Daniel Burda CZE 12b.
1618. Albert Ciesielski POL 12b.
1618. David Černohous CZE 12b.
1618. Tereza Červená CZE 12b.
1618. Matěj Češka CZE 12b.
1618. Martina Daťková CZE 12b.
1618. Clara Davoine BEL 12b.
1618. Matěj Dopita CZE 12b.
1618. Michal Dvořák CZE 12b.
1618. Filip Filgas CZE 12b.
1618. Maurizio Fleischer GER 12b.
1618. Martin Fořt CZE 12b.
1618. Michal Fürst CZE 12b.
1618. Eren Gencmen GER 12b.
1618. B. Gogolosi ROM 12b.
1618. Shota Gorelashvili GEO 12b.
1618. Agnieszka Habryka POL 12b.
1618. Jiří Hájek CZE 12b.
1618. Petra Halamová CZE 12b.
1618. Jan Hanusek CZE 12b.
1618. Philipp Havlíček CZE 12b.
1618. Tereza Horčicová CZE 12b.
1618. Petr Hovorka CZE 12b.
1618. Marek Hytych CZE 12b.
1618. Ondřej Charvát CZE 12b.
1618. Adriana Jelínková CZE 12b.
1618. Juraj Jurčák SVK 12b.
1618. Nodar Khajishvili GEO 12b.
1618. Petr Kocmánek CZE 12b.
1618. Eliška Kočířová CZE 12b.
1618. Andrea Kohútová CZE 12b.
1618. Aneta Krahulcová CZE 12b.
1618. Tomáš Krebs CZE 12b.
1618. David Krejča CZE 12b.
1618. Viliam Križan SVK 12b.
1618. Lukáš Krojidlo CZE 12b.
1618. Stanislav Krtek CZE 12b.
1618. Simona Křikavová CZE 12b.
1618. Michael Landa CZE 12b.
1618. Łukasz Lulek POL 12b.
1618. Peter Macko SVK 12b.
1618. Radek Mottl CZE 12b.
1618. Martin Němeček CZE 12b.
1618. Milan Nguyen CZE 12b.
1618. Felip Nguyen SVK 12b.
1618. Věra Nguyenová CZE 12b.
1618. Kristýna Nuderová CZE 12b.
1618. Rebecca O'Sullivan AUS 12b.
1618. Ludwig Ohse GER 12b.
1618. Roman Pařez CZE 12b.
1618. Petr Pech CZE 12b.
1618. Diana Petrova LAT 12b.
1618. Martina Pipišková SVK 12b.
1618. Iveta Pluskalová CZE 12b.
1618. Jaroslava Přibylová CZE 12b.
1618. Jana Reinhardt GER 12b.
1618. Václav Rek CZE 12b.
1618. David Richtr CZE 12b.
1618. Markéta Rozenská CZE 12b.
1618. David Rozporka CZE 12b.
1618. Artur Roztropinski POL 12b.
1618. Tomáš Růžička CZE 12b.
1618. Karolina Ścieszka POL 12b.
1618. Veronika Selucká CZE 12b.
1618. Jelena Stijepić CRO 12b.
1618. Jarosław Szamański POL 12b.
1618. Jan Škeřík CZE 12b.
1618. Silvia Škopcová SVK 12b.
1618. Kateřina Šmajclová CZE 12b.
1618. Jan Šrettr CZE 12b.
1618. Radim Šudoma CZE 12b.
1618. Jan Tesař CZE 12b.
1618. Jakub Torák CZE 12b.
1618. Aleš Valenta CZE 12b.
1618. Radek Vávra CZE 12b.
1618. Jakub Vejvoda CZE 12b.
1618. Pavel Veverka CZE 12b.
1618. Petr Vojar CZE 12b.
1618. Joachim Willem BEL 12b.
1618. Éva Zalántai HUN 12b.
