KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Grand Prix Hradec Králové - Žebříček - POL

<< Propozice

Země: cze eng egy geo isr cyp hun ger ned nor pol aut rus svk uae ukr usa srb cro fra ita aus bel lat est tur bih lux mas arm kos swe bul
Zobrazit vše

↑ pro žebříček závodníků klikni na vlajku státu ↑

Nejlepší závodníci

1. Natalia Stubba POL 345b.
2. Milosz Sabiecki POL 295b.
3. Maciej Gębka POL 240b.
4. Maksymilian Szczypkowski POL 210b.
5. Sara Elwart POL 190b.
5. Filip Vogt POL 190b.
7. Julia Sabiecka POL 150b.
8. Piotr Słota POL 130b.
9. Cezary Pelka POL 125b.
10. Szymon Ołowski POL 120b.
10. Dawid Stubba POL 120b.
12. Anna Fajkowska POL 118b.
13. Dorota Banaszczyk POL 100b.
13. Paulina Goral POL 100b.
15. Natalia Szponder POL 97b.
16. Filip Wendt POL 95b.
17. Marta Dąbrowska POL 90b.
17. Maciej Drążewski POL 90b.
19. Szymon Cieślik POL 85b.
20. Daria Grabska POL 80b.
20. Weronika Grejner POL 80b.
20. Kinga Harast POL 80b.
20. Maciej Skrouba POL 80b.
20. Klaudia Szymanska POL 80b.
20. Jakub Wojcik POL 80b.
26. Łukasz Walaszczyk POL 73b.
27. Patryk Legut POL 70b.
27. Arkadiusz Stubba POL 70b.
29. Anita Bugajak POL 64b.
29. Justyna Paczkowska POL 64b.
31. Aleksandra Bartoszewska POL 60b.
31. Łukasz Bartoszewski POL 60b.
31. Bartosz Głowacki POL 60b.
31. Szymon Grzywacz POL 60b.
31. Olga Chmielewska POL 60b.
31. Przemysław Kołodziejczak POL 60b.
31. Zdzislaw Mitula POL 60b.
31. Filip Pająk POL 60b.
31. Mateusz Sidor POL 60b.
31. Jakub Słota POL 60b.
31. Bartosz Sternik POL 60b.
31. Daria Szulc POL 60b.
43. Michał Łydziński POL 58b.
44. Maciej Boguszewski POL 56b.
44. Dariusz Panasiuk POL 56b.
46. Kamil Maciuszek POL 50b.
47. Michał Chojnowski POL 48b.
47. Michał Kaliniewicz POL 48b.
49. Magdalena Godlevska POL 45b.
49. Michał Kowalewicz POL 45b.
49. Kamil Rosiński POL 45b.
52. Michał Bąbos POL 40b.
52. Dominik Barczyk POL 40b.
52. Mateusz Cieślar POL 40b.
52. Łukasz Czechowicz POL 40b.
52. Kacper Formela POL 40b.
52. Julia Hac POL 40b.
52. Agnieszka Kreft POL 40b.
52. Stanisław Makowski POL 40b.
52. Marcin Rajski POL 40b.
52. Maksymilian Sadowski POL 40b.
52. Tomasz Sołtysiak POL 40b.
52. Dawid Szuba POL 40b.
52. Aleksandra Toś POL 40b.
52. Agata Uwijała POL 40b.
52. Kacper Vogt POL 40b.
52. Magda Wierzbicka POL 40b.
52. Dawid Wnętowski POL 40b.
52. Kornelia Zabek POL 40b.
70. Adrian Filip POL 36b.
70. Kacper Krochmalski POL 36b.
72. Krzysztof Debinski POL 32b.
72. Wojciech Słomian POL 32b.
72. Adam Steczuk POL 32b.
72. Piotr Szymala POL 32b.
