KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Závodníci a jejich úspěchy:
české - zahraniční - všechny -
petr-kopecny-nidoshinkan-dojo.jpg
Fotogalerie (10)
Jméno:

Petr Kopečný

Klub:NIDOSHINKAN Dojo
Země: CZE Česká republika

Medaile: Zlato 5x     Stříbro 4x     Bronz 10x

Pořadí v žebříčcích:
kategorie Pořadí
ČR 321.
kata ml. žáci (7-11) (ČR) 7.
kumite ml. žáci -30kg (ČR) 15.
kumite ml. žáci -35kg (ČR) 9.
kumite ml. žáci -40kg (ČR) 7.
PoziceTurnajDisciplínaDatumBody
7. Evropský pohár mládeže 2010 kumite ml. žáci -35kg 12.06.2010 3
2. Grand Prix Ústí n/L 2010 kumite ml. žáci -35kg 22.05.2010 24
3. Grand Prix Ústí n/L 2010 kata ml. žáci (7-11) 22.05.2010 12
5. Grand Prix Hradec Králové 2010 kata ml. žáci (7-11) 24.04.2010 10
3. Mistrovství ČR žáků 2009 kata ml. žáci (7-11) 06.12.2009 16
2. Ostrava Grand Prix 2009 kata ml. žáci (7-11) 31.10.2009 24
1. North Bohemia 2009 kata ml. žáci (7-11) 17.10.2009 36
3. North Bohemia 2009 kumite ml. žáci -35kg 17.10.2009 12
1. Letní olympiáda dětí a mládeže 2009 kata ml. žáci (7-11) 26.06.2009 48
1. Letní olympiáda dětí a mládeže 2009 kumite ml. žáci -40kg 26.06.2009 48
2. Grand Prix Ústí n/L 2009 kata ml. žáci (7-11) 30.05.2009 16
3. Grand Prix Ústí n/L 2009 kumite ml. žáci -35kg 30.05.2009 8
1. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2009 kumite ml. žáci -35kg 09.05.2009 24
3. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2009 kata ml. žáci (7-11) 09.05.2009 8
2. Grand Prix Hradec Králové 2009 kumite ml. žáci -35kg 25.04.2009 32
3. Mistrovství ČR žáků 2008 kumite ml. žáci -30kg 07.12.2008 16
5. Mistrovství ČR žáků 2008 kata ml. žáci (7-11) 07.12.2008 8
3. North Bohemia 2008 kumite ml. žáci -30kg 18.10.2008 12
1. Shotokan Cup 2008 kumite ml. žáci -30kg 11.10.2008 24
3. Shotokan Cup 2008 kata ml. žáci (7-11) 11.10.2008 8
5. Grand Prix Ústí n/L 2008 kumite ml. žáci -30kg 31.05.2008 4
3. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2008 kata ml. žáci (7-11) 10.05.2008 8
3. Grand Prix Hradec Králové 2007 kata ml. žáci (7-11) Goju-ryu + Shito-ryu 28.04.2007 6
Celkem:    407

^ nahoru

 Tisk 

Nově evidovaní závodníci:

Arab | Gaysinski | Koike | Mori | Hsu | Otabolaev | Gomyo | Martinez | Uemura