1618. Patrik Zelinka CZE 12b.
1618. Valeria Žemerikina EST 12b.
1709. František Kabourek CZE 11b.
1709. Monika Švejdová (Kohoutová) CZE 11b.
1711. Dilara Acar BEL 10b.
1711. Daniel Afsanov ISR 10b.
1711. Deniss Akopovs LAT 10b.
1711. Vladislavs Akstins LAT 10b.
1711. Kamil Al Otri CZE 10b.
1711. Vladymyr Andrushkiv UKR 10b.
1711. Alex Andryeyev UKR 10b.
1711. Oleksander Antonyuk UKR 10b.
1711. Lukas Aschoff GER 10b.
1711. Sandro Avetisov UKR 10b.
1711. Marek Babor CZE 10b.
1711. Zita Bakayová SVK 10b.
1711. Rebeka Baková SVK 10b.
1711. Olexandra Balan UKR 10b.
1711. Nikola Bartoňová CZE 10b.
1711. Martin Bednár CZE 10b.
1711. Zuzana Bello SVK 10b.
1711. Lior Ben Aroche ISR 10b.
1711. František Bernold CZE 10b.
1711. Tim Bien GER 10b.
1711. Taisia Biriucová CZE 10b.
1711. Sebastian Blaa GER 10b.
1711. Karel Blažej CZE 10b.
1711. Mateusz Bobrzyk POL 10b.
1711. Ivan Bolbit UKR 10b.
1711. Jan Borgula CZE 10b.
1711. Sergiy Borodai UKR 10b.
1711. Kristína Bosáková CZE 10b.
1711. Olena Boyko UKR 10b.
1711. Davis Broks LAT 10b.
1711. Monika Buciová SVK 10b.
1711. Adam Buday SVK 10b.
1711. Mykola Buryak UKR 10b.
1711. Rebecca Cichrová SVK 10b.
1711. Evelin Czabajszki HUN 10b.
1711. Přemysl Čarek CZE 10b.
1711. Bruno Čáslava CZE 10b.
1711. Sabrina De Conti LUX 10b.
1711. Mykyta Derevianko UKR 10b.
1711. Vladyslav Dergunov UKR 10b.
1711. Sára Dianová SVK 10b.
1711. Valentina Dimoski AUT 10b.
1711. Tomáš Dittrich CZE 10b.
1711. Aleksandra Dolganskaya UKR 10b.
1711. Otto Doskočil CZE 10b.
1711. Nikita Dragomoretskyy UKR 10b.
1711. Kateryna Drozd UKR 10b.
1711. Vasylysa Druzhynina UKR 10b.
1711. Hubert Dudziński POL 10b.
1711. Martin Duchoň CZE 10b.
1711. Radoslava Duchoňová SVK 10b.
1711. Noël Duineveld NED 10b.
1711. Kiril Dzurinsky UKR 10b.
1711. Liridon Elshani ISR 10b.
1711. Aya Elzaabalawy EGY 10b.
1711. Nina Erdéliová SVK 10b.
1711. Matias Fatka CZE 10b.
1711. Luka Fedorenko UKR 10b.
1711. Alex Fiala CZE 10b.
1711. Jakub Fidler CZE 10b.
1711. Moustafa Fouad EGY 10b.
1711. Mikuláš Fuka CZE 10b.
1711. Alexander Gaysindsky ISR 10b.
1711. Sen Gen Di RUS 10b.
1711. Christiane Georg GER 10b.
1711. Ara Ghazaryan ARM 10b.
1711. Nikola Glosová CZE 10b.
1711. Remigiusz Głaszczka POL 10b.
1711. Edvins Granovskis LAT 10b.
1711. Dominik Gregor CZE 10b.
1711. Iurii Grekalo UKR 10b.
1711. Łukasz Gromuł POL 10b.
1711. Dominika Groth POL 10b.
1711. Damian Grzegorczuk POL 10b.
1711. Milan Hagara SVK 10b.
1711. Tomáš Hajdu SVK 10b.
1711. Tereza Hájková CZE 10b.
1711. Helena Hamann GER 10b.
1711. Lara Hammon GER 10b.
1711. Safwan Hassan EGY 10b.
1711. Viktoria Hieber HUN 10b.
1711. Rostyslav Hlynskyy UKR 10b.
1711. Jan Hoffman CZE 10b.
1711. Laura Hoffmann LUX 10b.
1711. David Hološevyč CZE 10b.
1711. Miloš Holub CZE 10b.
1711. Šimon Honsů CZE 10b.