76. Kamila Bracikowska POL 30b.
76. Magdalena Jatkowska POL 30b.
76. Michał Król POL 30b.
76. Aleksander Opas POL 30b.
76. Jan Sieradzki POL 30b.
76. Katarzyna Świerczyńska POL 30b.
76. Bartlomiej Wojtala POL 30b.
76. Agnieszka Wolna POL 30b.
76. Ewa Zajdel POL 30b.
85. Marta Jeziorska POL 25b.
85. Mariusz Jan Korowaj POL 25b.
85. Justyna Król POL 25b.
85. Natalia Kuzioła POL 25b.
85. Bartosz Potracki POL 25b.
85. Mikołaj Smoliński POL 25b.
85. Piotr Szumiło POL 25b.
92. Dominik Malinowski POL 24b.
92. Izabela Ogrodnik POL 24b.
94. Klaudia Bociek POL 20b.
94. Iga Butrym POL 20b.
94. Tomasz Cynar POL 20b.
94. Wiktoria Grejner POL 20b.
94. Mateusz Chmielewski POL 20b.
94. Adam Kalinowski POL 20b.
94. Karolina Klepacka POL 20b.
94. Stanislaw Korzeb POL 20b.
94. Patrycja Krzak POL 20b.
94. Jakub Kułaga POL 20b.
94. Tadeusz Kuzioła POL 20b.
94. Julia Le-Hai POL 20b.
94. Anna Magda POL 20b.
94. Krystian Mituła POL 20b.
94. Jakub Mrzygłód POL 20b.
94. Maciej Mullauer POL 20b.
94. Pawel Naborczyk POL 20b.
94. Magdalena Nowakowska POL 20b.
94. Michał Parczewski POL 20b.
94. Adam Piotrkowski POL 20b.
94. Miroslav Roman POL 20b.
94. Oskar Romaniuk POL 20b.
94. Patrycja Starba POL 20b.
94. Lukasz Sulima POL 20b.
94. Fabian Sulisz POL 20b.
94. Kacper Świtoń POL 20b.
94. Dariusz Sworeń POL 20b.
94. Oskar Szkolnicki POL 20b.
94. Dawid Szymura POL 20b.
94. Wiktoria Toś POL 20b.
94. Artur Trubicki POL 20b.
94. Karina Urbańska POL 20b.
94. David Valenta POL 20b.
94. Filip Wojech POL 20b.
94. Ida Zaniewska POL 20b.
94. Artur Žurek POL 20b.
130. Natalia Nowak POL 18b.
130. Mateusz Waleszczyk POL 18b.
130. Łukasz Wolny POL 18b.
133. Dawid Komorowski POL 16b.
133. Natalia Kwaśniak POL 16b.
133. Marta Pastwa POL 16b.
133. Adrian Wozniak POL 16b.
137. Aleksander Adamóv POL 15b.
137. Amelia Gackowska POL 15b.
137. Damian Lisowski POL 15b.
137. Weronika Mikulska POL 15b.
137. Oliwier Pelka POL 15b.
137. Lukasz Szkiladz POL 15b.
143. Adrian Bugajak POL 12b.
143. Albert Ciesielski POL 12b.
143. Agnieszka Habryka POL 12b.
143. Łukasz Lulek POL 12b.
143. Artur Roztropinski POL 12b.
143. Karolina Ścieszka POL 12b.
143. Jarosław Szamański POL 12b.
150. Mateusz Bobrzyk POL 10b.
150. Hubert Dudziński POL 10b.
150. Remigiusz Głaszczka POL 10b.
150. Łukasz Gromuł POL 10b.
150. Dominika Groth POL 10b.
150. Damian Grzegorczuk POL 10b.
150. Michal Janczewski POL 10b.
150. Dominik Korbolewski POL 10b.
150. Jaroslaw Kozioł POL 10b.
150. Aleksandra Krawiec POL 10b.
150. Filip Kwiatkowski POL 10b.
150. Adrian Lewandowski POL 10b.