1711. Sarah Hunold GER 10b.
1711. Filip Chmelíček CZE 10b.
1711. Igor Chornyi UKR 10b.
1711. Violetta Chytova UKR 10b.
1711. Jan Jabůrek CZE 10b.
1711. Filip Jáchym CZE 10b.
1711. Milana Jakšić SRB 10b.
1711. Michal Janczewski POL 10b.
1711. Tamás Janó HUN 10b.
1711. Petr Jeleček CZE 10b.
1711. Artjoms Jermolajevs LAT 10b.
1711. Nina Jeseničová SVK 10b.
1711. Jadranko Jurjević CRO 10b.
1711. Veronika Jůzová CZE 10b.
1711. Adam Kanaloš CZE 10b.
1711. Yevgen Kashyrin UKR 10b.
1711. Anastasiya Khaliulina UKR 10b.
1711. Oleksandra Kirgetova UKR 10b.
1711. Yuriy Kit UKR 10b.
1711. Kármen Klement HUN 10b.
1711. Iva Klepić BIH 10b.
1711. Roman Kliatchenok UKR 10b.
1711. Yaroslav Klymovets UKR 10b.
1711. Jakub Kočí CZE 10b.
1711. Veronika Konášová CZE 10b.
1711. Vojtěch Konopa CZE 10b.
1711. Dominik Korbolewski POL 10b.
1711. Natalia Kornilova UKR 10b.
1711. Romans Kornisovs LAT 10b.
1711. Oleksandr Kostnikov UKR 10b.
1711. Martina Košíková CZE 10b.
1711. Karin Košíková CZE 10b.
1711. Tomáš Kouba CZE 10b.
1711. Dávid Kovács SVK 10b.
1711. Marko Kováč SVK 10b.
1711. Filip Kovařík CZE 10b.
1711. Aleksander Kozachenko UKR 10b.
1711. Jaroslaw Kozioł POL 10b.
1711. Oleksandra Kravchuk UKR 10b.
1711. Aleksandra Krawiec POL 10b.
1711. Monika Krošláková SVK 10b.
1711. Kateryna Kryva UKR 10b.
1711. Adam Křivka CZE 10b.
1711. Vitaliy Ksenzhyk UKR 10b.
1711. Emma Kubečková CZE 10b.
1711. Dominik Kubíček CZE 10b.
1711. Tereza Kudláčková CZE 10b.
1711. Tommy Kuchinke GER 10b.
1711. Dmitry Kurlaev RUS 10b.
1711. Nadin Kusch GER 10b.
1711. Emma Kušková CZE 10b.
1711. Yonatan Kuterman ISR 10b.
1711. Tomáš Kutta CZE 10b.
1711. Nicoletta Kuttová CZE 10b.
1711. Dmytro Kuzmenko UKR 10b.
1711. Filip Kwiatkowski POL 10b.
1711. Barbora Lacinová CZE 10b.
1711. Viktória Laliová SVK 10b.
1711. Nikola Lapečević SRB 10b.
1711. Tomáš Laštovka CZE 10b.
1711. David Le CZE 10b.
1711. Gregor Lehotský SVK 10b.
1711. Leonids Lemisevskis LAT 10b.
1711. Uri Levinshtein ISR 10b.
1711. Adrian Lewandowski POL 10b.
1711. David Lín CZE 10b.
1711. Beáta Lobotková SVK 10b.
1711. Lukáš Samuel Loch SVK 10b.
1711. Tomáš Lorencovič SVK 10b.
1711. Suzana Lučić SRB 10b.
1711. Valeriya Luzhanska UKR 10b.
1711. Kirill Lykov UKR 10b.
1711. Martin Macík CZE 10b.
1711. Maciej Mach POL 10b.
1711. Michal Majszutowicz POL 10b.
1711. Damian Makowski POL 10b.
1711. Lukáš Malaťák SVK 10b.
1711. Dmitar Maljković SRB 10b.
1711. Lara Mandoki GER 10b.
1711. Ondřej Maňhal CZE 10b.
1711. Nikola Martincová CZE 10b.
1711. Samuel Masaryk SVK 10b.
1711. Aneta Masařová CZE 10b.
1711. Olha Mayovka UKR 10b.
1711. Adam Mazúch SVK 10b.
1711. Dávid Melichárek SVK 10b.
1711. Bálint Mérő HUN 10b.
1711. Oleksandr Meshcheriakov UKR 10b.
1711. Nicole Michalicová CZE 10b.
1711. Antonín Míka CZE 10b.
1711. Danijela Milenković SRB 10b.
1711. Katarina Milivojčević SRB 10b.
1711. Mikhailo Minkin UKR 10b.
1711. Mihails Misins LAT 10b.
1711. Zuzana Mišovýchová SVK 10b.
1711. Aleksey Mokryanskiy UKR 10b.
1711. Mikolaj Moszczenko POL 10b.
1711. Lolita Movchan UKR 10b.
1711. Hamess Naguib EGY 10b.
1711. Roman Nalyvayko UKR 10b.
1711. Rustam Nasibov UKR 10b.
1711. Sabína Nemčeková SVK 10b.
1711. Soňa Němečková CZE 10b.
1711. Tomáš Neubert CZE 10b.
1711. Vladyslav Nidzelskyy UKR 10b.
1711. Soňa Niková SVK 10b.
1711. Milica Novković SRB 10b.
1711. Aleksandrs Olins LAT 10b.
1711. Nicolas Olšavský CZE 10b.
1711. Jindřich Ondrušík CZE 10b.
1711. Tadeáš Orság CZE 10b.
1711. Karolina Osińska POL 10b.
1711. Veronika Ostrihoňová SVK 10b.
1711. Jan Oulehla CZE 10b.
1711. Daniels Ozols LAT 10b.
1711. Roman Panchenko UKR 10b.
1711. Zoltán Papp SVK 10b.
1711. Blade Ahran Paterson CZE 10b.
1711. Yana Pavlova RUS 10b.
1711. Matouš Pechar CZE 10b.
1711. Nazar Perederiy UKR 10b.
1711. Jakub Petrik SVK 10b.
1711. Nikola Petrov SRB 10b.
1711. Izabela Piechota POL 10b.
1711. Ema Pigová SVK 10b.
1711. Kamil Piwowar POL 10b.
1711. Václav Plecer CZE 10b.
1711. Emma Podobová SVK 10b.
1711. Tamara Pokrajac SRB 10b.
1711. Josef Polák CZE 10b.
1711. Oleh Politykin UKR 10b.
1711. Kristina Ponomareva RUS 10b.
1711. Lana Potribenko UKR 10b.
1711. Jan Prokop CZE 10b.
1711. Oleksii Pryvedennyi UKR 10b.
1711. Bohdan Radomskyi UKR 10b.
1711. Mahmoud Ragheb EGY 10b.
1711. Klaudia Rachwał POL 10b.
1711. Jana Rálišová CZE 10b.
1711. Teodora Ranković SRB 10b.
1711. Veronika Rodová CZE 10b.
1711. Anna Rotterová CZE 10b.
1711. Štěpán Rychtera CZE 10b.
1711. Mateusz Rzeźniczak POL 10b.
1711. Serhiy Savchuk UKR 10b.
1711. Philip Sælid NOR 10b.
1711. Nadiya Senkova UKR 10b.
1711. Oleksiy Shestopalov UKR 10b.
1711. Bohdan Shumarov UKR 10b.
1711. Vladislav Shur UKR 10b.
1711. Vladyslav Shveda UKR 10b.
1711. Denise Schmitz GER 10b.
1711. Minja Simić SRB 10b.
1711. Syuzen Sinchukovskaya UKR 10b.
1711. Dominik Słyszewski POL 10b.
1711. Dominik Smola CZE 10b.
1711. Alexandr Smyrnov UKR 10b.
1711. Viktória Snopková SVK 10b.
1711. David Soběslavský CZE 10b.
1711. Pawel Sochański POL 10b.
1711. Volodymyr Solonka UKR 10b.
1711. Szymon Stawiarski POL 10b.
1711. Ivan Stijović SRB 10b.
1711. Sergejs Storozuks LAT 10b.
1711. Jan Stránský CZE 10b.
1711. Franz Streitz GER 10b.
1711. Lucie Strnadová CZE 10b.
1711. Natálie Strnadová CZE 10b.
1711. Kornelia Stubba POL 10b.
1711. Zdeněk Studnička CZE 10b.
1711. Tomáš Suchý CZE 10b.
1711. Linda Kristiana Svirberga LAT 10b.
1711. Kristián Sysel CZE 10b.
1711. David Szalay CZE 10b.
1711. Péter Szöllősi HUN 10b.
1711. Michał Szostecki POL 10b.
1711. Jędrzej Szubert POL 10b.
1711. Jan Szymborski POL 10b.
1711. Michaela Šidlová CZE 10b.
1711. Matěj Škultéty CZE 10b.
1711. Radoslav Šmída SVK 10b.
1711. Adam Špringer CZE 10b.
1711. Magdalena Šuflaj CRO 10b.
1711. Petr Švarc CZE 10b.
1711. Jaromír Švenda CZE 10b.
1711. Yasmin Ahmed Tabana EGY 10b.
1711. Oleg Tarnavskyi UKR 10b.
1711. Roman Terzi UKR 10b.
1711. Richard Tesař CZE 10b.
1711. Petr Thieme CZE 10b.
1711. Sophia Thiemer GER 10b.
1711. Oleksandr Tiukh UKR 10b.
1711. Marek Tomajka SVK 10b.
1711. Frode Torgersen NOR 10b.
1711. Emre Tosun AUT 10b.
1711. Arkadiusz Tupko POL 10b.
1711. Václav Unzeitig CZE 10b.
1711. Reinis Upitis LAT 10b.
1711. Michaela Václavíková SVK 10b.
1711. Vojtěch Valčík CZE 10b.
1711. Vanda Vaňová SVK 10b.
1711. Natália Vargová CZE 10b.
1711. Samuel Vašiček SVK 10b.
1711. Iryna Veber UKR 10b.
1711. Viktoriya Veremchuk UKR 10b.
1711. Maksim Veremiiev UKR 10b.
1711. Michal Vik CZE 10b.
1711. David Vilím CZE 10b.
1711. Kyrylo Voitenko UKR 10b.
1711. Maksym Volkov UKR 10b.
1711. Dmytro Volobuev UKR 10b.
1711. Daniel Vrabec SVK 10b.
1711. Anita Výprachtická CZE 10b.
1711. Marek Walusza SVK 10b.
1711. Pawel Wesolowski POL 10b.
1711. Maciej Wilczek POL 10b.
1711. Daria Wilk POL 10b.
1711. Cezary Wolak POL 10b.
1711. Lilia Yushina UKR 10b.
1711. Adam Zdobinský CZE 10b.
1711. Damian Zegar POL 10b.
1711. Jan Zrnovský CZE 10b.
1711. Oniell Zuiverloon NED 10b.
1711. Petra Zuzánková CZE 10b.
2022. Dominik Bandas CZE 9b.
2022. Jan Hertl CZE 9b.
2022. Michal Jánský CZE 9b.
2022. Alisa Kamnerov EST 9b.
2022. Dániel Miklós HUN 9b.
2022. Veronika Novotná CZE 9b.
2022. Radim Rozner CZE 9b.
2022. Miloš Sejkora CZE 9b.
2022. David Svoboda CZE 9b.
2022. Oldřich Štefl CZE 9b.
2022. Václav Vavřín CZE 9b.
2022. Tereza Vecková CZE 9b.
2034. Nouha Abdelkader EGY 8b.
2034. Klára Adamová CZE 8b.
2034. Nadine Ahmed EGY 8b.
2034. Elif Ay TUR 8b.
2034. Nourhan Azab EGY 8b.
2034. Nikey Bakker NED 8b.
2034. Jakub Bartoš CZE 8b.
2034. Šimon Bařák CZE 8b.