150. Maciej Mach POL 10b.
150. Michal Majszutowicz POL 10b.
150. Damian Makowski POL 10b.
150. Mikolaj Moszczenko POL 10b.
150. Karolina Osińska POL 10b.
150. Izabela Piechota POL 10b.
150. Kamil Piwowar POL 10b.
150. Klaudia Rachwał POL 10b.
150. Mateusz Rzeźniczak POL 10b.
150. Dominik Słyszewski POL 10b.
150. Pawel Sochański POL 10b.
150. Szymon Stawiarski POL 10b.
150. Kornelia Stubba POL 10b.
150. Michał Szostecki POL 10b.
150. Jędrzej Szubert POL 10b.
150. Jan Szymborski POL 10b.
150. Arkadiusz Tupko POL 10b.
150. Pawel Wesolowski POL 10b.
150. Maciej Wilczek POL 10b.
150. Daria Wilk POL 10b.
150. Cezary Wolak POL 10b.
150. Damian Zegar POL 10b.
184. Michał Jędrzejczyk POL 8b.
184. Weronika Każmierczak POL 8b.
184. Grzegorz Łacek POL 8b.
184. Karolina Safaryn POL 8b.
184. Jakub Sztyma POL 8b.
184. Mateusz Tomiczek POL 8b.
190. Malgorzata Drabek POL 6b.
190. Adam Gluchowski POL 6b.
190. Justyna Katarzyna Gradowska POL 6b.
190. Marcin Hurycz POL 6b.
190. Łukasz Klujew POL 6b.
190. Rafał Roztropiński POL 6b.
196. Mateusz Adametz POL 5b.
196. Anna Bak POL 5b.
196. Kamil Bartoszewski POL 5b.
196. Maciej Burdanowski POL 5b.
196. Barbara Cedro POL 5b.
196. Martyna Cylke POL 5b.
196. Julia Derebecka POL 5b.
196. Dominik Dziuda POL 5b.
196. Dominik Foltyn POL 5b.
196. Jakub Glowienke POL 5b.
196. Szymon Harwat POL 5b.
196. Jakub Chudobiński POL 5b.
196. Hubert Jarocki POL 5b.
196. Michalina Jung POL 5b.
196. Julia Konarzewska POL 5b.
196. Kacper Kozłowski POL 5b.
196. Damian Lućinski POL 5b.
196. Bartosz Mączka POL 5b.
196. Monika Małowiecka POL 5b.
196. Mateusz Markiewicz POL 5b.
196. Wiktoria Matuszewska POL 5b.
196. Marta Michalewicz POL 5b.
196. Julia Niżyńska POL 5b.
196. Magdalena Osiejewska POL 5b.
196. Emilia Ratajska POL 5b.
196. Tomasz Ruczyňski POL 5b.
196. Martyna Rykowska POL 5b.
196. Katarzyna Sadowska POL 5b.
196. Julia Sobiecka POL 5b.
196. Marcin Stasiak POL 5b.
196. Beniamin Strzelecki POL 5b.
196. Eryk Supera POL 5b.
196. Łukasz Tuz POL 5b.
196. Wojciech Wisniewski POL 5b.
230. Mariusz Cybulka POL 4b.
230. Jakub Dąbek POL 4b.
230. Paweł Furmański POL 4b.
230. Mateusz Każmierczak POL 4b.
230. Magdalena Łuniewska POL 4b.
230. Monika Malesa POL 4b.
230. Andrzej Myśliński POL 4b.
230. Adrian Niciejewski POL 4b.
230. Norbert Nowicki POL 4b.
230. Małgorzata Podgórska POL 4b.
230. Przemyslav Sitek POL 4b.
230. Radoslaw Skrodzki POL 4b.
230. Amadeusz Śmigielski POL 4b.
243. Marta Gawron POL 3b.
243. Michal Piotrkowicz POL 3b.
243. Dawid Zorn POL 3b.