2034. Jana Basetlíková CZE 8b.
2034. Peter Bozogáň SVK 8b.
2034. Tomáš Brzák CZE 8b.
2034. András Derzsi HUN 8b.
2034. Andreas Dzikos CZE 8b.
2034. Ahmed El Desouki EGY 8b.
2034. Malak El Sayed EGY 8b.
2034. Dávid Farkas HUN 8b.
2034. Hege Haavaldsen NOR 8b.
2034. Stanislav Hájek CZE 8b.
2034. Tomáš Hála CZE 8b.
2034. Barbora Holubovská CZE 8b.
2034. Adam Horváth CZE 8b.
2034. Adam Hrdina CZE 8b.
2034. David Hubeňák CZE 8b.
2034. Michał Jędrzejczyk POL 8b.
2034. Jakub Kabát SVK 8b.
2034. Weronika Każmierczak POL 8b.
2034. Miroslav Kolář CZE 8b.
2034. Roman Kotěra CZE 8b.
2034. Simona Koucká CZE 8b.
2034. Tomáš Kratochvíl CZE 8b.
2034. Anna Kucsera HUN 8b.
2034. Júlia Langošová SVK 8b.
2034. Tomáš Linke CZE 8b.
2034. Michael Lipčák CZE 8b.
2034. Elena Lipčáková CZE 8b.
2034. Grzegorz Łacek POL 8b.
2034. Filip Macháček CZE 8b.
2034. Nancy Mansour EGY 8b.
2034. Kateřina Martínková CZE 8b.
2034. André Mašek CZE 8b.
2034. Aous Mecheri NOR 8b.
2034. Jan Mikeska CZE 8b.
2034. Réka Molnár HUN 8b.
2034. Růžena Novotná CZE 8b.
2034. Michal Oravíček CZE 8b.
2034. Dejan Pajkic SRB 8b.
2034. Manda Papac CRO 8b.
2034. Angéla Papp HUN 8b.
2034. Dariya Peretyatko UKR 8b.
2034. Marek Pohl CZE 8b.
2034. Matěj Pokorný CZE 8b.
2034. Dana Ripperová CZE 8b.
2034. Marek Rygl CZE 8b.
2034. Usman Saeed GER 8b.
2034. Karolina Safaryn POL 8b.
2034. Péter Sánta HUN 8b.
2034. Lucie Secká CZE 8b.
2034. Vivien Serbán HUN 8b.
2034. Maximilian Schwaar GER 8b.
2034. Lenka Stehnová CZE 8b.
2034. Roman Steiner CZE 8b.
2034. Jakub Sztyma POL 8b.
2034. Jana Šalanská CZE 8b.
2034. Robert Šarocký CZE 8b.
2034. Pavel Šíma CZE 8b.
2034. Pavel Špecián CZE 8b.
2034. Dijana Tanushaj CRO 8b.
2034. Lenka Texlová CZE 8b.
2034. Patrik Tomášik CZE 8b.
2034. Mateusz Tomiczek POL 8b.
2034. Daan van Daalen NED 8b.
2034. Tereza Věchetová CZE 8b.
2034. Péter Virga HUN 8b.
2034. Marian Vrabec SVK 8b.
2034. Khaled Wahba EGY 8b.
2109. Jan Faltus CZE 7b.
2109. Tomáš Hynek CZE 7b.
2109. Pavel Šumbera CZE 7b.
2112. Marek Aberl CZE 6b.
2112. Václav Andrle CZE 6b.
2112. Sára Arnsteinová CZE 6b.
2112. Iulia Avram ROM 6b.
2112. Markéta Barešová CZE 6b.
2112. Aneta Bartáková CZE 6b.
2112. Jáchym Barvínek CZE 6b.
2112. Jakub Beran CZE 6b.
2112. Matěj Bezdíček CZE 6b.
2112. Florin Creanga ROM 6b.
2112. Tadeáš Černovský CZE 6b.
2112. Marek Čurgali SVK 6b.
2112. Valentin Danila ROM 6b.
2112. Pavel Daňko CZE 6b.
2112. Michal Doležal CZE 6b.
2112. Jan Dovolil CZE 6b.
2112. Václav Dovolil CZE 6b.
2112. Malgorzata Drabek POL 6b.
2112. Josef Drahokoupil CZE 6b.
2112. Jiří Dvořák CZE 6b.
2112. Robert Fáber CZE 6b.
2112. Jana Fáberová CZE 6b.
2112. Vitali Federov GER 6b.
2112. Marek Fejfárek CZE 6b.
2112. Michael Fousek CZE 6b.
2112. Julija Gavrilova LAT 6b.
2112. Ivo Georgiev GER 6b.
2112. Adam Gluchowski POL 6b.
2112. Petr Gombita CZE 6b.
2112. Justyna Katarzyna Gradowska POL 6b.
2112. Jan Hanč CZE 6b.
2112. Jan Hofman CZE 6b.
2112. Jan Hovorka CZE 6b.
2112. Marcin Hurycz POL 6b.
2112. Jakub Choma CZE 6b.
2112. Veronika Jandová CZE 6b.
2112. Milan Janků CZE 6b.
2112. Martin Ječný CZE 6b.
2112. Lukáš Jirásek CZE 6b.
2112. Radek Jirges CZE 6b.
2112. Michaela Kazdová CZE 6b.
2112. Łukasz Klujew POL 6b.
2112. Roman Kohoutek CZE 6b.
2112. Iva Kolomazníková CZE 6b.
2112. Dominik Koval CZE 6b.
2112. Nikola Krahulcová CZE 6b.
2112. Tomáš Kubát CZE 6b.
2112. Michal Kučera CZE 6b.
2112. Damla Kuplu GER 6b.
2112. Anna Lei CZE 6b.
2112. Róbert Lexmann SVK 6b.
2112. Martin Lorenc CZE 6b.
2112. Lucie Lorencová CZE 6b.
2112. Valerija Lukani CRO 6b.
2112. Max Maixner CZE 6b.
2112. Filip Melík CZE 6b.
2112. Karolína Mlíková CZE 6b.
2112. David Novák CZE 6b.
2112. Veronika Nováková CZE 6b.
2112. Ján Olekšák SVK 6b.
2112. David Opravil CZE 6b.
2112. Maksim Papulovskih EST 6b.
2112. Martin Pavelka CZE 6b.
2112. Jan Pěnkava CZE 6b.
2112. Filip Popelka CZE 6b.
2112. Marcela Pospíšilová CZE 6b.
2112. Daniel Prášek CZE 6b.
2112. Lucia Rácová SVK 6b.
2112. Tomáš Reichl CZE 6b.
2112. Jiří Roček CZE 6b.
2112. Rafał Roztropiński POL 6b.
2112. Luboš Růdl CZE 6b.
2112. Matěj Řezáč CZE 6b.
2112. Sabina Salášková CZE 6b.
2112. Grigore Sanducu ROM 6b.
2112. Svatopluk Sekanina CZE 6b.
2112. Jan Skrbek CZE 6b.
2112. Michal Sládek CZE 6b.
2112. Jiří Sochanič CZE 6b.
2112. Eva Spanior ROM 6b.
2112. Jan Šípek CZE 6b.
2112. Jan Šlechta CZE 6b.
2112. Vladimír Švec CZE 6b.
2112. Jakub Tomeš CZE 6b.
2112. Daniel Vach CZE 6b.
2112. Roman Veis CZE 6b.
2112. Michal Vigh CZE 6b.
2112. Zdeněk Walica CZE 6b.
2112. Lenka Zandtová CZE 6b.
2112. Miroslav Ziegler CZE 6b.
2112. Tadeáš Zýka CZE 6b.
2112. Robin Žďárek CZE 6b.
2204. Mateusz Adametz POL 5b.
2204. Valeriy Altunin UKR 5b.
2204. Veronika Amrahova UKR 5b.
2204. Koral Asor ISR 5b.
2204. Artur Axyutin UKR 5b.
2204. Anna Bak POL 5b.
2204. Vyacheslav Balan UKR 5b.
2204. Volodymyr Balobanov UKR 5b.
2204. Tereza Bartíková CZE 5b.
2204. Kamil Bartoszewski POL 5b.
2204. Michael Bartoš CZE 5b.
2204. Nikola Bártová CZE 5b.
2204. Mahmoud Bassiouny EGY 5b.
2204. Milan Bašar CZE 5b.
2204. Kristína Belešová SVK 5b.
2204. Jakub Bernold CZE 5b.
2204. Yaroslav Bespyatko UKR 5b.
2204. Dorota Blechová CZE 5b.
2204. Jáchym Boček CZE 5b.
2204. Iefym Boichenko UKR 5b.
2204. Maksym Bondarenko UKR 5b.
2204. Oleksandr Bonus UKR 5b.
2204. Petr Borgula CZE 5b.
2204. Máté Boros HUN 5b.
2204. Peteris Brants CRO 5b.
2204. Tobias Breithaupt GER 5b.
2204. Luisa Brett GER 5b.
2204. Michal Brezáni SVK 5b.
2204. Maciej Burdanowski POL 5b.
2204. Barbara Cedro POL 5b.
2204. Martyna Cylke POL 5b.
2204. Karolína Čarková CZE 5b.
2204. Matěj Černý CZE 5b.
2204. Pavel Davídek CZE 5b.
2204. Pavel Demin RUS 5b.
2204. Julia Derebecka POL 5b.
2204. Arturs Dergachs LAT 5b.
2204. Mikhail Derpak UKR 5b.
2204. Nina Diehtiarová UKR 5b.
2204. Kristýna Drápalíková CZE 5b.
2204. Nell Droppová SVK 5b.
2204. Miloš Dzaković SRB 5b.
2204. Dominik Dziuda POL 5b.
2204. Tilde E. Eine NOR 5b.
2204. Jesse Enkamp SWE 5b.
2204. Jaromír Farský CZE 5b.
2204. Sergey Fatyanov RUS 5b.
2204. Péter Fehér HUN 5b.
2204. Petr Felcman CZE 5b.
2204. Leticia Ferreira LUX 5b.
2204. Max Fiala CZE 5b.
2204. Oleksandr Filianin UKR 5b.
2204. Kirill Filin Filiniuk UKR 5b.
2204. Tomáš Flašar CZE 5b.
2204. Dominik Foltyn POL 5b.
2204. Klára Francová CZE 5b.
2204. Matěj Frydrych CZE 5b.
2204. Michal Galla CZE 5b.
2204. Ulvis Gavarins LAT 5b.
2204. Vladyslav Gavryluk UKR 5b.
2204. Lucija Gečević CRO 5b.
2204. Daria Gerasimchuk UKR 5b.
2204. Jakub Glowienke POL 5b.
2204. Monika Gondová SVK 5b.
2204. Vladyslav Gonchar UKR 5b.
2204. Mykhaylo Gorodetskyy UKR 5b.
2204. Holly Graham-Mason ENG 5b.
2204. Nada Mahmoud Ahmed Hamza EGY 5b.
2204. Martin Hanák CZE 5b.
2204. Szymon Harwat POL 5b.
2204. Adham Sabry Hassan EGY 5b.
2204. Richard Havelka CZE 5b.
2204. Filip Havránek CZE 5b.
2204. Tomáš Henzl CZE 5b.
2204. Anna Hiršlová CZE 5b.
2204. Filip Hulko CZE 5b.
2204. Ihor Huralsky UKR 5b.
2204. Egor Chernayev RUS 5b.
2204. Danylo Chernobay UKR 5b.
2204. Jozef Chocholáček CZE 5b.
2204. Jakub Chudobiński POL 5b.
2204. Nazariy Iskiv UKR 5b.
2204. Martin Ištvánek CZE 5b.
2204. Veronika Jakubů CZE 5b.
2204. Matúš Jánošík SVK 5b.
2204. Matyáš Jansa CZE 5b.
2204. Hubert Jarocki POL 5b.
2204. Ivan Jetmar CZE 5b.
2204. Michalina Jung POL 5b.
2204. Matěj Jurík SVK 5b.
2204. Markéta Kačírková CZE 5b.
2204. Lucie Kadlecová CZE 5b.
2204. Lujza Kalčoková SVK 5b.
2204. Tereza Karbanová CZE 5b.
2204. Andriy Kasprevych UKR 5b.
2204. Ivan Kemin RUS 5b.
2204. Alina Kirichenko RUS 5b.
2204. Vít Kittner CZE 5b.
2204. Petra Klabanová CZE 5b.
2204. Kristína Kminiaková SVK 5b.
2204. Simon Kodaj SVK 5b.
2204. Julia Konarzewska POL 5b.
2204. Jáchym Kopecký CZE 5b.
2204. Erika Koridze LAT 5b.
2204. Pavel Kornev RUS 5b.
2204. Alim Korobkin RUS 5b.
2204. Peter Koštial SVK 5b.
2204. Kacper Kozłowski POL 5b.
2204. Veronika Krátká SVK 5b.
2204. Danuše Kratochvílová CZE 5b.
2204. Makar Kravetc RUS 5b.
2204. Dominik Kubajda SVK 5b.
2204. Jan Kučera CZE 5b.
2204. Kristýna Kučerová CZE 5b.
2204. Liza Kuprynenko UKR 5b.
2204. Lucas Kurtessis GER 5b.
2204. Vladyslav Kutovyy UKR 5b.
2204. Jan Kužela CZE 5b.
2204. Ivan Kvasnica SVK 5b.
2204. Kristína Laciková SVK 5b.
2204. Radek Lácha CZE 5b.
2204. Andrea Lebdušková CZE 5b.
2204. Nicolai Lennard GER 5b.
2204. Aleksandra Limova RUS 5b.
2204. Ahmed Lotfy EGY 5b.
2204. Damian Lućinski POL 5b.
2204. Nikola Lukovic FRA 5b.
2204. Mark Lupach UKR 5b.
2204. Michal Lysko CZE 5b.
2204. Bartosz Mączka POL 5b.
2204. Bianka Machová CZE 5b.
2204. Vanesa Majbová CZE 5b.
2204. Volodymyr Makhnitskyi UKR 5b.
2204. Šárka Makovcová CZE 5b.
2204. Monika Małowiecka POL 5b.
2204. Tina Marić BIH 5b.
2204. Mateusz Markiewicz POL 5b.
2204. David Maroši SVK 5b.
2204. Veronika Masárová SVK 5b.
2204. Kateryna Maslo UKR 5b.
2204. Ondřej Maštalíř CZE 5b.
2204. Ján Matejka CZE 5b.
2204. Bojan Matić CRO 5b.
2204. Wiktoria Matuszewska POL 5b.
2204. Luděk Melich CZE 5b.
2204. Ema Melišová SVK 5b.
2204. Artem Melnyk UKR 5b.
2204. Marta Michalewicz POL 5b.
2204. Vitali Mikhasik UKR 5b.
2204. Nikolett Miklós HUN 5b.
2204. Dominik Mikoláš CZE 5b.
2204. Nina Mikuliak RUS 5b.
2204. Aillin V. Moen NOR 5b.
2204. Andrii Mokrynchuk UKR 5b.
2204. Lyon Nenaedić CRO 5b.
2204. Julia Niżyńska POL 5b.
2204. Anastasiya Nosova UKR 5b.
2204. Filip Novák CZE 5b.
2204. Andrii Okolets UKR 5b.
2204. Louise Oldeman NED 5b.
2204. Jaroslav Olšák CZE 5b.
2204. Magdalena Osiejewska POL 5b.
2204. Firas Oukde CZE 5b.
2204. Jiří Panáček CZE 5b.
2204. Andriy Panchenko UKR 5b.
2204. Radim Patkolo CZE 5b.
2204. Adam Petráš SVK 5b.
2204. Laura Petrovičová SVK 5b.
2204. Nikola Planić SRB 5b.
2204. Šimon Pletka CZE 5b.
2204. Florian Podack GER 5b.
2204. Jakub Pochman CZE 5b.
2204. Georgiy Ponomarenko UKR 5b.
2204. Lana Potrebenko CZE 5b.
2204. Dávid Pozderka HUN 5b.
2204. Matěj Pražák CZE 5b.
2204. Marie Puldová CZE 5b.
2204. Natália Rajčanová SVK 5b.
2204. Emilia Ratajska POL 5b.
2204. Diana Rešková CZE 5b.
2204. Artūrs Rinmanis LAT 5b.
2204. Jan Robl CZE 5b.
2204. Oleg Romaniuk UKR 5b.
2204. Tomasz Ruczyňski POL 5b.
2204. Martyna Rykowska POL 5b.
2204. Katarzyna Sadowska POL 5b.
2204. Oleg Salukha UKR 5b.
2204. Lena Sattler GER 5b.
2204. Manuel Seng SVK 5b.
2204. Maria Senko LAT 5b.
2204. Vladyslav Shainoha UKR 5b.
2204. Yevgeniya Shevchenko UKR 5b.
2204. Natalie Schwarzkopf GER 5b.
2204. Mariam Skogland NOR 5b.
2204. Bohumil Snopek CZE 5b.
2204. Julia Sobiecka POL 5b.
2204. Platon Sobolev UKR 5b.
2204. Emma Sommerová SVK 5b.
2204. Dima Spychko UKR 5b.
2204. Marcin Stasiak POL 5b.
2204. Beniamin Strzelecki POL 5b.
2204. Eryk Supera POL 5b.
2204. Stanislav Syniahovskyi UKR 5b.
2204. Petr Sypěna CZE 5b.
2204. Kristián Szabó SVK 5b.
2204. Aleksandar Šešlija CZE 5b.
2204. Zuzana Šimáčková CZE 5b.
2204. Michal Škaryd CZE 5b.
2204. Adam Škaryd CZE 5b.
2204. Jan Šmíd CZE 5b.
2204. Alexandra Šofraneková SVK 5b.
2204. Jaroslava Štěpánková CZE 5b.
2204. Terézia Ťažká SVK 5b.
2204. Sebastian Tenmann NOR 5b.
2204. Mykhaylo Terzi UKR 5b.
2204. Samuel Trojan CZE 5b.
2204. Vitaliy Turanskyy UKR 5b.
2204. Łukasz Tuz POL 5b.
2204. Pavlo Tymoshenko UKR 5b.
2204. Pavel Urbanec CZE 5b.
2204. Viktorie Vondrů CZE 5b.
2204. Wojciech Wisniewski POL 5b.
2204. Oleksandr Zadorozhniy UKR 5b.
2204. Oleksandr Zatsarnyi UKR 5b.
2204. Patrik Zeman CZE 5b.
2204. Michal Zemek CZE 5b.
2204. Artem Zhegaluk UKR 5b.
2204. Andriy Zyma UKR 5b.
2204. Hana Žigová CZE 5b.
2204. Danica Živković SRB 5b.
2434. Zdeněk Amler CZE 4b.
2434. Roman Baľak SVK 4b.
2434. Zsófia Baranyi HUN 4b.
2434. Andrea Bartošová CZE 4b.
2434. Michaela Bednárková CZE 4b.
2434. Dominika Bestová CZE 4b.
2434. Tomáš Brynda CZE 4b.
2434. Andrea Buriková CZE 4b.
2434. Mariusz Cybulka POL 4b.
2434. Jakub Dąbek POL 4b.
2434. Michaela Duranová CZE 4b.
2434. Jakub Elznic CZE 4b.
2434. Jakub Erben CZE 4b.
2434. Merve Erdogan TUR 4b.
2434. Sindre Eriksen NOR 4b.
2434. Luboš Felgr CZE 4b.
2434. Gina-Marie Fengewisch GER 4b.
2434. David Fikejz CZE 4b.
2434. Paweł Furmański POL 4b.
2434. Milan Gančár CZE 4b.
2434. Kristýna Hauserová CZE 4b.
2434. Tadeáš Holý CZE 4b.
2434. Michal Hrnčíř CZE 4b.
2434. Štěpán Hůlka CZE 4b.
2434. Jakub Kamenský SVK 4b.
2434. Kateřina Káňová CZE 4b.
2434. Oliver Kardoš SVK 4b.
2434. Mateusz Każmierczak POL 4b.
2434. Márk Kendernay HUN 4b.
2434. Lukáš Kieweg CZE 4b.
2434. Jakub Klaban CZE 4b.
2434. Zoltán Köhegyi HUN 4b.
2434. Matěj Kohoutek CZE 4b.
2434. Dmytro Komorkin UKR 4b.
2434. Jiří Kotala CZE 4b.
2434. Magdalena Łuniewska POL 4b.
2434. Bassiouny Mahmoud EGY 4b.
2434. Monika Malesa POL 4b.
2434. Lucie Mansbartová CZE 4b.
2434. Petr Martínek CZE 4b.
2434. Alessandra Melone ITA 4b.
2434. Jiří Mikulka CZE 4b.
2434. David Mocháň CZE 4b.
2434. Ibrahem Moustafa EGY 4b.
2434. Petr Müller CZE 4b.
2434. Andrzej Myśliński POL 4b.
2434. Lucie Náhlovská CZE 4b.
2434. Roman Nejedlý CZE 4b.
2434. Ondřej Nejezchleb CZE 4b.
2434. Jiří Němec CZE 4b.
2434. Adrian Niciejewski POL 4b.
2434. Norbert Nowicki POL 4b.
2434. Monika Palečková CZE 4b.
2434. Michal Palkovič SVK 4b.
2434. Miloš Pastelák CZE 4b.
2434. Simona Pivodová CZE 4b.
2434. Małgorzata Podgórska POL 4b.
2434. Lenka Pokorná CZE 4b.
2434. Dominika Prokopcová CZE 4b.
2434. Lenka Přibylová CZE 4b.
2434. Afnan Samy EGY 4b.
2434. Buyantogtokh Sharkhuukhen GER 4b.
2434. Marek Schnaubert CZE 4b.
2434. Przemyslav Sitek POL 4b.
2434. Radoslaw Skrodzki POL 4b.
2434. Amadeusz Śmigielski POL 4b.
2434. Kateřina Spurná CZE 4b.
2434. Ondřej Stejskal CZE 4b.
2434. Kateřina Střímelská CZE 4b.
2434. Vojtěch Šalanský CZE 4b.
2434. Martin Šauer CZE 4b.
2434. Petra Šímová CZE 4b.
2434. Jan Šípek CZE 4b.
2434. Miroslav Štefan CZE 4b.
2434. Daniel Švarc CZE 4b.
2434. Martin Švec CZE 4b.
2434. Ondřej Troch CZE 4b.
2434. Jana Tvrzská CZE 4b.
2434. Dominik Vach CZE 4b.
2434. Gabriela Váňová CZE 4b.
2434. Jan Vocel CZE 4b.
2434. Tereza Vohradníková CZE 4b.
2434. Aleš Vokál CZE 4b.
2434. Jakub Vovsík CZE 4b.
2434. Veronika Vrzalová CZE 4b.
2434. Alexander Wiechmann GER 4b.
2434. Daniel Žubretovský CZE 4b.
2521. Jevgenijs Celebuks LAT 3b.
2521. Gábina Čečková CZE 3b.
2521. Jan Fait CZE 3b.
2521. Marta Gawron POL 3b.
2521. Tomáš Havlíček CZE 3b.
2521. Julie Jíravská CZE 3b.
2521. Filip Jurnečka CZE 3b.
2521. Eva Karafiátová CZE 3b.
2521. Jakub Klauda CZE 3b.
2521. Jan Klemera CZE 3b.
2521. Jan Kondos CZE 3b.
2521. Martin Korejtko CZE 3b.
2521. Martin Kovařík CZE 3b.
2521. Vojtěch Kříž CZE 3b.
2521. Ondřej Máslo CZE 3b.
2521. Blanka Mikesková CZE 3b.
2521. Artjoms Moisejevs LAT 3b.
2521. Jan Moravec CZE 3b.
2521. Miloš Němec CZE 3b.
2521. Anežka Opelková CZE 3b.
2521. Basak Özcan GER 3b.
2521. Michal Piotrkowicz POL 3b.
2521. Jiří Procházka CZE 3b.
2521. Ondřej Pustěovský CZE 3b.
2521. Martin Rusnák CZE 3b.
2521. Katarína Schwarzová SVK 3b.
2521. Barbora Spurová CZE 3b.
2521. Georgios Stavrakis AUS 3b.
2521. Martin Svoboda CZE 3b.
2521. Michelle Wilson AUS 3b.
2521. Ondřej Zahradník CZE 3b.
2521. Dawid Zorn POL 3b.
2521. Jan Žižka CZE 3b.